Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a tippet, csak azért nem tartom valószínünek, mert nehezen is indul.
Nagyon nehezen.
Csak egy 0,3-as sima lemeztömítés volt a hengerfejhez?
Vagy 1mm klingerit, lemezvasalással?
Ez a koma Mezőtúron van szóval nem egyre gondolunk....
nem, ez teljesen gyári, egyedüli darabként vettem
tömítéskészletből való a hengerfej tömítés? Azok úgy olvasom nem szoktak jók lenni soha.
Hello
Haveromnak is ilyenek voltak a tünetek, én is gyujtásra tippeltem, mégpedig a fekete dobozra. Kicseréltük és nem lett jo. Ekkor lettem figyelmes a kipufogonál fehér foltokra. A probléma nagyon egyszerű volt, a hengerfejtömítést ki kellett cserélni. Remélem segítettem .
Sziasztok
Feladta a leckét a motorm (dt 125 r). Kapott uj hengert, gyári hengerfejtömítést, uj dugo, hajtókar, csapágyak, vizpumpaszimering. A gondom mégis az, hogy nyomja a vizet :S mostmár elértem azt, hogy csak nagy fordulaton teszi ezt. Egyszoval hogyha nyit a power, akkor elkezdi a vizet is kinyomni. A hűtő kupakját kicseréltem haveroméval, és ugyis. Van valakinek valami tippje hogy mi lehet a probléma?
Engem is elért a vég.
Ha esetleg valakinek már volt ilyen problémája,ossza meg lécci, ne kelljen potyára neki állnom!

KÖvetkező a helyzet:
A motor nehezen indul, beledurrog a kipuba, ha elindult, 8nál tovább nem forog, ott mintha szabályozna, és szintén tüsszög a kipu.
Az oké, hogy gyújtás, de mi?
Köszi!
Sziasztok!Yamaha rd 50 vizhűtéses motorom-ban kereket szeretnék cserélni(még a régi öntött kerék van benne,elől tárcsafékes).De viszont nem tudom milyen kerék passzolna bele,(etz,DT,MX)?Valaki tudna sgíteni nekem
én Pesten az Andrássy útról nyíló kis utcában tudok egy autotömítés készítőt, ott is ilyen 1000 ft körül csinal hengerfejtömítést. Te nem erre gondolsz?
msn: m5299@freemail.hu akinek kell tömítés vegyen fel!Nos ez ugyanolyan lesz mint a kocsiké, az klingeritből van ami ilyen fém szálas, de ne kövezzetek meg ha nem szakosan mondom, tesz bele tűzkarikát is meg minden, kell neki a régi és azt másolja le.Persze vastagabbat csinál pont annyival hogy amikor lehúzod jó lesz.Nekem a gyári lemez szerű, ő azt mondta hogy jó lesz nekem a klingerit tutira, megcsinálta és tényleg tuti jó lett.
ok köszi szépen a segítséget!
vezérlő*

mivel sajnos a tökéletes elektronak amit vettem,megadta magát(tényleg semmi baja nemvolt,csak betett neki az állás vagy tökömtudja...)
kapcsolók nemkellenek,az is megvan...

S.O.S lassan 3. hónapja nemtudtam menni a szarommal
keresek dt 125 lc2-hez elektronikát!
power vezárlő jó

CSAK SZEMÉLYESEN JÓ! 50km körzetben

roncstelepi bontott szemét nem érdekel..
de bizony:)

valamivel benyomod kissé ahogyan írtad, majd kipattintod a biztosító gyűrűt és ügyesen ,hogy ne lőjjön fejbe szépen felengeded. a rugó olyan 5-10 centire kijön és magával tolja a kupakot /kb 1,5 cm vastag/ amin van egy o gyűrű. ekkor régi olaj leereszt, és beöntöd az újat. nézd meg a gépkönyvet, de sztem neked is 366 ml kell bele. sok sikert!

ha nincs felbakolva, egyszerre csak egy oldalt csinálj!
pedig ezt kell kivenni, már régebben is írták
köszi segítséget,de nekem nem vagyok benne biztos,hogy felül kell beönteni.itt egy kép a telóm tetején nem csavar van,hanem egy ilyen alátét szerűség kúppal a közepén.csavarhúzóval kicsit beljebb tudom tolni és akkor látszik,hogy egy seeger nem engedi kiugrani.Ott nincs semmi tömítés úgyhogy nemhiszem hogy az összeköttetésben lenne az olajjal.
de ne DT50M-hez kérj, hanem MX-hez. Az M a legelső kiadás, képeim közt találsz arról is képet, az teljesen más. Jobban jársz ha azt a 3szöget kivágod papírból méretnek, hátha nincs nekik, és hogy tudd mekkora kell. (néha a boltban nem állnak a helyzet magaslatán régi motoroknál)
oké, köszi szépen.
Akkor natix
Natix kft Izsáki úton. Ott kapod meg a legtöbb cuccot(aprilia/yamaha márkaszerviz ha jól tudom), kicsit drágábbak, mint a többi de legalább jót kapsz. A légszűrőházba nem kell semmi más, csak egy betét/szivacs, ami lekerekített sarkú háromszög alakú. a feldőlap alá megy, kis rudak vannak a légszűrőházban , azok tartják majd a helyén.
nem bírom beküldeni a képet
megpróbálom még egyszer a képet.
Amugy ilyen filtert lehet kapni a Battyhányi utcán?
ha már kecskeméti vagy
Szia!Engem érdekelne!Adnál valami elérhetőséget,ahol tudunk beszélni,meg mesélj róla,miből van,hogy csinálják,milyen motorra?
Köszi szépen!
az oldalidom engem is lehet érdekelne.
Ja, de én nem kecskeméti vagyok, mellette Helvécián lakom.
Itt egy kép:
a levegőszűrö az ülés alatt van, és oda nekem csak egy rendes szivacs volt belevágva.
Oda a filteren kívül kell még más is?
nekem a légszűrő házba csak egy szivacs volt, de nem értem akk, hogy még milyen szűrő kell bele?
Itt egy kép a kipuffról.
Valaki ezt is kókányolta, házi gyártmány.
Most a levegőszűrő miatt nem tudok teljesítményről nyilatkozni, mert előtte bejáratos volt, azelőtt meg gyenge dugóval vettem.
De mentem vele 75öt ugy is