Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hellótok!Meg tudná valaki mondani nekem h az első telóba hol tudok olajat tölteni mert azt tudom h az alján van egy kis csavar és ott kell leereszteni ,de h hol kell feltölteni azt nem találtam rajta vagy esetleg ugyanott?meg igazából leírhatnátok h hogyan kell szétszedni:Delőre is köszönöm
Helló! Hát én csináltattam. Szomszéd faluban van 1 srác aki nagyon ért hozzá! ő csinálta nekem! gyertyával pipával együtt volt 30ezer asszem! Már nem most volt, vagy 3-4 éve ! Ha érdekel megadom a számát, nem tudom te hol laksz, és hogy postán elküldi-e,de egy próbát megér
Ti mit hallottatok erről?
http://www.motorosbiztositas.h...
Tényleg sok beleset biztosító nem fizet, 125ccm-nél nagyobb motorral történik a baleset?
Sürgősen eladó Enduró gumim..
120-80-17.. nagyon jó állapotban.. szinte új..
képet most nem tudok küldeni..
Annál a mókusnál, aki tömítéseket gyárt....én 4000.-ért vettem Mogyoródon.
Nem én mondtam hogy 1000.- Ft.
Aki ilyet gyárt, tudja a technológiáját.
Keress utána, hol van a közeledben tömítéskészítő!
Hello
Tudnál pontosabb infokat adni a tömítésről, hogy hogy csináltassam? (na meg nem utolso, hogy hol). irtad hogy 1 mm vastad legyen, de ilyenek, hogy rézkarika nem kell bele? és nem hatékonyabb, ha mindkét oldalán van a lemeznek klingerit?
nem találom az irományod, hiába a kereső mert nem tudom a kulcsszavakat :S :)
Az évjáratot elírtam...
ÜDV!
Tud valaki oldalt ahol 50-es Yamaha DT (1988) -hez van alkatrész? Ha valaki ismer oldalt ahol alkatrészek vannak az dobjon egy linket légyszíves!
Vagy netán valakinek alkatrész?
Előre is köszönöm!

ÜDV!
na addig írok ide,amig nem kapok elektronikát
nem komplett motor árába kell...

tudom,amíg az hosszú Í
DT 125R-hez nincs valakinek szívócsonkja?Ha van képet tudna róla felrakni és egy árat kérhetnék?
Köszi a dicséretet, sajnos a festés pattogzik, pedig szép lenne. A Giannelli nekem is tetszik, főleg 8ezer felett szól szépen. A te motorod viszont nagyon megkíméltnek tűnik, szép gyári minden rajta. A vizsgához sok szerencsét!
Valóban nem fogsz találni csak méret alapján, egy hónapig kerestem, de ha megvan a méret egy-két nap alatt megkapod.
Hát én is odajárok, bár a fiad csak látásból ismerem. Az oktató egyezik, de haverom vizsgázott, az én DT-mel, kölcsön adtam neki. Én 10-én vizsgáztam sikertelenül, jövő héten megyek újra
Jól néz ki a motorod, meg szép hangja van azzal a gianellivel
Szia lehetőleg egyben, de ha csak a blokk kellene akkor szétszedem.
Áááá, nem május 27.-én vizsgáztál? Vagy valaki a motoroddal? Copfos bőrszerkos srác volt közvetlem a fiam után, Fekete Feri volt az oktatója.
Bontod tovább, vagy csak egyben?
Szia! Eltaláltad, Mike volt vele ma is, tegnap is. Te is oda jársz?
te hol vetted a gyujtásmodult?
Kinek így, kinek úgy.....használd a keresőt, leírtam a karbit hogy kell beállítani.
Minden motor, más beállítást igényel.
neked kell rájönnöd, ha nem megy, vidd szerelőhöz!
Szasztok rég óta küszködök azzal a problémával hogy a motorom 4-5 ezres fordulatnál elkezd ledadogni és nem akar menni, akkor indult csak meg ha ott nyél gázt húztam és végig "szenvedtem" magam a dadogáson. Már tettem bele nagyobb fúvókát, most 1.30-as a mérete, de nem használt aztán ma szétszedtem a shibert és látom hogy a shibertű végén lévő zéger gyűrű nincs a helyén hanem csak ott vergődik mellette, lestem egyet, azon csodálkoztam hogy miért nem esett le a shibertű. No mind1 most egy fokozattal feljebb raktam a zéger gyűrűt azaz most felülről nézve a második állásba vagyis most elvileg több levegőt kap az üzemanyag mellé. És úgy tűnt h. valamit javult a helyzet. De nem tudom hogy biztonságos-e ez az állás vagy hogy melyikbe kellene lennie, jártam már úgy más motorral hogy fals levegőt kapott és a nagy hőtől szétégett a dugattyúja, nem szeretném ezzel is megjárni. A ti motorjaitok hogy van beállítva?
Igen. Leírtam visszább az okát.
--------------------------

Amúgy sikerült vennem belevaló izzót, ugyanolyat mint a gyári, 45/40W-ost.
Gondolkodtam a halogénen is, a lámpafoncsor fém, viszont az üveg nem üveg, hanem műanyag.
Ezért nem reszkírozom meg hogy megolvadjon...
Össze is dobtam, kapott egy jégfehér led helyzetjelzőt a kék helyett, és a lámpa alá még egy jégfehér helyzetjelző csíkot....
Csak egy baja van, alapjáraton villog...
Sziasztok eladó DT 50 1992 es levegős alkatrésznek gyújtás, idomok, űlés ,lámpa már nincs meg, motor blokk rendben. Ára 32000 ft
Ma láttam a bottyán előtt gyöngyösön egy kék vázas fekete DT-t, rendszám meg minden játszott szerintem olilaci fia volt vele, vagy tévedek?