Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja úgy nem is akarom hogy csak megmutatni azt hittem komoly a dolog.
azért írtam mert nem akarlak feleslegesen lerángatni ha netán nem tetszene a motor és mégse venném meg, mert ez ugye benne van.

Nem a motorral van gond hanem kellemetlenséget illetve költséget nem akarok rád rakni és nem is várom el hogy lehozd csak úgy mert nekem hátha kell vagy nem......
rendben ,de mért írtad,hogy a semmire.Ha kell leviszem nincs messze és kész.
köszönöm a képeket, de én fehérváron vagyok te meg ha jól néztem akkor Ács -on. Nem várhatom el tőled hogy lehozd ide a semmire mert én sem vinném csak úgy...... egyelőre még körbenézek itt a környéken hogy van-e valami, ha nem lesz és még meglesz a motor akkor írok majd.


na ezt akartam megelőzni, hogy ne keljen feleslegesen eljönnöd ,hozzám. Szerintem jogosan tartom magam rendes ,tapintatos személynek.
Köszi szépen az érdemi hozzászólást... Téged akkor már bizonyosan nem zaklatlak ezzel... pedig azon gondolkoztam, hogy felkutatlak és dörömbölni fogok az ablakodon...
Nekem nincs...


Nincs valakinek DT R-hez való eladó tanksapkája?
Lehet....
a képek..
ITT A DT ...hova kéne vinni?
Nincs agyam....
De szerintem a 80-asnál hagyom az SM-projektet :D
Majd jövőre, ha lesz 125
nekem van hátsó felnim azt be tudod előre fűzetni ha van hozzá első agyad ha érdekel...
Cserélj fúvókát! Plusz levegőhöz plusz nafta is kéne...
várom, köszönöm.
Üdv!
Segítség kellene.Régi 125-ös DT-ről lenne szó.Sportlégszűrőt tettem rá mert a réginél az összekötő bekeményedett és nem lehet visszarakni.De akármit állítok csutka gázon nem megy.Már cseréltem kondit is mert ha bemeelegedett leállt,karbi tisztahengernél is megnéztem nem fúj kihg esetleg ott falsot szívna.Ha valaki tudna valamit légyszi irjon.Köszi
komárom mellett de fuvart is vállalok max 200km-ig.képet csinálok és később teszek fel.
borys00
Én is ennyiért vettem az idomokat mert 2 dt-m van csak az egyiket szét szedtem és mág drágábbért vannak idomok ha neked sok 15-ért akkor valahol máshol kersegéj alkatrészeket dt-hez én ennyiért tudom adni bocsi.
Helyileg hol van a motor?
Tudnál esetleg képeket küldeni róla?
Nekem van egy LCIIes 125-ös poweres jó motorral jó állapotban 100 kp-ért a tied.
Nekem távolságilag egy kicsit messze vagy sajnos.
Én olyan 150 - 180 környékén keresek.

Nekem a lényeg hogy műszakilag legyen jó, nem szépségversenyre kell hanem tanulni. :-)
Hello szerintem gondolkodj el kicsit az áron, mer most az oldalon müködő képes mocik vannak 60-70 e ft-ér szóval szerintem 1 ülés, meg 1 idomér 15 sok legalább is nekem, mert mire ide ér Pestre az lessz 20 is
Valaki tudna ajánlani nekem NGk gyertyát DT 80 MX-hez (5G1)
Olcsót is, középkategoriásat is, meg drágát is!

Köszönöm!
Ja, ,minden felújítást számlával tudok bizonyítani....ez kimaradt