Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, kezdő vagyok motorozás terén. Mai nap tulajdonosa lettem egy 1996-os dt 125-nek. Azután érdeklődnék tőletek, hogy kipufogó dob cserével hang illetve teljesítmény pozitív hatása érhető-e el?
A kipufogóablak magassága, főtengelyelfordulásban mérve, ez a kipu vezérlési szöge, így értette dzsi.
Ez pontosabb információ egy motorról mint az ablak magassága milliméterben.
Hali srácok! Nyáron tervezek motort venni és akinek van feles DT50ese ami JÓ, működőképes állapotban van írjon emailt lécci: liszkaim@vipmail.hu amúgy kb100,max120ezret tudok rászánni...és ne legyen túl öreg a járgány ha lehet(1991max)
magát a szöget nem változtatja csak a kipunyílás nagyságát, nem ?
Ok. Kösz a tippet, egyelőre ide van állítva. 6000-7000 fordulat között válik teljesen nyitottá. De én nem vagyok szerelő, szal itt meg is állnék a gondolatmenetben. Hülyeséget nem akarok írni.
Miért? Tán nem ott kellene nyitnia?
Avass be a titokba ;)
Hát leírhatom szerintem így is:
Hívj, megegyezünk. < Egyébként szerinted hogy hirdessem? Mit írjak le, hogy hamar elvigyék? A motor jó, meg kell nézni, ennyi.
7000 rpm nél nyit az ypvs? az munka hallod !
Mondjuk szó mi szó, ez aztán bődületesen szar megoldás :)
Sok a bla-bla...........szerintem.
Ilyentől félnek a vevők.
Ja már megint csak látogatók a fórumon?
Várjatok má hozok csipszöt, kezdődik a maunika shoú
Nemsokára jó lesz, karbantartás.

A motorom itt is megtekinthető:
http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor/hasznaltmoto
rok/174090/YAMAHA_DT_125R_.html
Nem lesz semmi következménye, de a képesmotorra miért nem teszed fel?
és lécci válasz "erre" re menjetek, mert emailen nézem majd a válaszokat, előre is köszi:)!
Error during process. (hiba -eljárás alatt) felraktam a motoromat, és címnek azt írtam h eladó. Ennek mi lehet szerintetek a következménye?:( kitiltás? aki esetleg tudja írjon lécci,
Akkor az elérhetőségemet tudod, ha aktuális lesz keress!
(Egyébként én pont így vagyok a DTvel, kinéztem a következő mocit, de kell hozzá a lóvé) (DR650RSE)
Üdv
Érdekelni érdekel, csak keljen el a GS végre.
szerintem az a főfúvoka a sok neki,....
Szia!

Ha érdekel, eladó a DT-m.
Ezen a linken meg is tudod nézni. Nem zsákbamacska.
YAMAHA DT 125 R
200 le nek számít? nem tudtam én olyat veszek majd rá
Igen jól írtad a ezzel folytoták le a dt-ét ,vagyis valamelyik kiadást ezzel, de van sok trükkös folytás ezeknél.
És ha jól van bekötve pont ellenkezőleg működik kis fordulaton szűk a kipufogó nyílás és nagy fordulaton nyitja nagyobra.
A beírást te spiláztad túl, idézzek? :)
Tanksapka szellőzőjét elsőkörben.