Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vízpumpa szimering.
Sziaszttok!
Van egy olyan problémám, hogy a motorból eltűnik a hűtővíz 30km motorozás után, de a motorblokk bal oldalán az olajtúlfolyónál kijön valami fehér lé. A motor Dt 50 Lc 1991, mi lehet a baj szerintetek?
Na, idáig jutottunk el mi is 03.23.-án, majd jeleztem 04.01.-én a fiatalembernek, hogy mi van a tartozással, majd ugyan ezt jeleztem 04.23.án, majd választ kaptam 04.27.-én, miről is beszélünk?
Amúgy a hátsó lánckerékkel van a gond, mert csak első lánckereket és láncot vásárolt a fiatalember, ami a motortípusnak megfelelő.
A hátsó lánckereket kell megmérni, hogy milyen széles.
Természetesen én is azt szeretném. Remélem valahogy sikerul megeggyezni, mert engem is rohadtul zavar, hogy itt van a rossz lánkerék, de magammal sem akarok teljesen kitolni + postai koltség, akkor a rossz lánc félo, hogy utána a nyakamon marad és már kozel 5000 ezer forintot dobtam ki az ablakon.
Nincs mit, de próbáljatok megegyezni, hogy senki se érezze magát megkárosítva, átverve, becsapva.
Nagyon szépen koszonom a segítséget!
ezt a számolást a
http://lancszett.hu/lancok-fel...
-ról szedtem.
nem. a 25,4mm az egyenlő 1 hüvelykkel, ezt kell osztani 80-nal, mert az 1/80-ad részét kell nézni, az 0,3175. Ezzel kell beszorozni a lánc számozásában az utolsó két számjegyet (28), vagyis 0,3175*28=8,89. Tehát egy x28-as lánc "közepének" ekkorának kell lennie szélességben, a hengeres futófelületeknek
Nem nagyon értem, de a láncszemek szélességének kellene 25,4 mm-nek lennie?
428, az első számjeggyel ne foglalkozzunk:
A másik két számjegyet(28) a hüvelyk 1/80-ad részével kell beszorozni, ebből kijön a görgő szélessége. 25,4 mm = 1 hüvelyk
számold ki, mérd meg melyik a rossz.
Az elsore mind2 rámegy, de a hátsóra csak a régi megy rá! Jelenleg is a régit használom!
Eskuszom, hogy nem jó a lánc, azért nem kuldtem eddig, mert egy uttal rendezni szeretném a láncot is!
Fel se megy a lánckerekekre?
31029

mire megírom,teleoffoljátok itt a topikot
hehe,ez is az..

És azt hallotátok,hogy a coca-cola pohár beszélget a BigMac-el
A régi szélesebb, mint az uj, pedig mind a 2re 428 van írva!
Már rég visszavettem volna tőled mindent, ha korrekt lettél volna, és ahogy ígérted visszaküldöd a lánckereket.
De mivel nem küldted vissza, megírtam neked, hogy amíg nem küldöd vissza nem tárgyalunk.
De most már késő.
Remélem tanultál belőle.
Annak ellenére, hogy jót küldtem.
a lánccal mi a gond, ha megkérdezhetem? Hosszú? rövid? nem elég széles?
mcdawee megmondta a tutit...
Amikor a visszakuldésrol volt szó, én is erre akartam kilyukadni, hogy kuldom vele a rossz láncot, mert nem akarok 2szer postai koltséget fizetni, de o azt modta kuldjem a lánkereket utána beszélunk! Akkor most minek postázzak 2szer. Jó tudom legszívesebben o se foglalkozna az uggyel, de elhiheti én se. Az igaz, hogy korekt volt, de ez nekem se volt egy jó uzlet!
Bár azt se csodálnám ha szóba se áll veled, én nem állnék, csak úgy halkan megjegyzem.
Azt akartam, hogy valahogy rendezzuk, mert ez igy nekem is szar, nem használom a rossz lánkereket felraktam a polcra. Ugy gondolom az én megnevezésem elfogadhatóbb volt, mint a tiéd, ha gondolod én is lebalfa....hatlak!
Ez nem úgy működik, hogy visszaküldöd és kicserélik, vagy pénzt megkapod? Más helyen addig nem látsz semmit,ameddig nem kapják vissza a "rossz" alkatrészt, sőt valószínű, hogy azt mondják, hogyha nem jót rendeltél így jártál, rendelj másikat. Általában úgy szokott menni, hogy kapsz boltban egy fos dugót, eltörik a gyűrűje, venni akarsz hozzá másikat(mégcsak nem is reklamálsz, hogy ez meg az), és azt mondják, hogy ilyen nincs nekik, meg ilyen dugót még nem is láttak. (megtörtént) Aztán amikor mutatod a számlát, akkor meg elkezdik tagadni, hogy ők nem ilyen sz*rt adtak. Nemhogy megegyeznétek, ha rossz a lánc és nem tudtad használni, küldd vissza együtt őket, kapsz olyat, amilyet rendelsz helyette áregyeztetéssel. Vagyis a lánckereket már megkaptad, korrekt féllel lehet tárgyalni, de ez gyerekes.
hallode...azért mert van dt-m is rögtön barátok lettünk?
amíg nem anyázol nincs gond amúgy....de sokból tart visszaküldeni a rossz alkatrészt?
ha nem vágtad 86 fele,még talán vissza is veszik
Barátom, ha nemtudo pontosan mirol is van szó ne szólj bele! Mert o meg kifizettetett velem olyan láncot, amit nem tudok használni! Nem loptam soha életemben! Kifizettem a lánkereket és a rossz láncot is, ami állítólag olyan, ami nekem kell, de nem, mert nem tom használni! Rosszat kuldott!
Nem húzok el! Te elhuzhatsz a francba, ha gondolod! Az a baj, hogy Te tulságosan leegyszerusíted a dolgokat! Gondolod csak kitaláltam, hogy rossz láncot kuldtél? Akkor jeleztem, hogy nem megfelelo a lánc, amikor megkaptam végre a rendes lánckereket. Kicsit bele kellene gondolnod az én helyzetemben is. Még sulis vagyok és nem dolgozom és igenis nekem számít az 2-3 ezer forint, amit kifizettem a rossz láncért.