Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak beírtam a keresőbe itt fent hogy power beállítás, és ugyan ezek bejöttek amiket bemásoltál.
De leírom én is: leveszed a kipufogót, adsz rá gyújtást, miután zümmögött, addig állítgatod a bovdenekkel, amíg nem lesz teljesen nyitott a kipunyílás.
Sziasztok!
50-es endurón töröm a fejem,de hezitálok...melyik a jobb?MTX v DT?
Melyiknek mik a hátrányai,hiányosságai...?
Formailag a DT szerintem szebb,de ne ez legyen már ami dönt:)
Tudom h DT fórum,de csak többet tudtok ezen vasakról...
Help please!
főleg azért mert nemtom, hogy 4t vagy 2t-ről volt szó a gyújtással kapcsolatban
Ha viszont tunyingként sűrítésen növelsz és az előgyújtás mértékén, akkor lehet haszna a 100asnak... mert állítólag a nagyobb oktánszám lehetőséget ad erre.... de ezt inkább le sem írtam, mert majd kapom az oltást
szerintem azzal is jónak kell lennie, amire tervezték.
---------
100as benzint még nem tankoltam, haverok, akik használták azt mondták kicsit jobban üzemel ha agyon van hevülve. 95-ös oktánszámú benyának gyári kompresszióviszonnyal és üzemi hőfokon nem szabadna öngyulladnia, nem? Magasabb oktánszámú benyával azonos paraméterekkel, beállításokkal nem lesz jobb, alacsonyabb meg idő előtt begyulladhat
meg azt mondta a szerelő, hogy öntsek bele 100-as oktánszámú benzint.
szerintetek?
"Beállítása a következő= Gyújtásra kell tenni-elvégzi a powermotor a kontrollt és beáll alapra mikor nyitva a kipuff. nyílás. A tárcsán lévő V alak közé kell esnie a hengerben lévő 4-es vagy 5-ös furatnak. Mint az ábrán amit mellékeltél! Utána kontroll megint...És ugyanoda áll vissza. A bowdennel tudsz rajta állítani. Vigyázat mindkét bowdenszálat ellenőrizd ne legyen túl feszes, se laza" - Karika760120
"Nem kell robbantott ábra hozzá! A két bowdennel lehet beállítani. Vedd le a kipufogót és ott ellenőrizd, hogy nyitva van-e teljesen. Van egy video az adatlapomon, azon látszik működés közben. Ha ennyi info kevés, akkor ne nyúlj hozzá, vidd szakemberhez." ezt is írta
http://www.sportmotor.hu/motor...
Olilaci adatlapján találtam, ő rakta fel beállítás segédletként külső forrásból.
kb 20perce olvasgatok vissza.. még folyamatban...persze neked se lenne nehezebb. Kedves Rendszergazda! Milyen 3 oldalról beszéltél?
azért fogtad be, hogy ne tudjon annyit szívni?
---------------------------------
jah az a fránya dété nem akar precízen üzemelni. megy vissza a gyári karbi, azt mondják szar a mostani, amazzal nem ment így, meg többet is evett, de majd próbálok operálni vele.
de még mindíg nemtom hogy kell belőni a powert
igen

de azért lett levéve,mert tömítéseket cseréltem,ill. pucolás alatt volt a karbi...
befogtuk,de illet volna visszapakolni,csak a srác aki mért-nekem nem hajlik a kompresszió mérő- nemnagyon ért rá...így tenyérrel befog...

Interaktív csevegés

de te meg mész a búsba,azért panaszkodsz,mert nem akasztja az órát

ha készlesz,6.-ba 40


nem megsértődik,vicc
"ha fentvan a membrán ház,akkor se tud szívni" (és ha befogod, akkor se) szerintem
vákum?
és simsonnál hogy méred? az ok,hogy padlót húzol neki,de ha nemhúztam akkor is 8.5 volt,ha húztam akkor is
igaz az simson...

viszont nem ez volt a lényeg,100% hogy szívott rendessen-tenyérrel nehéz akkora helyet befogni- hanem az,hogy 8,5 elég karcsú...
ijj. A membránon keresztül nem tud szívni? akkor a karbiból hogy a retkes ..-ba szívja a benyát?
tudtommal azt teljesen nyitott fojtószeleppel mérik :D
mi is ezzel a gond?
ha fentvan a membrán ház,akkor se tud szívni szerintem...
befogott szívónyílással mértetek kompressziót? vagyis végnyomást.
8.5 szerintem kicsit karcsú...nekem nemvolt bent a membrán,csak be lett fogva,így mértünk 9,5 és tuti kifújt....szerelő szerint karcsú,11-12 körül kéne lenni egy 125DT-n
nemtaláltom:S
valaki írja le, vagylinkelje be vagy vmi légyszi!
már dt-m van, 125-ös
Aeroxon nincs power.. Egyébként 3 oldalanként le van írva, keress vissza, pl.: power beállítása. 100% hogy megtalálod.
csáó!
szerelő átnézte a motorom, meg kitisztította a karbit, belőtte stb, és 8.5-öt mutatott kompresziómérésen.
Szerintetek az jó?

De viszont azt mondta hogy a power szerinte nem nyit ki teljesen.
azt hogy lehet beállítani?