Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hehe,ez most komoly,vagy tréfálkoztok?
behúzta a gyerek?nyomd fel a yardon...

öcsém te meg tényleg balf****vagy ha robogótuning-ról csórnod kell egy lánckereket

nehogy rajtadmaradjon a dt
Ne szórakozz velem, az ilyen embereket nem szeretem.
Tudod vannak korrekt emberek. meg olyanok akik nem tartják be a szavukat, mint te.
Hülyeséget rendeltél a motorodhoz, ennek ellenére én elküldtem a megfelelőt, te meg nem küldted vissza a nem megfelelőt, majd rá egy hónapra kitaláltad, hogy nem jó a lánc.
De igazából nem érdekel, csak húzzál el erről a fórumról.
Te meg egy rendes lánccal!
Te tartozol egy lánckerékkel.........................................................
...
sikerült egy kis plusz levegőhöz juttatni a gépet! gyönyörűen kiégett élénk barna gyertya, nem melegszik, stabil alapjárat, 85kmph-t mentem vele most így hirtelen. óra szerint 72, 4.ben. Téynleg tudja valaki mit lehet ezzel a détével csinálni, hogy ne mutasson kevesebbet az órája? hogy tudom szétszedni megnézni szorul-e? még nem vettem le az órákat. MX50
Eladó DT jóállapotban, jóáron! Email cím: bence1515@freemail.hu
hát ba*szamega... meghajlott a fojtószelep visszanyomó rugója és nem lehetett neki fullgázt húzni :S:S:S:S gondoltam hogy ilyen lesz -.- , de még a próbakör hátra van
azt cseréltem le, épp most melózok vele


akkor szerintem necsodálkozz,valószínüleg "profi" karbid van,cumi lesz vele...

szerezz egy gyárit ha teheted
Holnap megmérem, bár a csap is jó méret... csak a hajtókar kevés alul... keskeny..
Mennyi az 50-es DT-k étvágya?Mondjuk műúton,utazó normális sebességgel...
A régebbi (elöl-hátul)dobfékesek fékjei mennyire hatásosak?
nem tudom, azért kérdeztem, hogy milyen hosszú volt az alsó csap, mert létezik rövidebb csappal is ez a hajtókar
Akkor jó, bánt hogy nem tőletek vettem meg, mert korrektnek és segítőkésznek tűnsz de a kassza sajnos nagyon szűkös volt meg az idő is mert napi használatban van a motor.De megköszönném ha a hajtókarról lenne tipped miért nem passzol nekem, hézagoló került mellé és nemsokára lesz próba is, de érdekel hogy majd egyszer ha cserés lesz megint (sose legyen az!) akkor tudjam hogy egyáltalán létezik-e még ilyen.Mert ugye a DT blokkal egyezik de mégis ez keskenyebb amit vettem mint az eredeti... tipp?
Én nem haragszom, az információ mindenkié az oldalon.
Egy helyi autósbolttal sikerült megbeszélni hogy leszerződjön a pinkmotors-al így annyiért kaptam meg mintha személyen vettem volna meg tőlük és a futár költség így ugrott, mivel ők ismerősök és csak 300 forintot tettek rá.
igen, ez a kettő.
Egyik típusra az egyik előre és hátra is, a másik típusra meg a másik, előre és hátra is
Előre is és hátra is két féle létezik?
Írnék én, de hova?
kétféle létezik hozzá, méretben azonosak, mindegyik 110x25,de mégsem egyformák.
nekem van :) ha érdekel írj e-mailt megbesz:D
Jah...
legalább volt értelme felvinni az adatokat az oldalra
egy l-lel
Lassan ideje vennem papucsokat a DT-re :S
juteszembe: Hogyan születik és hall meg a motoros?
-Kilyukad a gumi!
"pinkmotors-tól rendeltem a ti oldalatokon lévő mérettáblázat szerint...,, - De rendes...