Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja, nem én rendeltem meg hanem a pinkmotors-osok, meg tőlük vettem a hátsót is meg a láncot is, én is csodálkoztam, hogy 1500be megvolt, sztem kb a posta lehetett ennyi
Angliából? xD
minek csináltassak? amikor 1500 forintból tudtam venni JT-t
apuméktól természetesen , nem fogok hilczéknél hagyni egy kisebb vagyont csak emiatt
miért nem csináltattál?
de te hilcztől rendelted vagy apudéktól?
robogotuning, nektek van itt amúgy országon belül 10 fogas? csak mert nekem angliából rendelték le, mert országon belül nem volt
Elhiszem, hogy aki úgy mondja, mint te az érti, képzeld én is értem.
De itt sokan megfordulnak, akik nem szokták sehogysem mondani, és azért írnak ide, hogy segítséget kérjenek(mint, ahogyan te is tetted). És ha kevesel a motor és még lentebb rakja a tűt ahelyett, hogy lentebbi állításba rakná a lepkét egy nyelvtanilag helytelenül megfogalmazott mondat miatt, akkor kellemes élményekben lesz része.(Ezektől az élményektől akartalak megkímélni. Ezért kérdeztem, hogy miért írtál lentebbet azonosítva azzal, hogy több kaját kap. Ha nem találkoztam volna még ilyennel, akkor a lentebb alatt fizikailag lentebbet értenék én is tévesen) Csak miért kell odaírni, hogy gondoljam át mit írok mert enyhén szólva hülyeség? erre nem várok választ
igazad van 10 fogastól létezik az első
Szia!Mennyit ment a főtengely?Milyen márka?
bibí nekem elöl 10 fogas van 2006os dt 50 r-en hátul meg 53, igaz így kb 80 a vége, bár mentem vele így is 90et óra szerint, szal az a valóságban kitudja mennyi
Igen. Szerdán kapod meg őket
Pl én is félreértettem ahogy te írtad,mivel így arra gondoltam,hogy nem jól tudod és h szted ha felül van(a rublikában) akk kapna legtöbbet!
Ha most megrendelem ezeket : (jtf 1120) 12fogas, (jtf 1131) 50fogas és 420H erősített lánc 126szemes, ezeket szerdáig eltudod küldeni? mert csütörtökön elutazunk.
Ahogy így megfogalmaztad...ebben igazad van! Viszont senki nem kötekedett mert mindenki értette,hogy gondoltam amit írtam! Ha vki így mondja,ahogy én is leírtam magától értetődik...(szerintem)nem ilyen kacifántosan ahogy Te gondolod...
betonon megyek vele sokat azért gondoltam ugy hogy inkább végre menjen többet mert a gyári robogókat fogom gyorsulásra végre kicsit jobbak, csak 6ba túlforogja már magát.
13-14 között is válogathatsz betonra, de akkor ugye terepen már gyengus. 13 az még okés szerintem. Órádat meg GPS-el ellenőrizd A robogóknak és új enduroknak szokásuk 95öt mutatni, amikor nekem a 86-os DT-m 80-at mutat
sürgősen eladó Dr 80as vashengerem. egy dugatyú kell bele(7200ft).. a henger 5000ft
ugyanitt egy minarelli Am6ba való főtengely is. 5000ft
érdeklődni inkább telefonon délután 2től.. e.mailt ritkán nézem.
a hengeről képet jelenleg nem tudok felrakni..
06203386215
ha 12-es rendelek előre és hátra 50-est akkor az menyit dobhat a végsebességén? és kifogja-e bírni forgatni? most a 11/50-el kisebb emelkedőnek is simán kiforgatja 9000-9200ig és akkor 80körül mutat az óra
Tanulj meg írni mielőtt leszólsz engem. Alany, állítmány, tárgy...
"subertű legalulra h legtöbbet kapjon" = SÚBERTŰ VAN LEGALUL. És a súbertű súberhez viszonyított fizikai helyzetét tekintve akkor van legalul, ha az állítási lehetőség céljából belemart mélyedések közül a legfölsőben van a lepke, ekkor kap kevesebbet. És én beszélek enyhén szólva hülyeséget. De ha így lenne, akkor beismerném. Már volt is rá példa. Vagy azzal van a gond, hogy mikor kap többet? Egyértelmű: ha fentebb van a tű, mert akkor kisebb gáznál nyit ugyanannyit. OFF
Vidd el szervízbe, hogy állítsák be a karbidat, mert meg fogod akasztani a gépet. Meg nem is akar menni, ezt te is érzed.
Nézőpont kérdése a leírás. A súbertű legalul van azt kétféleképpen is érthetjük. Úgy hogy a rajta levő jelölések közül a legalsóra van téve, akkor kapja ugye a legtöbbet, akkor van legjobban kint. Ha viszont úgy értelmezed, hogy a jelölések közül a legfelsőn van, azaz a legjobban lent van a tű, akkor a legkevesebbet kapja.
itt is levolt írva,valahol tuti írták hogy 1l a tartalék!
Gondold át mit írsz...enyhén szólva hülyeséget...
Nekem egy 1989 van. Ilyen tipusu amilyen a kepen van. Erre is vonatkozik az egy liter?