Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csinálj egy videót könnyeb lenne megmondani! amúgy gyönyörű a DT-d :) én is olyanról álmododk mint a tied csak először csináljam meg az én LC2-met patika állapotúra és adjam el olyan 150.000 körül
Tegnap állítottam be a powert,az tökéletes.
Koppon teljesen kinyit,szétszedtem aoró darabokra.
Mondjuk terhelés alatt lehet másképpen viselkedik.Lehet gyujtás?
akk valószínű h főtengelycsapágyak vagy hajtókar tűgörgő de lehet hogy téged is csak a CDI szivat :D
125 dt e ről beszélek.
Ott már nagyon csörög is,addig meg semmi hangja szinte....
Rossz hír hogy a motorom 9000 fordnál szaggatni kezd,egyszer csak elkapja akkor 11500ig leforog.
Gyujtás?
Gyertyát már tettem másikat,ugyan az
Látom bizony. Tetszik
nekem az 50-es yamaha DT-men volt gyári dobozka henger alakú volt
Kitettem a képeket Rendszergazda.
Látod ho gyári?
Nem fényképeztem még le de van rajt egy 2-es zöld csatlakozó egy 3-as fehér + még egy 2-es fehér ha gondolod keresek egy képet a neten hátha találok hozzá hasonlót!
Köszi!
Gondolom h pörgetni kell h nyújtson vmit...:)
Esetleg alulról is húz már,kis fordulaton is,v felejtős?
1,5 éve nézem a dt-ket, végigolvastam néhány fórumot, de ilyet még nem láttam
mivel heggesztettétek meg?
Vízmentes irat és szerszámtartó doboz.
Gyárilag van rajta.
Amit bekereteztem, az micsoda?
Igen az van nekem is,két cső megy bele,az egyik az alsó a hűtőbe, a másik a vázba van kötve.
Háromszög alaku kis kb 2 dl-es fhér tartály.
Holnap lefotózom ha kéred:)
Igen arra, arra a fekete négyzetesre, csak mert olyat még nem láttam! Gyárilag ilyen fehér kis tartály van.
Mire gondolsz a tartállyal kapcsolatba?
Amugy az bal oldalon van,az idom alatt ha erre gondolsz?
Üdv!

Érdekelne, hogy 80 as dt LC - nek a kuplungja jó lehet e a régebbi 50 es levegőhűtésesre?
Ahha ez volt a gyárija...de a hegesztés szerintem nem gyári volt rajta... Nekem számított valamit. Nagyon sok gyapot volt benne. Meg amikor dob nélkül mentem akkor nem is ment úgy ahogy szokott...kicsit szarabb volt. Majd kíváncsi leszek a rezóra, mert mát látszik rajta egy kis ablak szerűség ami hegesztve van!
Milyen kiegyenlítő tartály van rajta? Amúgy rendben van jó kis gép, főleg hogy önindítós
Ez a gyári dobja volt? Egyébként a perforált cső meg a gyapot az csak a hangba játszik, teljesítménybe nem
Szétbombáztam ma a dobomat!
Ez volt benne:

Nem raktam bele vissza semmi fojtást, csak össze lett hegesztve. Kicsit hangosabb lett, öblösebb hangú és erősebb pörgősebb.
Majd hétvégén megvágjuk a rezonátort is...
Ez az új szerzeményem