Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A tankomba van egy ilyen cucc, ami eltakarja az egész lyukat, és azon van egy kis csapóajtós kb 3cm átmérőjű lyuk, amin lehet tankolni.
Azt nem lehet kiszedni,mer nem tudom soha hogy mennyi benzinem van, vagy az mi célt szolgál?
Még nem fúrattam, csak télen mikor szét volt szedve, a gyűrűk nagyon elvoltak kopva, meg a dugó is égett volt... Aztán már akkor megvetem a többi cuccal együtt, csak azóta elmaradt. Remélem, hogy a dugó mérete már nem is lesz bele jó!
Ahha!
hány km et ment el egy fúrással?
azokat a drótokat amiket említettél le kell szigetelni! nekem vastagon lelettek szigetelve és azóta sokkal jobban bírja a vizet!
Van benne valami! Majd a héten viszem úgyis fúratni szerintem, akkor leszigetelek mindent!
Magasságokban gondolkoztok de tényleg! Hát mi az ami a blokk alján van egyből? A tekercsek. Szerintem ott kéne kezdeni valamit ha valaki úsztatni akarja.
Valahogy kikéne küszöbölni, mert csak most kezdődik a nyár. De elég csalóka, mert térdig ért a víz, és úgy felverte, hogy eltűnt a blokk....Néztem a gyertyánál száraz volt, trafónál is, Csak a trafó melletti feszszab. vagy hűtő vagy fasz tudja mi annak a kábelei voltak vizesek...
valszeg a gyújtás ázik be ,ilyen extrém esetekben. ma mentem és is ilyen blokktakaró vízbe és nekem is megállt. vártam két percet aztán beindult ,és mentem tovább:)
Én is gyújtásra gyanakszom, mivel az ülésig nem ért a víz. Esetleg arra gondolok, hogy pont beveri oda...
Sziasztok!2002- es Yamaha dt 125r- hez honnan tudnék idomszettet rendelni(új állapotút, a bontón kívül)?!Köszi a segítséget előre is, üdv mindenkinek!
sehol senkinek gyujtása lc2-hez?
Szerintem gyújtás, mivel ha a hengerbe víz jut, azt ugye nem lehet összenyomni, és ha annyi jut be akkor át se tudnád fordítani. A másik hogy nekem (de sztem a 80ason is) az ülés alatt van a légszűrő szája.
Voltam ma fürödni a DT-vel...egész jól viselkedett a térdig érő vízben. De amikor már átmentem a tavon, és a blokk fele eltűnt, akkor megállt! Majd betoltam szívatóval, azt jó is volt utána. Ilyenkor vajon hol ázhat be? Gyújtás rész, vagy porlasztó?
Használd légyszíves a VÁLASZ gombot!
típus szerint kérte vagy minta alapján?
Előző tulaj már megpróbálta Pécsen az általam is ismert motorosboltban. Kell keresni másik boltot.
szerintem mozdulj ki a gép elől és nézz szét egy boltban. 200Ftért kapsz hozzá, egy webshopba nem töltenek fel minden kis filléres alkatrészt.
Sziasztok.
Vettem egy DT50et, és most gyógyítgatom a betegségeit.
Egy kérdésem lenne így hirtelen: hol kapok fényszóróizzót a motorba? Webshopokban csak hasonló van (P26S) viszont az enyémnek alul 2 érintkezője van.
Ha lejön majdnem a lánc-fog tetejéig akkor kuka...
Érthetetlen voltam...:D
Nagyon megfeszítetted!
A láncnak akkor van 2 centis belógása, ha rajta ülsz.
Ha terheletlen, van hogy5-7 centit is belóg...
Szerintem nagyon feszes.
A lánc kopását, a nagylánckeréknél, a villa vonalában-folytatása---
ott lehúzod a láncot a fogakról. Ha lejön majdnem fog tetejéig akkor kuka.
Igen. Ezt
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_dt-3903825
Eladó? Vagy ezt vetted meg?
Ha kopott állapotban megfeszíted, akkor a feszülés hatására átugrik a lánc a lánckeréken.
Lazább láncal miért nem pattogott?