Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor viszont 10 ezerig mennie kéne. A power szelep rendesen működik működik? Fordított állásnál is így viselkedik és egy időben igy fojtották ezeket pont németben.
Bocsássál meg botorságomért!
Egy 1990-es Dt 125 E,vízhűtéses elől hátul tárcsafékes,a karbiba is bele van vezetve a víz,lapsíberes(karbi)és piros színű a vas.
Német vámpapirokkal vettem!
motoros helyett motorod-at akartam írni.
Ezt az " a motor", meg " a DT"-t felejtsük már el! Ha kérdezel, akkor írd meg, hogy milyen tipusú motoros van, mert pl ha 80ccm LC2, akkor az normális, hogy 8ezer után elfogy az ereje. Néztem az adatlapodat is, de ott sem derül ki a tipus.
Apropó még csak annyit.
Én 125kg vok,a motor eléggé vehemensen húz,ugy 8000 fordig.
Ut vége,csak füstöl és lustán húz.
Kopott lenne a cuccos?(dugó henger...:(
Üdv mindenkinek.
Most lettem dt tulajdonos én is:)
Eddig kicsi mociim voltak,riga, mustang,romet ,Na meg szimó 51 s electronik.
Amint látja mindenki nem vok egy mai csirke,elég nagy váltás most ez a ccm:S
Érdeklődve olvasom a szólásokat a cseten,van jó is meg rossz is:(
Már rég óta javitok robogókat meg segéd mocikat,nem idegen a szerelés tőlem.
Egy dolog amit felderitettem a Gróf Lacitól mindent meg lehet szerezni a DT-k hez!
Sziasztok!
Egy ujabb probléma merült fel egy Yamaha dt 50mx ('86-7-es kiadás)
motorral.
Az istennek nem akar kipörögni, pedig beindul elsőre, sé szépen jár.
Röpsúlyra gyanakszom. Vki tudna segíteni, hogy holtalálom ennek a motornak a röpsúlyos fordulatszabályzóját?
Vagy egyáltalán ebbe van ilyen?
és persze lehet, hogy az enyémet is smirglivel hónolták...
Lehet ebben valami, csak valszeg átvitték a szomszédba ahol 4k-ért megcsinálták. Én is elvihettem volna, azt bánom csak, persze párezer ft. azért nem a világ vége. Mindegy, Tatay-ékat nem ajánlom, ennyi.
Gratulálok!
Visszaolvastam különolaj témában, elég eltérő vélemények vannak. A motorom (DT50) előző tulaja azt mondta, hogy nem használta, mert nagyon füstölt. Bevallom, én nem szeretném használni 1990-ben lehet jó működött, de most nem szeretnék kockáztatni. Kényelmi szempont nem érdekel, más indokolja a különolajt?
Ha én keverem hányasra keverjem?
http://tv2.hu/tenyek/video/ite...

1:50 nél 2 másodpercig vagyok reflektorfényben, vagyis a DT
Srácok! büszkék lehettek rám! mert szerepeltem a 18:30 as TV2 híradóban, ahogyan gurulok a kb fél méteres vízben
Szerintem nemsoká fenn lesz a tv2 oldalán ,nézzétek meg!
Atesz!

7000Ft, ha tényleg jó a furat, akkor ne bánkódj én azt mondom.
Én tudok kb 2 helyet jópár próbáltból, ahol 2k-ért kihónolják következő méretre és jó is lesz, nem lesz hordós, nem lesz kúpos, szép lesz a hónolás, megfelelő mélységű és minőségű.

Lehet az áron genyózni, de ha jó lett a minőség akkor nem érdemes.
Szar furattól meg mentsen meg a sors, mert abba aztán rakhatsz kovácsolt mahle dugót is, mert az is megfog akadni benne.

Onnan indulj ki, hogy a legtöbben tetőléccel, meg smirglivel hónolnak egy régi kopott esztergán és még neki áll feljebb, ha nem tetszik a minőség, ki vagyok én hogy megmondjam, hiszen ő már több száz hengert csinált (baszott el) így. :)
szerintetek a yamaha dt 80 vagy a honda crm 80 a jobb melyik éri meg jobban?
Nem akarsz barterolni ETZ250-re.
Ha érdekel privátban megdumálhatnánk.
Úh most olvastam vissza a többi írásod is, jól gondoltam h. a Tatay-ék jó nagy genyóládák. Én még megúsztam olcsón...egyébként azt mondták, hogy ebbe a motorba (dt80) nincsen már nagyobb dugó (49-es volt benne, és asszem 53-ig van méret). aszonta, hogy ezek a versenymotorok ilyenek, gyorsan elkopnak. megnézték mindenhol, de ebbe sajna sehol sincs dugó. neten 5perc alatt találtam, amikor bevittem nem nagyon örültek, tehát nem akarták bevállalni a melót mert nem kerestek rajta valami jól. ezeket a motorokat otthon kell szerelni, szívás tud lenni, de óccsó
Szeva!

Én is Vp.-i vagyok, és a fúratást Tatay-ékkal csináltattam,valami 7000 Ft körül volt. Oda se megyek többet, csak bukót próbálni . Szép a motorod. Üdv
vatera.hu


yamaha fórumon írunk most
Sziasztok!

520-as láncot használ valaki dt125r-n ?

Elméletileg a 200as dt lánckereke megegyezik a 125sel.
Ez nem jó bele...lapos kell.
Majd megnézem a számát........
csak azért dobtam be ide is, mert enduro és hátha megtetszik valakinek.
igaz nem honda:)
ezt itt miért is?

Malaguti MGX 80ccm, 6sebességes, 19es dellortó
és egy alkatrésznek
együtt 70ezer ft