Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem valahogy elment az uszószint vagy kiakadhatott valami,de nem értek hozzá igazán,majd biztos mond valaki okosabbat...
Bocs, már látom írt karika.
Valószínűleg felakadt a tűszelep. Kocogtasd meg az úszóházat, ha nem javul, akkor szét kell szedni, és új tűszelep kell.
Kocogtasd meg az úszóház oldalát...
lehet lentragadt az úszó....ha nem, akkor tűszelep csere.
hellosztok.125dthez kellene egy első rezó ha valaki tud az irjon előre is köszi.
Üdv!

SEGÍTSÉGET szeretnék kérni a dt-vel kapcsolatban, ha valaki tudna nekem segíteni az kérem írjon nagyon fontos lenne.
A motoron most előjött egy olyan betegség miszerint ha kinyitom a benzincsapot akkor a túlfolyon folyik a benzin ha járó ha álló motornál egyaránt. Ennek mi lehet az oka, ezt hogy lehetne orvosolni?

Válaszokat előre is köszönöm..

Üdvözlettel Madarasi Dávid
Elérhetőségeim :

Telefon : 0630-3462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu
Üdv. mindenkinek döntöttem eladom a motort alkatrészként !

- akinek kell valami ír (megegyezünk) blokk alkatrész, vázról : akármit eladok ami van...

: amik már nincsenek : hátsó gumi :D zsír új volt egyből tovább adtam, meg mikor megvettem már akkor sem volt rajta a 2 oldal-elem... kb. ennyi írjatok megegyezünk !

Yamaha DT 80
Szerintem meg nézz szét a környéken,itt nemvolt 2000ft a 125lc2-hez a bovden...igaz 5 hetet vártam rá
most gázbovden szintén...majd talán jövőhéten pont ittvan pedig a jóidő
Sziasztok!
Valakit nem érdekel gyári index?
Index
Ha érdekel esetleg itt is megkereshettek!
Bodba 5 ezer körül van!
De szerintem valami simson bowdenből tudsz csinálni! Legalábbis én abból csináltam. És 700 FT volt összesen.
valakinek nincs egy eladó kuplungbóvdene Dt 80 lc2-höz? ha van légyszíves jelezze köszönöm
érdekel még a dugattyú ? 06205843975
Azt neked kell megtalálnod!
Úgy kell állnia, ahol hirtelen gázadásra nem torpan, viszont könnyen visszaesik a fordulat.
Jó próbálkozást.
Sziasztok!
Újfajta 50-es dt-n hány csvarfordulaton kell állnija a levegő csavarnak a karbin?
2004-2010es 50-es DT mégegyszer!
Köszi.
Sziasztok!
80-as DT-hez keresnék hátsó lámpabúrát, vagy komplett lámpát, mert ma sikerült lezúznom... Ha van jelezd légyszi!
Szia/Sziasztok!

Nektek, yamaha dt 80 mx-en mekkora fogaskerék van elöl, és mekkora ugy a végsebessége? Fontos lennne!

Üdv
Remélem nekem is csak ennyi lesz nem lesz semmi gubanc
Köszi.
Valaki egy ilyet csak a héten ennyiért. http://kepesmotor.hu/yamaha-en...
Én levettem a hűtő és a kiegyenlítő tartály kupakját, illetve kitekertem a vízpumpa alsó csavarját, ahol kifolyt a víz. Aztán visszatekertem ezt a csavart, majd a hűtőn keresztül szép lassan elkezdtem feltölteni a rendszert. Vártam időnként, lehetett hallani ahogy tolja ki a levegőt. Majdnem mind belement, aztán beindítottam hagy forgassa ki a levegőt, még belement egy kicsi és ennyi. Azóta is hibátlan.
Sziasztok.
Hogyan kell légteleníteni vagy feltölteni a dt125r-t?
Természetesen hűtőfolyadékra gondolok.Valaki leírná a folyamatot hogy kezdjek neki?
nekem is ez a "természetes" csak ez semmit se csinál.ráadásul ez a mikuni egy el..szott fix suberes sz.r.azért kösz hogy megerősitetted a feltevésem
Nekem már az újabb mikunim van, de ha belegondol az ember szerintem egyértelmű hogy ki kell húzni hogy szivató legyen, betolva van az alapállás. Ha üzemmeleg motornál ráhúzod akkor le kéne fulladnia.
halisztok
lenne egy olyan ratyi kérdésem hogy a dt 125 lc2-sen a mikuni karbin kihuzva vagy betolva van szivatón a tányéros pecek?mert nem nagyon tapasztalok külömbséget egyik állásnál sem.
köszi
Köszi mumi.............akkor olyat veszek...bár nekem 5 darab van benne.