Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vedd le az olajszivattyút is, mert szárazon tönkremehet.
Dugózd le a nyílásokat is.
Sziasztok

DT 125-be magam akarom keverni az olajat a benyához, hogy biztosra menjek. Most még tartályból megy.

Valami átalakítást kell végeznem, vagy csak egyszerűen kiürítsem az idom mögötti olajtartályt?

előre is nagy kösz a válaszért!
Ahhoz képest, hogy a hirdetésben tökéletes gyári állapotról beszél '97es évjárat mellett
De csak fesszabályzó nincs, meg hengerfejtömítés, meg eszi a vizet és úgy megy mint egy 50es, de csak világosban mert lámpa nincs rajt. Meg kb 89-96 közötti a gép. De egyébként gyári...teljesen

L.O.O.O.L
Az enyém 20,5 Le papíron. Ezt gondolom nem a Gianelli rendszerrel mérték. A rendszer kb 10%-ot tesz rá...
De ez nem is '97-es.....
Yamaha DT 125 soha nem látott egyszerre 30 lovat. A 18-21 az úgy reális. Az emleget 30 lóerőt, aki még soha nem ült 30 vagy annál több lóerős motoron.
Ennyi erőből a suzuki dr 600 65-70Le (megjegyzem, csak 52)
Hát igen, ez elég nevetséges. Jó lesz az 21-22-nek is.
Meg egyántalán az emberek honnan veszik, hogy mennyi? Gondolom padra nem igen viszik. Csak úgy a hasukra ütnek, ejj de jól hangzik a 33, 35! :)
Ezt nem teljesen értem. 33Le van odaírva amikor az enyémet megvettem 35 Le volt odaírva de az én elképzelésem szerint 30 lónál több nem igen van egy dt-ben. Van ahova 21-et írnak és az is hasonló évjáratú és ugyanúgy 125-ös. Létezik hogy tényleg annyi lóerő lenne a dt-ben? Sztem hiába van megfúrva vagy tuningolva (ha lenne) akkor sem tartom valósnak hogy annyi legyen benne.
Bótba én univerzálisat vettem, mármint bovdenbelsőt kemény 700 pízért.
Jah meg hozzá egy orsót a végére....
melyik újabb Dt50-en A 92esen mert? mert az újabb mint a 91-es
Hali engem 1 hátsó féknyereg érdekelne ami az újabb 50-es dt van meg 1 kuplunk rugó akinek van légyszi sűrgősen köszi!
Yamaha Dt dugattyúk itt.
www.robogotuning.hu
5000Ft ha jó helyen veszed :)
köszi már csináltattam bele 2500-ért és kb 5 percet se vártam rá
ja és amúgy ez a motor.http://www.kepesmotor.hu/yamah...
és kb menyniért lehet venni egy iylen dugót?
és mi minősül normálisnak? én szerintem For Yamahát fogok beléje helyezni ha ideje lesz. mert nem tűnik rossznak, persze kinek mi...
na mind1,kicserélem és majd meg látom.válaszokat kösszi.
Évjárat szerint nem tudom sajnos, de ugye nem gondolod hogy szar tömítéssel többet fog menni 80nál?!
az se biztos hogy 97,honnan lehet meg tudni?
nem tudom , hogy a 97 ujjnak számít-e?
Ha pont 80nál tilt, akkor az elektronika, de az csak az újabbaknál van. Amíg a hengerfejtömítés nem jó, addig felesleges tanakodni, ez nem egy xt600

Itt az összes folytás: http://dt125.de/
Itt rámész a werkstatt-ra, aztán jobb oldalt az Entdrosselung -ra. Ott megtalálod mindet.

Ha angolban vagy jobb akkor itt is van info: http://dtr125.net/tuningf.htm
Hellotok!
meg tudná valaki mondnai nekem h egy 93-as 80-as lcII-es dt-hez mennyibe kerülhet egy normális dugó?meg oldalt tudna vki linkelni?köszi hello!
hello.van egy kis gondom, a 125ös dt-m 80assá vált max sebessége 80km/h.a vizet megeszi, kipuffon távozik hengerfej tömítés elszállt ,a leömlőm olyan mint1 csatorna cső német bel piacos motor szarrá van fojtva.vajon a karbiba is van fojtás ?kipuff és a hengerfej miatt is mehet annyit?a leömlő olyan mint a képen.kompresszio van a blokkba power megy.ja és még a világításom sincs a fessz szabályzó lehet elszállva?választ előre is kösszi.
Köszönöm szépen mindenkinek az eddig választ!
Próbálkozok csinálni valamit