Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

RE az, az önindítós változat, mivel E az az 1970es években volt.
hát ha a gyári tűszelep ilyen drága, akkor jövő héten,ha lasz időm feltöltök a webáruházba tűszelepeket méretekkel és akkor mindenki tud méret alapján választani.
az utángyártott tűszeletek ára 1310.-Ft
bár a motortípushoz tartozó adatbázis közel sem teljes,ezért pl. a DT125 E -hez nem ír tűszelepet, pedíg valamelyik biztos jó hozzá, lehet, hogy a DT125LC ugyan az, az pedíg csak 1100.-Ft
Na majd jövő héten meglátjuk.
üdv..
www.robogotuning.hu
DT125RE az nem? Vetesd ki, várd meg helyszínen, ameddig kész nem lesz, ha plusz pénzt felszámolnak a szerelésért, még úgy is olcsóbban kijössz jóval, ha neten rendelsz hozzá. De még akkor is jobban kijössz, ha megbeszéled, hogy azt rakják be helyette, amit te megveszel, mert van saját és yamaháéktól veszed meg a tűszelepet. Vagy mondd meg, hogyha eredeti yamaha, akkor miért kerül kétszer annyiba.
Téged megvezettek nem kicsit.
Tudtommal gumis a tűszelep hegye, így a kikopás esélye kisebb, a zárásé pedig nagyobb.
Mivel folyt, lehet csak felakadt az úszó, vagy csak szemét került a szelep alá, bár az is lehetetlen, mert ahol rámegy a benzincső a karbira a csőben van egy zsákszűrő is...ha még megvan.
Valamiből nekik is élni kell, kizárt hogy onnan kihozod a motorod fizetés nélkül....
Lehet paraszt vagyok, de én 2 tagbaszakadt haverommal mennék a motorért.....bár így visszagondolva nem is a tulajdonos a paraszt....
Ezen az oldalon 6000 Ft mikuni tm 28-ba egy tűszelep ha jól értelmeztem. Szerintem ne fizesd ki, megint a yamaha szalonok híres lehúzása történik
Vértestolna. Ott van egy szinte csak DT-vel foglalkozó bontó. Nem tudom érdemes-e perelni, hiszen ha írtatok adásvételit, azzal elismered, hogy a motor a tiéd, elfogadod jelenlegi állapotában stb. Bár azzal lehetne perelni, hogy okiratot hamisított az eladó, hiszen 50esként árulta neked, pedig 80as. Meg ezáltal biztosítási csalást is elkövetett.
Hali!

Van egy DT 125 E típusú motorom('99-es). Előjött egy hiba. A benzincsap nyitott állapotánál a karburátor túlfolyóján folyt a benzin.
Megszerelték Veszprémben a TATAY motorkereskedésben, ma hívtak azt mondták 40.100,- kell fizetnem 3 óra szereléssel meg az olajcserével együtt! Először azt mondták egy hete hogy 15.000,- a tűszelep. Ma meg hogy 20.000,- . Már beépítették, beállították a karburátort is. Azt mondják ez eredeti YAMAHA tűszelep! Egyből felhívtam a HARMATI YAMAHA üzletet, itt azt mondták 11.500,- és elvileg bármely más YAMAHA boltba is ennyinek kell lennie ! Kérdem én: Menjek be holnap és közöljem hogy ezt nem fizetem ki, szedjék ki belőle és csak az olajcserét fizessem?
Valaki valami okos megoldást?
Ja és ha már itt tartunk kiírom a hirdetést megint :D

Yamaha DT 80 (vízhűtéses) alkatrészek eladóak !

Leírás,Elérhetőség a LINK-ben :

http://racing-bazar.hu/motorke...
Nekem még van jópár 80as DT alkatrészem ha több minden kell egész olcsón odaadok cuccokat ami még van : főtengely,kuplungrész,komplett váltórész,lendkerék,blokköntvény

+ vázelemek ha gondolod hívj fel vagy írj e-mailt

E-mail : gabi910617@freemail.hu

Mobil : 06303462198
Szasztok. Vettem egy 50-esnek hírdetett dt-t. A szervízben derült ki, hogy 80-as! Az eladó meg nem adja vissza a pénzt! Megéri Magyarországon perelni?
Nagy gond még, hogy a "hibátlan motorjá"-ról a szerelő megállapította, hogy csak köszörüléssel, hegesztéssel (!), vudubabázással tartották eladásig egyben. Mindent cserélni kéne, a lánckeréktől a főtengelyig, hengert dugattyústúl, szimmeringeket, csapágyakat, stb. Segítsetek csökkenteni a horribilis árakat /kb. minimum mégegyszer 150E/, hogy ne kelljen kukába dobnom. Van valami bontós cuccokkal dolgozó szervíz, ahol féláron még megmentik? Olvastam valahol egy csak DT-vel foglalkoző műhelyről, mintha pest környéki falu lett volna.. Adjatok vmi tanácsot, mert most idegileg kész vagyok.
hali!yamaha dt125 valakinek nincs a henger jobb oldalán lévő kis kupak a power szelepnél? nem a bowdenek felől hanem a másik oldalról!előre is kösz
Dt be "neon"... ez a megcsúfolása a gépezet enduro mivoltának. De ha tetszik...
125-ös LcII-be milyen kuplung oldali főtengelyszimmering kell?
És nagyon jó olaj!
Az enyémen ledsor lesz...csak lusta vagyok el menni és megvenni! Hehehehe...
Má megin' gecizel
A neon az egy színtelen gáz :)
A fénycső az meg egy világító test :)
Régen az ősidőkben a narancsos, pirosas színben pompázó fénycsövekben volt a gáztöltelék neon gáz :)
Fotók menüpont alatt volt már néhány..
Hol találtál neon-os DT-ket? Én kerestem de nem találtam, vagyis csak egyet.
mintha valaha is az érdekelt volna,ki mi ír ki

nézz szét az oldalon,4. DT-s rak neont...
De lehet hogy én használom rossz helyre a dt-t
nem létezik, hogy jó beállításokkal, és jó bejáratással annyit bír ki, 8000km alatt 5 dugó+1 hajtókar.. szóval végig bejáratós volt a motor, nem pörgetted, nem hajtottad, így ennyit még magyar kisipari dugóval is elmész. a hengerfejtömítés meg nem a dugó hibája. írták már hogy csináltatni kell, nem venni. lehet víz nélkül is mentél vele, azt "szereti" a dugó.
nekem a hajtókarom meg a dugóm is prox, nekem nincsen vele ilyen gondom, kopp-kopp
Kár eladni, mert jó egy iylen eccerű kis motrorka a háznál.
Nah majd ha valaha sikerül eladni a simson-omat akkor veszek! :D:D
De.

Te bennem meg bízó' és vesze' oszt bódog vagy:)

Egyébbként bárkinek ennyi, csak 18 litert kell venni egyszerre.