Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

xD nem szóltam, de a fickó elírta a hírdetésben, képen 18, alatta 16 a felirat
16-ossal mit kezdjen? :D
tartják sry elírtam
http://www.kepesmotor.hu/kross... apróhirdetésbe az emberek szoktak hirdetni mert általában van nekik és nem tartáj meg profogónak ha szépen megkéred eladja neked
Kéne 4.10*18 as háccccsó gumi , valakinek esetleg?
Állítólag nagyon sok helyen van fojtva, és minden évben variáltak a fojtásokon, és azok elhelyezésén.
Van olyan, ami CDi-n van fojtva, ott egy vezetéket kell elvágni....
Akkor végülis a 27-ben nem tévedtem
Amúgy szerintetek egy 125-ös dt-nél "bármilyen" fúrás után mennyi plusz lovat lehetne összeszedni? Olyan 1 fele, vagy még annyit sem?
nekem fúrva lett de már elfelejtettem hogy mekkora azért nem mondok számot
De az ismert helyeket kivéve hol lehet még fojtás? Nekem valahogy nem áll össze az hogy majdnem a felére fojtanának egy motort.
Jah most beszéltem egy szerelő sráccal, aki centrírozta az első SM felnimet, és Ő homályosított fel, hogy a teljesen folytatlan DTR125
27Lovas......
Van egy eladó polisport integral kézvédőm felfogatókkal! 5-6ezer forintért oda adom! DT ről leszedve, tehát tuti hogy jó rá!
Választ inkább MSN-en vagy emailba!
MSN: adika0@msn.com
e-mail:x0adika0x@citromail.hu
Egy pár napja írtam, hogy eladom a DT-t alkatrésznek, de nem írtam le pontosan mik hiányoznak ma megnéztem és leírom ha valaki esetleg pont ezek miatt keresne feleslegesen ...

- 2 oldal elem (mikor már vettem akkor se volt rajta

- hátsó gumi (az új volt egyből tovább adtam)

és még : hajtókar-főtengely, de lényegében a főtengely jó csak a hajtókar kotyog keményen azt kellene cserélni..., meg ugye csapágyak, szimeringek ami a blokkba vannak-voltak de gondolom az senkinek nem kellene használt :D na így kb. ennyi

- akik írtak eddig e-mailt válaszoltam nekik csak pár napig nem nagyon voltam itthon....

elérhetőségeim még1x ha valakinek kellene valami alkatrész... :

E-mail : gabi910617@freemail.hu
Telefon : 0630-3462198

további szép napot !
bocs nem paraszt akartam lenni, de nem mondta senki, hogy taknyos földes úton kanyarba nyelezzed csak, hogy motorfékkel jobban kéne ,hogy érezzed a motort és nem olyan mintha behúzott kuplunggal gurulsz mint valami full kezdő aki életében először ül motoron. bocs az utóbbiért nem akartalak megsérteni a kommentel nem annak szántam
Lehet motorfékezni, csak öblögetni kell.... .
Különolajzás ide, vagy oda.
Micheline Sirac utcai-ebduro gumi 18" méretben 15000ft akciósan. Csere is érdekel.
most ha ezt nekem szántad honnan veszed hogy nem tudok? mert képzelt tudok csak megnéznélek hasonló: http://www.suzuki-interat.hu/f... gumikkal taknyos földes úton közlekedni ugyhogy nemsokkal azelőtt ültél rá a 125-ösre
szerintem is így a jó
hy!
valaki segitene?egy olyan kérdésem lenne hogy 93évj.-u yamaha dt 125 lc2-be mik a főtengelycsapágy számaii és a mellette lévő szimeringek száma?mert cserés az enyémbe viszont még nem szedtem szét és szombaton vennék bele de előtte nincs időm rá gogy szétkapjam,viszont délelőtt van csak nyitva bolt h.-megvegyem
1991max? Tehát ennél fiatalabb ne legyen?
Hali srácok! Nyáron tervezek motort venni és akinek van feles DT50ese ami JÓ, működőképes állapotban van írjon emailt lécci: liszkaim@vipmail.hu amúgy kb100,max120ezret tudok rászánni...és ne legyen túl öreg a járgány ha lehet(1991max)
Szerintem az akksi nem kap annyi töltést, hogy a lámpát arról üzemeld.
használjátok a motorféket, én föként azért probálok azt használva közlekedni, mert elég sokáig ugy kanyarodtam, h kanyar elött be kuplung, kigyorsitásnál meg kienged
ez a DT-nél meg nem olyan nagy dolog, nem olyan durva hogy irányithatatlanul kitörjön az ilyen kigyorsitásra, de például a következö motornál (ami vélhetöen sokkal erösebb lesz) már gondot jelenthet - és ez csak egy apro példa volt
szoval sztem érdemes megtanulni ezeket a dolgokat kihasználni, meg kell kérni segitséget olyantol, aki régota motorozik, nekem is vannak ismerösök akik átadnak a tapasztalatbol, általában a legtöbb arc szivesen is segit :)
mert te tudsz motorozni van akinek nincs hozzá olyan jó érzéke...
én akárhogy próbáltam, kuplunggal sokkal instabilabb az egész, kanyarban is jóval könnyebben csúszkál
Próbáltál már valamivel kisebb felvételű izzót rakni bele?pl ha a féklámpában levő izzó kevesebbet eszik több marad előre