Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.expressz.hu/auto/jarmualkatresz/motoralkatresz/motor/hirdete
s-17274009/
kérdezd meg hátha megvan még neki, tőle vettem hengert, 50-es kuplung is ugyanaz.
köszönöm a segítséget! Feltöltöttem,most iszonyat jó!Sokkal keményebb és teljesen visszajön,és be se koppan
van valakinek mx 80 kuplung?Megvenném.)
Ha jól tudom van szigetelt gyertyapipa. Egyébként én múltkor 20 percig mentem iszonyatos felhőszakadásban, városban, nagy pocsolya, és minden volt amit el lehet képzelni, gőzölgött az egész kipu, mégse volt semmi gondja a motornak! Persze ha fél méteres vízzel teli árokban átvinném valószínűleg vége lenne.
Ja és valakinek nincs véletlen vagy nem tud egy eladó alsó láncvezetőt 92' 125-ös DT R-hez?
Sziasztok!
Valaki nem tudna valami jó módszert arra hogy ne kaphasson nagyon vizet a gyertyapipa és a gyertya ha átmegyek egy nagyobb pocsolyán?
495cc kell bele.
Nem lesz jó, 1000 forintért csinálnak hozzá valót. A hermetik sem olcsóbb.
csá
leszedtem a kupakot a teló tetejéről,leeresztettem az olajat az egyikbe 4dl a másikba 5dl olaj volt.Próbáltam keresgélni,hogy mennyi olaj kellhet bele,de mindenhol mást írnak.Valaki esetleg megnézné a gépkönyvét,hogy DT 125R (95-96évj lehet) telójába pontosan mennyi olaj kell ?
nekem van 80 asé de sztm megegyeznek, tud meg és ha igen írj emailt ide :

gabi910617@freemail.hu
sziasztok. 96-os yamaha dt 50-hez keresek első fék bowdent. Segítsetek hol tudok szerezni?
Előre is köszi.
Üdv: Tomi
Ha simán bekenem a jó öreg hermetic-kel azzal is jo lesz nem?
Sajnos a csavar is mozdul vele együtt.
Forgassad rajta, lejön az...
Sziasztok!
Fékbetétet akartam cserélni, és amikor a fék munkahengert levettem volna, azzal szembesültem, hogy összerohadt ezzel a tartó csappal. Szerintetek, hogy lehetne levenni? Leüssem?
Csináltass hozzá.
1mm vastag, klingeritből, aminek egyik fele lemez.
Az 0,75-re megy össze.
Azzal jó lesz!
de akkor mit tegyek oda, hogy jo legyen, mert ezt irja a gyár ehhez a tipushoz...
Yamaha DT 80 Alkatrészek (vízhűtéses) ELADÓK !

- Elérhetőségeim, Termékek a LINK-ben....

http://racing-bazar.hu/motorke...
Hengerfej, és hengertalptömítés csere....
hello olyan kerdesem lenne hogy nekem hatul a viztartajbol nyomja ki a vizet! mitol lehet? foleg ha erdobe megyek a kupak nem hiszem hogy rosz lenne hanem vaalmitol megno a nyomas hengerfejtomites?
Az soha nem lesz jó-el is felejtheted...
0,25ös sima lemeztömités