Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Srácok!
Kellene nekem Lc2-re szívócső, amibe a yeis belemegy, illetve fékmunkahenger, amire a fékcső rámegy fennt.

Ha van valakinek, kiabáljon, Sürgőőős
Motorikusilag telyesitményben mennyi kükönbség van az rd50 és rd80 között?
Más delrrotyókban ugyan nem teljesen uygan iylen, de lényegét tekintve ez van.
A csavar menet utáni része, más karbikon rövidebb.
A kis vékony rész végén meg nyilván a kúpos rész van.

Akkó nemtok segíteni
Enyém meg lett csinálva ideiglenesen...
egyébként szerintem
scootershop.hu <
Szerintem még bírja az... bár aztán ahogy érzed, meg ahogy a tárcád bírja... függ a terheléstől is, mire használod, milyen körülmények között...
mennyiért?
Szerintem nem, mert az alsó csap átmérője 18mm
Inkább a csap hosszúság és a hajtókar furatközép lesz a különbség.
Ma hozzájutottam egy új Heidenau k60 as gumihoz 400*18 as méretben. Tpad mint az állat, és jól száncsa a sárt!


én így tudom: az LC2 ben létezik 20-22 mm es alsó csappal szerlelt főtengely is ,és az egyikhez nehéz beszerezni dolgokat. azt nem tudom ,hogy az lc ben milyen van, de szerintem megegyezik az egyikfajta lc2 vel. kívülről tudtommal nincs különbség a blokkok közt.
Valaki nem tudja képről hogy LC vagy LC2?robogotuning: és ti LC2-höz akkor nem is tudtok hajtókart?
Na ez az
Na robbantott ábráról loptam egy képet szerintem ez lesz az.Ilyen a tied is?
nem tudom sajnos képről megmondani.
nem tudod a méreteket, mert én sajnos nem és nagyon kellene nekem is
Monnyuk nekem is szétbontottak egy felújítókészletet hozzá...
az olyan kicsi alkatrész, hogy ezzel nem foglalkozunk, meg ezeket nem futárral szállítjuk, hanem megvárjuk a megfelelő szélirányt és szél szárnyán...............
Amúgy tényleg nem tudok adni hozzá
ja értem, ha megnézed a képeimet abból meg tudod mondani hogy ez LC vagy LC2?Jól látszódik a blokk.....
Mi a különbség a DT80 LC és LC2 hajtókara között?
Sajnos nem tudom az LCII hajtókar méreteit, de ha leméred biztosan tudok adni hozzá.
Jóvammá:)

Arról nyilatkozzál, lécci hoyg van e a barbár kollégénak (hehe:) keverékcsavarod tm karbiba
bocsi a WEBÁRUHÁZ webcímét
már megjegyezhetted volna az e-mailcímet
Köszike!Hol csináltassam szerinted?Meg akkor ez most LC2?Mert ahhoz sehol nem látni felújítókészletet csak lc-hez.Vagy mi a különbség?Mert külön oda szokták írni hogy LC2-höz nem jó.... Mármint hajtókar szettről van szó.
Monnyuk, leeht, hogy valami robogóshopban is van.
Redracing, Scootershop robogómittoménmi.hu meg iylenek.
Jól van, nekem is!
Szerintem nincsen semmi olyan különleges dolog, amire figyelni kell. Én télen húztam szét a blokkomat. Nekem a végére egy hézagló kimaradt valahonnan! Pedig figyeltem mindenre, de azóta is tökéletesen működik. Ha van valami kérdésed, akkor tudok segíteni szerintem,!