Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintetek mennyiért kapnék rá oldalidomokat ülés alá? Egyik nincs meg, másik törött
bakker most nézem te is kecskeméti vagy.
a kipufogórendszer a tieden milyen motoré? és hogy megy a kis gép? nekem 80-85-öt megy végsebességre, de az ereje nem a legjobb, mert 15ös első lánckerék van rajta.
nekem is kockalámpás van, ülés alatti idomokkal, ha a nevemre rámész, a fényképeknél látsz képet szétszedett állapotról. méterre nem kapsz, de ha veszel egy akkorát ami nagyobb mint a tied, akkor ki tudod vágni, de sok helyen lehet kapni direkt téglalap alakú szivacsot és ki lehet vágni. Ja és a 0,5 cm amit írtam az maga a szivacs, a szőrök nélkül, úgy tényleg egy cm.
neked a kerek lámpás van?
mer nekem kocka lámpás
és nekem is egy szivacs volt benne, csak az a baj, hogy azon nem megy át elég levegő, igy nem kap eleget, ha kiveszem akk meg sokat kap.
Nekem kb 1 cm-es, de kokányolt biztos, és az nem hinném, hogy légszűrőszivacs.
És ilyen filtert lehet kapni méterre?:)
Ha valakinek kell minőségi hengerfej tömítés olcsón az szóljon.Vizes blokkokra gondolok.Nagyon profin legyártják, nekem 1000 forintba került.
Blokkból már csak :

Blokköntvényem,Lendkerekem,Váltó és Kuplungrészem van meg....
Hello mindenkinek akinek kell DT 125 R-hez, és lcII-höz bontott motorikus alkatrészek vannak!
Valamint tzr-ből való kerékszett,jó gumival és féktárcsával, 20/db áron.
Gyujtásalaplap, cdi elektronika,power motor is van, ha bármi érdekel írjatok!
Yamaha DT 80 Alkatrészek (vízhűtéses) ELADÓK !

- Elérhetőségeim, Termékek a LINK-ben....

http://racing-bazar.hu/motorke...
Á, az kell utcára, melóbajárni, spórolni. :) Megfogatam, hogy pályán azzal többet sosem. Pedig multkor is jó lett volna.
Nem baj, majd jövőre már meglesz a másik motor is.
Majjósegberuglak!

Akkor ygere a másik motroddal!
Mi gyíkok leszünk, a spec robisokat és az MZ kupásokat érdemes megnézni, valamit az Aprilia kupát is, sőt az old timert is.
Szóval rajtönk kívül gyakorlatilag mindenkit
Elméletileg igen, szerintem gyakorlatilag is, bár hogy nevezek-e azt csak holnap délben tudom megmondani.
Igei gépre nem volt elég idő, finoman szólva és "kicsit" még kiforratlan a technika :)
Elbitangoltad az akksi csavarjait, anyáit, leraktam a satupadra. Ne vitted el a ronggyal?
szóval igen,ti lesztek itt
hát komolyan mondom,kimegyek megnézni,úgyse nagyon voltam még
Gecseit onnan fogod megismerni, hogy epedve nézi a többi motorost,akik mennek...
Ő meg ül a szétszakadt paripa mellett.....


mindenki alszik?

húzok énis,kösz mindent,és gyerünk motorozni a hétvégén!
én látok minden nap egy narancssárga szutykot :)
270.000ft de ez most AKCIÓÓÓ
Mennyibe adod?
Mert a kád a mosdó
36km-re vagyunk egymástól. 125ös DT-t nem láttam errefelé, de ne add fel.
igen,mindet átnéztem,nem-e kontakt de sajnos vagy nemsajnos jókvoltak...így ha másnem,el lehet adni
Nem sikerült felrakni a képet.
drótokat ,csatlakozásokat átnézted? pl az a narancssárga vezeték ami a trafóra megy meg tud viccelni ha kicsit eldörzsölődik