Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megtaláltam az oldalán őket na ezt tényleg nehéz lesz kimagyarázni:)Ha megállítanak.Max remélem az adásvételivel megelégedik.Na mindegy ez van.
A hengerben a számokból kellene kiderülni-e hogy 125ös? mert vannak ott számok de nem igazodok el rajta.
Mindkét 125ös típustáblájában nem olvasható a 125ös felirat és a blokkokból is el van távolítva.Adásvételiben meg az eladók 50esnek adták és megvannak visszamenőleg az egyiknél 3 a másiknál 2 iziglen az adásvételik és mindenhol 50esek.
index búrát veszek rá--
hali mindenkinkek, jó állapotban lévő dt eladó! , komoly érdeklődővel biztosan meg tudok egyezni! bővebb info eladó holmiknál!
A blokk tényleg nincs túlméretezve, de a karbi azért nem 50es gépre való lenne. Lehetne még sorolnom, van aki a tuareg 125 wind-et is 600asnak nézi.. Egy valami biztos én semmi esetre se játszanék 50/125öt, megvan március óta a dt-m, de amíg nem fejezem be a jogsit, nem nagyon ülök rá, nem ér annyit az egész hogy megfogjanak.
szerintem a 125-ös motorok között a DT-nek elég kicsi a blokkja és a hengere, továbbá az 50es DT-k is elég nagyok persze évjáratfüggő. Ha valaki ügyesen megmunkálja a henger oldalán a feliratot 50-esre a rendőr le se sz*rja, hogy vizsgálgassa, hogy a beleütött szám valódi-e. (persze ha nem 110-zel előztél a rendőrre). Van nagyobb gondjuk is. Viszont balesetnél ha kiderül a csalás nagyon... nagyon ráfarag az illető. Már alapból is mert a DT125 fojtás nélkül nem igen fér bele az A1-be.
Jah és az Ár 45000ft
Hali!
Eladó cross cuccok.
1db kék Shot 32-es nadrág
1db Kék Shot xl-es mez
1db füst szinű Nofear páncél
1db fekete 43-as Cemoto csizma
Alig használt cuccok.
Mez és a nadrág szinte új.

Köszönöm, akkor majd pislogok nagyokat:)
Minden motornál a váznyaknál van a tábla. Azonkívül benne van a hengerben, és eleve, nem 50es méretű a 125ös DT.. Nem hülyék a rendőrök se. Azt meg főleg nem szeretik ha hülyének nézik őket. Ha meg akar szívatni, rendszámossal is megszivat.
Valaki találkozott rendőrrel?125/50 tudja hol a típus tábla?Vagy benyalja hogy 50-es.
Hello! van 1 2005 ös yamaha dt 125 x-m . Nem tudja valaki hogy lehetne rá valami jo kipuff rendszert szerezni?
Utcai gumi eladó! (ÚJ)

MICHELIN SIRAC REAR TT 3.10*18"
"martins" -nak kell csak nem vettem észre, hogy már irt!
DT 125-nek műanyag a karter védője? Nincs valakinek eladó?
Hali srácok! Nyáron tervezek motort venni és akinek van feles DT50ese ami JÓ, működőképes állapotban van írjon emailt lécci: liszkaim@vipmail.hu amúgy kb100,max120ezret tudok rászánni...és ne legyen túl öreg a járgány ha lehet(1991max)
Szép östít!Nincs valakinek egy DT125-re való műanyag kartervédője?
Egyik malacomnak (fakerekes) terepgumi volt a kerekén, nyilván erre használta valami állat és meg is van repedve egy küllő. A műszakilag hasonló mark 125-ös enduron természetesen ott is küllős kerék volt.
Tiszteletem az uraknak.

Szükségem lenne egy-két alkatrészre.
Kellene a vízpumpa-olajpumpa takaró műanyag dekli.
És még a hengerfej-hűtő közötti gumicső.
Ha valakinek adódna feleslegbe az kérem írjon a sanyapapa85@citromail.hu-ra.
Köszönöm előre is.
Speed
Nem enduróban gondolkozik, 400-500-600 Kawasaki,Honda,Suzuki,Yamaha. Valami ülősebb motor(nem fekvős). Seed tetszik de munkába járni napi 100km-et este reggel nem vagyok benne biztos hogy kényelmes a mai utakon.(nem pálya)
Kawasaki KX 500 egy hölgynek?
Igen gondoltam erősebbre, de mivel kezdő motoros vagyok ezért ezt találtam magam számára a legmegfelelőbbnek. Vagyis a nejemnek és utána elszaladtam venni még egyet magamnak is.:) Így együtt tudunk majd gyakorolgatni.És mi után a nejemnek(500as Kawasakit szeretne ) jobban megy már ő tovább lép feljebb és az övét megörökli az öccse én meg az enyémet meg tartom egy ideig el leszek vele.Szóval ezért nem lett egyből erősebb.
hát ja...nahd majd meglátom mi elsz.. köszi..