Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali Slim!
Tudnál nekem egy msn vagy e-mail címet adni, mert kérdezni akarok pár dolgot az SM-esítéssel kapcsolatban, de nem akarom tele OFF-olni a fórumot.
Köszi!
Szia! Nekem van egy kiemelőm LC2-höz, de már csak a hátsóhoz. Az adatlapomon megtalálod.
Szia!
Egy kb 100Ft-s szimmering van ott, azt cseréld ki.
köszönöm mindenkinek a választ,igy azthiszem marad a dt enduroként
Okés, köszi!
igen,de majd csinálok képet a napokban
És azzal megtudtad emelni ilyen magasra?
igen,ki van emelve mert 191 magas vagyok..
-a rugóstagon van egy eléggé nagy méretű anya,ami a rugot szabályozza, kb 30-32 es és azt tekertem kifelé,bár igy a keménységet is fokozod....
Sziasztok! Nem rég vásároltam egy , Yamaha DT 80 LC2 es motorkerékpárt. És azz lene a gondom hogy a váltókarnál olajszivárgást észleltem mit lehet tenni ijenkor vagy hogy mint lehe tjavitani... válaszotokat előre is Köszönöm!
Sziasztok
Email címem itt van, ott megadom az msnt is: balazs.electro@gmail.com
Ezt konkrétan nem néztem, de olvastam már a fojtásokról, és 7ezernél letilthat úgy is, hogy a power szelep bovdenje rendben van, de elektronikusan nem engedni nyitni. Vagy 80nál szintén tilt.

Ha tudsz angolul akkor :
http://dtr125.net/
És itt baloldalt rámész a De-restricting-re, majd felül kiválasztod a te évjáratodat, gondolom 97es a motorod a színe alapján.
Megint okos vótam..... Örülök hogy segíthettem..
rendszergazda adnal egy msn cimet?
nemhiszem nem tok rola:))
100 at de 7000 fordulaton?
Nem! De amúgy a tied megvan?
az enyemet mondod hogy meg e van emelve?
Ha 6.ban 80nál nem megy többet akkor valószínű cdi. Azt is meg lehet oldani. Nekem rövidebb áttételem van, így kevesebbet megy végre, viszont nagyon gyorsul, de 6ban simán megy 100at.
A képeid alapján, mintha meglenne emelve a DT-d hátulja! Megvan emelve? Ha igen akkor hogyan?
nem keresztezik egymast nem eleht hogy a cdi rosz? neked 7000 fordulaton menyit megy 6 osba? kb
A powerszelephez menő két bovden nem keresztezi egymást? Fojtás az biztos van benne! Tovább kéne forognia.
hello lenne egy kerdesem van egy yamaha dt 125r motorom 97 es kiadas nemreg vettem most 85 ot megy fix es 7000 ig porog ment kozbe de allo helybe nem fix 7000 es durrog szerintetek folytas van benne? nagyon nem masztam bele de a power kabelje nincs forditva segitseget elore is koszi aki tudnak esetleg segiteni vegyen fel msn en gindeleimre@hotmail.com
Ezt az SM-projectet én már végig sakkoztam egyszer.
Eredmény profilképeknél.
De én már eladtam, mert meguntam a csereberét.
Jobb az Enduro, de ez az én véleményem.
A 30287 és a 30274 számú hozzászólásban volt róla szó. Kb annyiban van egy ilyen játék mint egy 80as DT ára. Ha komplett 17es kerekekről beszélünk.
Persze ha csak egy 18as ráfot raksz előre az jóval olcsóbb. De hol találsz keskeny (előre való) 18asat? Meg rá gumit? Egy szar gumi is 10000-nél kezdődik újonnan.
hello karika 760120

igazad volt ténmyleg a power nemvolt teljesen nyitva a "SLIC" átbaszot nemott volt ahol kellet volna leni nem a jelölésnél volt nyitva
nagyon köszi a válaszod meg a segitséged