Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok, akkor mennyibe kerül egy 57.00 -as gyűrű ?
Hát a furatot egy-két nagyságrenddel pontosabban illik mérni.
Pl 57.00-ás gyűrű, vagy 57.25-öshöz való gyűrű, ha már ennyire gyűrűzni akarszé s ha 25 századonként vannak a méretek. :)
És ha meg is van, akkor a service manualban is látható írtak szerint a kész gyűrűhézagot meg kell vizsgálni, beállítani.
Megtudja valaki mondani , hogy mennyibe kerülhet DT 125 LC2 -be gyűrű ? ahogyan mértem 57-es kellene.
Az utcai kicsinyke kis motorom nem egy nagy szám, de konrkétan az ment a Simson kupában tavaly :)
Yahzee már látott egy kicsinyke falatkát az ideiből :) Pedig utána még sokat alakult, le is amortizálódott, most épül újá :)
Nemigaz, hogy nem lehet úrrá lenni azon a problémán.
Bár nálam is van egy gyújtáshibás robogó régóta, azon is túl kellene esni, de inkább ma mást csináltam.
Simán bírná.
Hali!

Nem kötekvésből, meg írtad is ,hogy nem tudod az a dt milyen lehetett, és nem fanatikusan védeni akarom a gépet csak mert az enyém ilyen.A kis 80as dt egy lassan pörgő kis SOFT enduro.De, én olyan Simsonnal még nem mentem aminek a gyorsulása ,megindulása egy lapon említhető lenne a kisdt-jével. Mentem ilyen lap Simsonnal, sima utcai 60assal, Könnyűfőtengelyes 70essel és még az is nagyon gyengus volt ehhez képest. És szerintem ahhoz képest ,hogy 80-as átlagfelhasználónak csinált széria gép,. szerintem jó erőben van. Pl. az igen jónak tartott/ sztem is jó/ 80as sachs herculesnél is erősebbnek érzem. persze az végre jobbat megy.

A Ti álltalatok hegyezett verseny Simson pedig nyilván sokkal de sokkal jobbat megy, ezt abból gondolom ,hogy multkor nézegettem itt egy galériát asszem a 2009 es simsonkupákról szólt és abban felfedeztem ismerősömet akinek a fia a Simsonosokkal együtt ment az 50es NSR el. Azt viszont tudom ,hogy megy... és a Simok előtte voltak.
hehe,nekem is sárga az egyik
bavagy véve a "klubb"-ba
ŐŐŐ

nem,most böntetésbe van a "féreg"
véletlen befolyt a benzin a lendkerékhez
ja azt észrevette valaki,hogy a yahoo és a sportmotor hangulatjelei megegyeznek?

Kész a Dio,hamarossan eladó - Társadalmi zaklatást láthatták
Így szar időben jó játék ez télen én is elvoltam a sárga szimómmal.
Most tök elszenvednék a motorjával! Addig úgyse hagynám amíg be nem indulna....
Szimmeringeket megnézted? Még valami eszembe jutott amit még nem írtak: nekem még kora tavasszal (hidegben) lemerült akksival alig tudtam beindítani, kellett 5-6 rúgás mire indult. Szóval akksi jó? A szerelő se fog sokkal többet látni egyébként!
ez most komoly?
125 dt,simsonért?
ha hülye lennék,akkor se mennék bele,van itthon abból is 3...eladni se tudom őket lassan

Ja monster-ha jól írom- simson nem kell valakinek?tudjátok,ken block mintás
Azt nagyon megköszônném! Remélem meglesz.
Van érte egy zsír simson-om, most újítom fel! Ha gondolod...
csak elrontod itt a DT-s társadalom kedvét

Gyerekek,600xt-t is lehet vezetni B-kat. jogsival,más kérdés,hogy ki mennyi menekülőutat ismer.....

amúgy meg az én gépemet még mindíg nem "dikházta" meg senki ...meg a süllyesztőbe
Ha a törványnek megfelelő választ akarunk adni neki, akkor teljesen jól elmondtad. Amúgy szerinted, egy 50-es supermoto elsőkereke bírná a 80-as DT súlyát és telejsítményét? Tervezem, hogy veszek egy 17-es felnit, és megcsinálom supermotová a DT-t.
Rendszerváltás elött a simsonok jó része is rendszámos volt, eleve csak úgy szállíthatott utast.
Az, hogy mit láttam. Hát láttál már tisztességes politikust? :) attól még nem a lopás a követendő, hogy azt látsz.

De egyébként a kérdésedre válaszolva én még dt-n sem láttam rendszámot, nemhogy 80-as dt-n.

Viszont amit kérdezett, arra szerintem kielégítő és pontos választ adtam, 80-as DT márpedig hivatalosan utcán csak A variáns jogosítvánnyal vezethető, rendszámmal. B-s jogsival pedig nem.
Ez csak a formaság. Láttál már 80-as DT-n rendszámot? Ha láttal, akkor is maximum 1-2 motoron.Elvileg nem vezethetne, de szinte mindneki úgy használja, az már másik dolog, hogy megbüntetik, vagy nem.
hozzátenném még, hogy nem lehet áttételes a kormányszerkezete. legalábbis ha jól tudom ez is benne van.
Nem, mivel B kategóriás jogosítvánnyal csak segédmotorkerékpárt vezethetsz.
Segédmotor kerékpár pedig szikragyújtás esetén maximum 50ccm hengerürtartalommal (plusz gyári túlméret) rendelkezhet.
Önerejéből pedig a 45km/h-t nem haladhatja meg a végsebessége.
Nem dikhálnám a szarjaitokat, akkor kb mindegyik belenne évek óta süllyesztve valahova, vagy éppen a méhben kötött volna ki :)
Foghézag?
szia nincs már meg neked az elő felnid DT re