Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elméletben, bár nem tudom mi a különbség az LC és LC2 között.Ez vashengeres és nagyjából szögletes a henger nem kerek ha ez segít.
Ugyan az a blokkja mint az enyémnek nem? 80LC2
RD80 van nekem.
szerintem rd80
50-es a DT-d?
ha a minőség a fontos vidd el a legközelebbi yamaha márkaszervizbe
nekem is ez a problémám most
Ja, és hol érdemes a hajtókart cseréltetni?Mármint tud valaki egy profi műhelyt?Meg esetleg valami megközelítő árat....... A minőség nekem a fontos.
Sziasztok!Kimult a mocimba a főtengely... lóg már nagyon a hajtókar.Megyek venni prox felújító készletet.Szedem már szét a blokkot a csapszeg méret miatt.Mire érdemes szétszedésnél odafigyelni az átlagos dolgokon kívül.Mármint hogy mi hova való az ok csak hogy valami szét fog majd hulni ha húzom szét?Összerakásnál kell majd hézagolni valami?
Sziasztok nem tud valaki főtengelyt eladót Yamaha 125 DT lc2 -re jó állapotban hajtókarral? És mennyi lenne?
De az enyémet ki kell fúrni és akkor nem lesz mit összevetni esetleg valami kis maradványt.Mivel úgy be van rohadva vagy valami barom beragasztotta.
Sziasztok!Szeretnék yamaha dt motort venni pár tanácsot adnátok mit ellenőrizzek mielőtt megveszem.
fótózás, majd összevetés.
Hogy tudjuk ezt kideríteni? Ha jó akkor kellene.
Nekem se ér le sose, meg végülis a magasságal nincsen gond, cask nagyon puha...
JAh, persze vatta nyú, zacsiban, satöbbi.
A tm ben nem ugyan az van mint a mezei phbh ban?
mert akkor tudok neked eze öccá , csavar, alátét, ogyűrű, eredeti del rotyó.
puhaság: a hátulját betonra be lehet keményíteni ,csak egy 30as kulcs kell hozzá
az elejébe meg szerintem ha több olajat raksz attól nem úgy lesz l keményebb ahogyan szeretnéd,legalább is szerintem. gondolom erősebb rugót lehetne bele tenni ,de minek? a dt-az dt. nem rm-yz...

amagassággal mi a gond? én tegnap átmentem egy két ilyen dirt pálya ugratón /persze a lájtosabbakon/ és sehol nem akart leérni az alja.
Karika vagy yahzee tik hol vettetek hozzá levegőcsavart?
Az biztos, meg a szimeringet is kinyomja
Uuuuuu!

Mondjuk a hátsó az még jó...meg a magasság is, csak nagyon puhák. főleg az eleje. Ha keményebb, meg kicsit több oil-t rakok bele akkor valamivel keményebb lesz nem?
Olajemelővel,Targoncával, toronydaruval.
De aki jobb erőben van, annak rendszerint kézzel is megy.:)
DT 80 első-hátsó telóját hogyan lehetne megemelni?
Yamaha DT 80 (vízhűtéses) alkatrészek "még mindig vannak"

: Elérhetőségeimhez, leíráshoz katt. a LINK-re !

http://racing-bazar.hu/motorke...
Sziasztok.Kellene nekem egy TM 28mm-es porlasztóhoz levegő állító csavar.Mert az enyémből igencsak ki kell fúrni.Ha van valakinek megvenném.