Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez nem nicasilos!
Látszik benne a vashüvely....
Fúrható, bár elég vékonynak látom a falát.
Meg kell mérni, hogy kiad -e még egy méretet, viszont a powertengelyt mejd hozzá kell igazítani, mert bele fog érni a dugattyúba fúrás után!
Ezt ne felejtsd el!
Prox dugattyút neki, oszt mehet a jövet-menet...
Főtengő jó?
Ez lc2
Itt vannak a képek. Remélem vmit segít:S
Pill lefényképezem, és mutatom, pár perc
LC II. Dobtál mágnest?
Fogja? Mert szerintem nem nicás.
Hy srácok.
Nagy dilemmában vagyok.
Úgy néz ki, teljesen felkell újítanom a motoromat, és sajnos nem tudom milyen évjárat. Én úgy tippelem Lc, de hogy melyik, első, vagy második nem tudom:S
Pár sorral leljebb mellékeltem 2 képet a motorról, ha valaki tudna nekem segíteni körülbelül milyen évjárat lehet, azt megköszönném, mivel így nem tudok alkatrészt rendelni hozzá:S
Tulajdonságok róla: elől tárcsa, hátul dob, vízhűtéses, nikacilos henger, 125 ccm
link

Ez ott van......
az biztos hogy a drz 400 az egy fasza járgány, és talán még az ára se olyan magas
Kifejezetten suzuki ellenes vagyok, de a drz400 sm az nagyon el van találva! Meg olcsóbb mint egy ktm lc4 minden szempontból. Bár lehet nem is egy kategória teljesen.

behalok,majd' egyszerre
akkor inkább suzuki drz 400 következő gép ez lesz nekem,azt tuti
DRZ400S vagy SM az igen jó, csak az ára nem baráti.
Kicsi. Nagyobb lóerő kéne.....kinőttem?
Vagy fogynom kéne...
Egy 4T 350-et beújítanék....persze enduróba.
Miért adnád el ha nem rég lett kész? Kinőtted esetleg?
ja nem titkolok én semmit xD én örülnék a legjobban ha már vehetnék :)
Így kell kibújtatni a szöget a zsákból...
de nagyon jól néz ki :)
köszi, mostanság még nem fogom tudni megvenni, még gyűjtögetnem kell :) csupán érdekelt hogy mennyiért tudnék találni jó állapotú rendszámosat, még dolgoznom kell pár hónapot, pláne hogy még tanuló vagyok, de köszi az ajánlatot:)
Még 1-2 kép...
Nehéz szülés lesz....
Ha gondolod, az enyémet viheted 3K-ba.
Enduró szettet is adom hozzá, sárvédővel, Gianelli rendszer van rajta, folytatlan. Power működik, jövő év közepéig műszakival.

Akkor megyek felfelé...
de már ez a pár hozzászólásod is sokat segített, mindennap nézelődök, szóval ha van jó DT, nem fog elbújni előlem :D
köszi szépen :)
Azt már tavaly nyáron is hirdették, de ettől lehet hogy megvan még nekik. Külsőre mindene megvan, bár ülés újrahúzva, meg összes idom fújva, de ez nem jelent semmit így.
és ez? DT