Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cezar mennyit szánsz rá?
Enyém lehet eladó. A héten állítjuk be a karbiját.
Új JT láncszett, új telószimmeringek, új olajak, új kuplungszett, magasra állított futómű, új ülés, új akksi, mikuni tm 24 karbi, új ngkbr9es gyertya. Csak castrol olajakkal használt. Garantált 12800 km. Az idomok nem a legszebbek, de kövi hónapban lefújva. Elöl hátul tárcsafék, amikhez nem kell nyúlni, kiváló állapotban. Nagy kompresszió, szép csörgés-zörgés mentes hang. 96os évjárat.
Engem csere is érdekel, árát még nem gondoltam át. De úgy gondolom megér legalább 230at. Győr környéki a motor.
Székesfehérvár...
Kik laknak a velencei tóhoz nem olyan messze? PL.: Pest, veszprém, stb....? Mumi?
Ja igen és: tárcsafékes legyen elöl-hátul (ez kimaradt)
Sziasztok/Tiszteletem!

Eladó jó állapotú Yamaha dt keresek. Rendszám nem lényeg, sőt jobb ha nincs.... :-)

Ami a lényeg hogy a motor, váltó, egyenesfutás, fékbetétek,tárcsák, telók, műszerek, power, gumi.... jó legyen rajta.

Nem szalon állapotút keresek.....

Köszönöm.
Nemlátod? Tenere
(u.a a blokk van nekem is,mint ebbe....vasárba átveszem )
Na fasza....lenne egy fölöslege "cdi"-m 125-ös DT-hez...mennyiért mehet kb?
nekem nem ez a típus kell....vettem már 3db full különbözőt és még mindíg nincs power

ha kell valakinek,szóljon!



(Karika:elvileg holnap kell ideérnie amit linkeltél,majd rádcsörgök délután hogy mivan vele)
http://www.kepesmotor.hu/yamah...

hejj, ez miféle csataló? nekem újdonság
Egyébként arra felétek van a motorok legalább fele az itteni hirdetések közül...
Szerintem 60000 elég sok... :S és a powert megcsinálni sem 2000ft...
Ha motort akarsz venni, akkor JÓL nézz körül szerintem!
Hello!
Van 1 moci (DT125 lc2) kifogástalan állapotban, csak a km spirál hiányzik, és rossz a power szelep. Kb 60000km van benne. Nem tudni mikor lett felújítva. És ez 120ezer ft lenne. Megéri-e megvennem? Köszi, csá.
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
minek? ott van hátul, fordítsd meg, elöl 18 hátul 21

végre biztos jót fog menni::D
Keresek DT 80-hoz 18-as első kereket!
Köszi!
Hát összesen az ülés meg a feijdom az lámpával együtt meg elektronikával együtt adom 15000ft
Varbón lakom Borsod megyében lakom
Ez szerintem léghűtéses motor cuccai
Helló. érdekelne hol laksz és kb ár?
Le vannak ám szilikonozva a gumik....
Valaki nem tudna nekem segíteni egy yamaha dt 50ccm kellene nekem gyújtótekercs milyen kell bele és mennyibe kerűl?
Ja ez egy 1988-as dt.
Hello borys00
Nekem van fejidom ülésem is meg jobb oldali idomom is van itt a kép róla írj ha érdekel!
DT TZR RD TDR BLOKKOK ELADÓK
HENGEREK IS VANNAK
4Dl és 2RH s
!dl hez elektronikák is vannak még (cdi az már mnincs)
Én csak a 125ösre gondoltam, hátha annak az elektronikája jó a DT powerjéhez. Mert ez meg szokott halni.
Sziasztok. Van 1 - 1987-es 50 cc dt-m (vizhütéses) kellene néhány cucc hozzá, oldalsó idomok, első fej idom, ülés, légszürő külső boritása. Előre is köszönöm .
csáó- érdeklődnék vki neme tud eladó lánckereket ? elsö15-16....hátsó 46.-körülit.dt 125-ös höz 91-es évárat
Sima LC, az vizhűtéses, elöl hátul dob.
Az LC2 az elöl tárcsa.