Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem is csak a membrán vezérel a dtr-nél mivel a dugattyú szoknyája nem ér le a membránig mivel a membrán a forgattyús házon van. Tehát a felfelé mozdulás után keletkező vákum indítja meg a szívást és nem a dugattyún lévő illetve nem lévő ablak.le rajzoltam amire gondolok nem kell kinevetni.
a lényeg hogy legalább segít valaki...

GI ti lesztek itt kecsóringen?
megvolt...50km körzetbe NINCS dt-s

volt egy,de kb 1 éve adta el,sőt 80-as volt

gyufán is gondolkoztam már,csak kicsit sokba van
jovan, csak nem tudom kinek mi az alap. nem ismerlek. akku nélkül szerintem kéne működnie. ugyan az enyém nem poweres , 80lc2 ,de ez is megy akku nélkül. mivel a gyújtószikrához az energiát nem az akkumulátor szolgáltatja hanem az indukciijjjjjóóóó vagy mifene
Most őszintén, miből gondolod, hogy érdekel? :)
Holnap, sőt egyész hétvégén annyi időm sem lesz, örömödre, hogy ide toljam a képem.
Elárulom, hogy elméleti és gyakorlati tapasztalatlanságomat fogom erőltetett tempóban gyakorolni.
Szerintem hamarabb megleszel, ha fizetsz egy DT-snek valamennyit, hogy átpakolhasd próbára a gyújtását. Ha azzal megy (ha nem akkor gyufa a tankba) sorba visszacserélni a dolgokat és megnézni mi a rossz.
persze,de ez szerintem alap dolog...
gyertya,pipa,kábel,trafó...
kontakt nincs


(akku nélkül indulna?illetve hulla aksival?-lemerült- viszont power csekkolt...)
Holnap csinálok neked róla videót Oksa?
Ez nem csúsztatás.
De ha megmutatom, akkor elmondod mi a baj?
Alakulunk.
Írjak angol levelet a yamahának megkérdezni? :)
Már megint a hülyeség és a csúsztatás.
Kérdezd meg a tapasztalt áramszedős villamosodat :)
új gyertyát vettél már? mert az hogy a valami gyertya odakinn szikrázik az nem jelenti azt hogy benn is van szikra
ha a szaknyelv a a lósz*rt rántottának nevezi, akkor az rántotta, a szakember meg lehet meg is eszi. Ez a megnevezés. rovar-bogár effektus... szerintem rés és membránvezérlésű a dété :D
pózícionálták talán...de aztmondták indulnia kellet volna

ja KTM szerelő tanácstalan,állítólag ilyen nincs...
ja és ha saját lábán van a gép, akkor egyszerre csak az egyik oldalt csináld.
hézag volt,többit meg nem próbáltam...
ja de,régi trafó csere megvolt,alaplap bemérve valami lézeres anyám kínjával- csak ez volt 6000- szóval kezd a ...tele lenni vele
alul kell leereszteni a két hátrafelé néző M6 os 6 lapfejű csavar kitekerésével. feltölteni pedig felül illi. ha nincs összerohadva 20 perces munka
Próbáltad kisebb 0.2-es gyertyahézaggal?
Gyújtótekercs tárolós multiméterrel hajland valami feszt leadni? Illetve a jeladótekercs? Esetleg ellenállás mérés a tekercsen. Mégjobb lenne mondjuk valami profi analóg műszer, de realista vagyok.
persze arra ment,hogy lendkerék volt már lent,nem kötekedés,csak izgat a talicska
Üdv.Köszönöm azt hiszem megfogadom a tanácsod.Inkább hajtom így a motort,végűlis most se megy olyan rosszul.Tönkre tenni meg nem szeretném.Köszönöm az őszinteséged.Széles utat.
jóesetben benzin
csá
Új DT125R tulaj vagyok.Asszem 95 ös a kicsike.Túl puha az első telója.Olajat a telóba csak kiszedett állapotban alulról lehet beletölteni?És mennyi lenne a pontos mennyiség ami kell bele?
persze...
eleinte volt is szikra,pöffent is...erre ma Semmi szikrát nem ad

megmurdelt az új gyula?
nem ad szikrát: tekercs, jeladó, trafó, elektronika, kapcsolók, kábelek(elégett gyertyakábel, rossz pipa pl.?). mi van még benne?
jól

azé ez a távgyógyítás nem olyan egyszerű. multkor energy15nek azért állt meg mert a lendkerékl alatt egy testkábel forrasztása elengedett. azt nézted máááá?
Igaz, rövid, lényegretörő, érthető, téves és falsch információkat kellene terjesztenem.
És mindenkit lehülyézni, nagymértékű akarattal párosítva, aki megkérdőjelezi

Nézd meg honnan indultunk ki. Beírták a yamaha, istenem a yamaha fórumon, pedig aztán a yamaha az időtlen idők óta kb közúton egyenlő a membránvezérléssel, hogy résvezérelt.
Ez kb egyenértékű azzal, hogy ha a zsidók a siratófalra náci zászlókat húznának fel és felavatnák ünnepélyes keretek között a 20x20 méteres hitler portrét :)
És eljutottunk oda, hogy én vagyok a fasz és megy a ragaszkodás a yamaha márpedig résvezérelt. Hát ez enyhén szólva is vicces :)