Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali

mostmár majd az marad csak...SZIMERING

többen is mondták,viszont még mindíg nemfoglalkoztam a motorral
nézd meg nem e fújta ki a lendkerék oldali főtengelyszimmeringet. mert én jártam már így a jófajta rigámmal ,meg rometemmel még réges rég, hogy ott is látszólag kapott benyát szikrtát, de mégsem indult be az istennek sem
ma egy kis sarazás?
2 napig úgy jártam mint aki beszart úgy elzsibbadt a seggem
Hali srácok! Nyáron tervezek motort venni és akinek van feles DT50ese ami JÓ, működőképes állapotban van írjon emailt lécci: liszkaim@vipmail.hu amúgy kb100,max120ezret tudok rászánni...és ne legyen túl öreg a járgány ha lehet(1991max)
Na köszönöm a hozzászólásokat

ma új benzin bele,hengertapl tömítés+karbi tisztítás
és ha így sem indulna be,esküszöm lesz egy vidi amint égő dt lesz látható
Én is vagyok vele.... Majd nyáron elnézek vele felétek!
én 60km et birok először, adig nincs gond. utána minden perc szenvedés a kis hátsómnak, de a motorozás élménye kárpótol
Yes Sir!


Ha már km ekről van szó akkor nekem a legtöbb 2 nap alatt 350km
200 km Nem fájt a segged? Mert nekem 100 km után minden bajom van :D
neked?
330Km Szlovákiai túra Dt-vel(járatós) meg egy Aprilia Sr 50 ditech meg egy Malaguti F12(járatós)
Neked mennyi KM volt a legtöbb amit mentél pl egy nap?
én most fejeztem be az A1et és 125ös motort vezthetek vele,ami max 11kw és 50est is....
Nissan Patrol Fán Klub-os matrica
Hello. Azok nincsenek nekem, csak az van ami a listában szerepel, még tankom az lenne, de sapka nincs hozzá.
Csá! Engem gyújtáskapcsoló érdekelne kulccsal meg esetleg tank sapka a külön adnád... nem láttam az eladó cuccok között ezért érdekelne hogy van-e és mennyi lenne az ára...?
Attól, hogy "szikra van, és benzin is" attól még a motor távolról sem üzemképes!

Szikra lehet akárhol, és lehet, hoyg nyomás alatt nincs is, és benzin is lehet akármennyi a gyulladásképtelenségen túl.
Yamaha DT 80 alkatrészek eladóak (még mindig van)

:

http://racing-bazar.hu/motorke...
igen,változatosság kedvéért.....

JA piros "izé"-tudjátok- riasztás van kint
itt fekszenek a fák(Táborfalva)
Mi az a Nissan-os matrica?
Amúgy nálunk már megint esik....
Na ez az Valakinek valami ötlet ?
nekem ez igencsak szellőzőnek tűnik. de hogy itt miért folyt ki az olajad, úgy hogy közbe az előírt szinten állt a blokkban azt nem tudom.
Csak csináltam egy képet róla mert idegesít a dolog ilyet még nem láttam de nem is hallottam.
hát így a főoldalt olvasva komolyan elgondolkozik az ember,hogy jobb ha nem is megy az a fránya motor...

még mindíg nemtudni mivan vele,meghülyült teljesen
100.000ft-ba jó ha eltudom adni így üzemképtelenül?
annyiért van vevő rá...
szikra van,benzin van,kompreszió 9.5
több ötletem Nincs