Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyébként nekem is ilyen.
Nagy vízben, befullad, szívató rá, és kimegy.
Utánna visszateszem a szivatót, két gázfröccs, és már jó is.
Fene tudja, valahol vizetszivhat.
Folyik az olajad?
Én is azon gondolkodtam!
De ha szívatóval toltad be, akkor inkább karbi, nemde?
60ért meg mit akarsz? Szimót kapsz annyiért. Meg legalább le van festve, igaz szivárvány, meg nincs kettétörve.
Van hozzá minden, ami felújításhoz kell egy blokkba, meg tuning hengerek is, sportkipuk stb. Vázelemek meg bontóból. Amelyikben így néz ki a blokk és levegős 50es az tuti ugyanez.
a legalsó képen ,nekem olyan mint ha hátra lenn hajolva az első teló. Túl sokat problémázol ezen az ügyön.... kinézed-megnézed-tetszik-megveszed.... annyira nem bonyolult
Mit lehet tudni róla?Van vmi különbség a motorjában az újabb(pl 90-es) gépekhez képest?
Van ezekhez is még cucc?(bót)
Nézegettem Dt--ket
Ezt láttam elérhetőnek...

http://www.motor.hu/motor_vpag...
Yamaha DT 80 Alkarészek Eladóak (Vízhűtéses) "még mindig vannak"

- elérhetőségeim, leírások a LINK-ben...

http://racing-bazar.hu/motorke...
csak méretek alapján, ha biztosra akarsz menni.
www.robogotuning.hu
Sziasztok!
Aki cserélt már hajtókart 80-as LC2-es /53V-motorkód/DT-ben,az megsúgná nekem a méreteit,vagy hol találok hozzá hajtókar szettet?Mert én nem nagyon találtam így sehogy,ugyanis még nem szedtem ki.
Előre is köszönöm!
mer az csak hobby-ra volt mostmeg van 125re jogsim azt kéne egy motor amivel mehetek bárhol
ha van 600as nagy endúród, hogy hogy akarsz 125öst?
Jóestét, Hello
Mostanába eléggé nézegetem ezeket a 125-ös motorokat és megszeretném kérdezni hogy mi a tapasztalatotok ezekkel.
sima edndúrózásra használnám nem kínoznám csak ritka esetben.
mennyit eszik? szervíz igényes? drága az alkatrész?
a válaszokat előre is köszi.
viszlát
nézdcsak ilyen kell neked is:) nekem is ilyen vanez az:)
ott a link már valaki be is rakta amúgy bemész és kérsz 1 h4-es izzót abbol van anyi mint égen a csillag mármint változata már láttam ledeset is 1 próbát megérne csakhát szegénység van nah de a lényegbhogy beszaladsz 1 autós boltba és megmondod hogy sima motor foglalathoz kel neked átalakító h4-re és megvan kb 100ft-böl nekem tavaj 80van vagy hogy volt:) +izzó és már jó is viszont a csatlakozokat meg kel oldani hogy mind a 3 helyet rádugd de az már semmiség
hello!
Olyan kérdésem lenne hogy a Dt-m 1996-os és állitolag van egy elektrinika rajta ahol át dugok egy másik kábelt és többet fog forogni!? hol van ez a kábel vagy mit kell veel csinálnom?
Köszi
kihagytam hogy HALOGÉN
Én 35/35 ös motorosboltban kapható tungsram izzót használok. szép fehér fénye van ,sokka jobb mint a gyári. csak le kellet vágni a gyári izzófoglalatot és egy ilyen 3 lábú műanyag autósat a helyére forrasztani. az izzó tányérja pedig olyan formályú mint a gyári foglalat, tehát beleillik a foncsorba
Köszi
Dobj bele egy mágnest a hengerbe...
Nekem is 10w 40 van benne