Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

DT itt van egy ami egész normális állapotú meg papíros is. Ha tényleg jó vételt akarsz, akkor folyamatosan nézni kell a használt oldalakat, én is majdnem fél évig néztem, mire kifogtam az enyémet.
hát én olyan 200-300e Forint között gondolkozok, annál többet nem tudnék motorra fordítani :S de ez nagyon jól néz ki bakker :D de hátha találnék 200-250 közt egy jó állapotú műszakisat
Ha már van magyar papírja, csak ki van ideiglenesen vonva, akkor az új műszaki ára és kész, meg az átíratás, olyan 20-30 ezer forint kb.
Jobban jársz ha érvényes műszakival veszed. Nem tudom milyen árkategóriában keresed, de pl ez igencsak egybe van: DT125
Nem tudom hogy el bírtam-e küldeni a levelet mert mindíg visszajött valami hiba üzenet .Ha mégse ment el légyszíves írj rám te erre a címre:polyaistvan@freemail.hu
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_dt_125-3923631
Ez milyen DT? Négyütem meg dobfék?
értem:( azt meg nemigen merem bevállalni hogy 50-esként használjam, ismerősöm is bukott le úgy, és ha nem külföldről lett behozva, úgy mennyi lehet kb. a forgalomba helyezés? vagy rendszámoztatás
Ahol nincs kiírva hogy érvényes műszakival, rendszámmal rendelkezik, az szinte 100% hogy papír nélküli, vagy külföldi papíros. A külföldi papírost igen nehéz magyarítani, sok forint meg idő, már ha minden papír megvan hozzá. Igen kevés DT-ben a rendszámos sajnos.
Sziasztok! Most regisztráltam a fórumra, mert tetszik, és remélem itt sok dologra találok választ, a nálamnál okosabb fórumozók segítségével :) minden vágyam egy Yamaha DT 125-ös, és érdeklődni szeretnék hogy a netes hírdetésekben szinte soha nem írják hogy rendszámoztatva van vagy forgalomban használható, tehát hogy forgalomba van helyezve, és aggódok hogy azért még külön kéne perkálnom, valaki aki okosabb nálam, fel tudna ezekben a dolgokban világosítani? :)
előre is köszönöm
Szia!Én mondtam hogy tudok olcsón jó tömítést.Azt most passzolom milyen vastag, de kb. 1 mm, és tökéletes már egy ideje.
Hello. Nekem van szívócsonkom, ha érdekel írj emailt, aztán ott megbeszéljük. szdani91@citromail.hu
még régebben írta valaki hogy a 120-as is nagyon visszafogta, igaz ő krossz gumit rakott alá
125-ösre gondoltam hogy megcsinálom, mert augusztusra lesz kb jogsim rá és akkorra kész lenne az lenne az igazi.

Kerekek mindegy miet rakok bele? csak annyi a lényeg hogy jó helyen legyen a fogaskerék meg a tárcsák?
Wency és DT 125 1990-91 tulajok!
Ugyanilyen vasam van, szabad megkérdezni, mennyit pörög a tiéd, és hol a vége km/h ban? Valamiért nem akar 7-8 ezer és 90-95 nél többet mennia vas. (Mem várok csodát, de lehet van valami trükk amit tudtok ti, tapasztaltabbak). Néhány éve volt egy Dt-m, 125R, amivel 125km/h és 12e fordulat simán megvolt, ezért a kérdésem.

Illetve: 140-es kerék sok lenne Dt alá? Nem méretileg, tudom, hogy befér... :)
üdv
Sziasztok!

Természetesen nem ingyen kérem...
Első teló olajat és szimeringet cserélnék + be kellene kötnöm hátsó lámpát. Semmi szerszámom nincs, és nem is csináltam még ilyet. Keresek Budapesten vállalkozó szelleműt, aki csinált már ilyet, és van egy fedett helye, ahol megcsinálhatnánk. "Piszkos" munkát megcsinálom, szimering, lámpa, olaj megvan. Mondanom sem kell, hogy Dt 125-öm van. Egy 19 éves vas, még tini... :)
Ha volna egy segítőkész partner fórumon, dobjon egy mailt a számával kizárólag a következő 2 napban, és felhívom. Néhány láda sört is kilátásba helyeznék :)
Köszi!
sz.adam83@index.hu
30/950-6766
DT125R-hez kellene szívócsonk.Ha valakinek elfekvőben van írjon!
Sziasztok Keresek Yamaha Szuper Teneré Xtz 750 Fejidomot keresek .
Olyan 60-70 ezresben állt meg. Leszámítva a sok sz@pást.
3 hét alatt készült el.
Az 50-esbe én inkább küllős kereket tennék, apróban hirdetnek sok szettet Sendából meg ilyen kis 50-es járgányokból...Itt nézelődj, mindíg van jó vétel...
azért gondoltam a rózsaszínt mert az feltűnő lenne de igen nem vagyok az... mielőtt félreértésekbe keverednénk...
köszi! megtaláltuk már meg is rendeltük... picit keresgéltem és egyböl meglett
Karika neked mennyiből jött ki az sm szett? és milyen kerekek vannak benne és hogy bírják a 3küllős öntöttek?
Yamaha DT 80 Alkatrészek (vízhűtéses) "mégmindigvan" :)

- Elérhetőségeim, Leírás a LINK-ben...

http://racing-bazar.hu/motorke...
legalább kitolhatná az udvarra
hali, ha el akarod adni a motorodat, szerintem készíts róla jobb képeket
Hello mindenkinek van egy dt125r-m és szeretnék rá valami sport dobot csak nemtudom hogy milyet kéne mert szeretném ha kicsit jobb hangja lenne valami "olcsót" és jót kéne csak nemtudom hogy milyen illene rá meg ilyesmi kérlek segítsetek:)
leereszteni a teló oldalán lévő csavar kicsavarásával kell.Betölteni pedig úgy hogy a motort felrakod egy bakra(az a lényeg hogy tehermentesítsd az elejét)majd vala mivel benyomod a tetején lévő kúpot a horonyban fogsz találni egy seegert ezt kiszeded majd óvatosan visszaengeded a cuccot nehogy fejbe vágjon.