Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyen mély, darálós rrrrrr hang?

danielblack: A karbi fűtés nekem sincs bekötve, már így vettem. Egyébként hibátlan nélküle is. Nem hiszem hogy nyáron 40 fokban melegíteni kéne a benzint még jobban.
Nem! ....ezt megtaláltam már én is, de ez nem szerelési útmutató...szerintem!
jah, most látom az újabb képeket. Akkor nem a kéz csövet kell összedugni, csak ezt ledugózni, a törött csőcsatlakozót meg kihagyod és egy rövidebb tömör csavarral és a lágyalátéttel levakolod ott, ahol letört.
kikötheted nyugodtan. Akár ledugózod ezt a két csövet, akár össze dugod őket jó lesz. Egyébként ilyen csőcsatlakozót nem gyárt le esztergályos, mert ezt önteni kell. A furata ugyan gépi munka, de nem esztergagép kell hozzá, hanem fúró. Valahol biztos lehet egyébként venni ilyet, de hogy hol azt nem tudom.
Köszi szépen! Am én is erre gondoltam, csak a képen látható hogy pont az a szar tört le amire kell a cső (ami a karbiba vezeti a vizet...)


nem tudom, de ha azt a csövet, amin a karbiba megy a víz összekötöd egy toldó segítségével azzal amin a karbiból kifele megy a víz, akkor tuti nem áll meg a körforgás. de vannak itt, akiknek pontosan ilyen motorjuk van, várj meg még egy-két választ
Értem de akkro nem szűnik meg a víz körforgása? vagyis nyugodtan kiköthetem?
amúgy ilyen alkatrészt egy esztergályos szerintem fillérekért legyárt, még ha boltban nem is kapsz ilyet (amit erősen kétlek, mert víz-gáz boltban 100% hogy van ha más nem)
az igazából karbi FŰTÉS "hidegebb napokra", de javítson ki valaki ha tévednék
Azt szeretném kérdezni ha a karbihűtést lekötöm a vízhűtésről akkor nem lessz gond? Mert ma letört az egyik karbihűtésnek a csövének a töve (lásd képen)

eldugult főfúvóka a legnagyobb valószínűséggel, a karbi lesz az tuti, de ha azelőtt jó volt ne állíts rajta semmit! csak pucold ki
ÜDV!
segitség kellene!
Yamaha DT125 régi vízhűtéses.Hidegen elindítom szivatóval majd visszaengedem és miután bemelegszik a motor nem megy csak szivatóval,nélküle leáll.Kondit,fesszabájzót és gyertyát kicseréltem de még mindig nemjó:s
Mi lehet az oka?Segítségeteket előre is köszönöm
látom már érkezett a segítség, amúgy az egész könyv itt tölthető le:
http://ngalangkung.blogspot.co...
Yamaha DT80 LC2 service manual
ezt keresed?
tudsz németül? mert most töltök egy olyat, ha lejön és működik, rakom ide a linket
rákeresek neten
Ilyet szerezz csak DT80 LC2-hez!
érdekes rajzok mondjuk én nem értek ennyire a szereléséhez :D nem nagyon volt még baja szerencsére az enyémnek, csak az 50esnek a villa, a 125nek meg a kormánya van elhajolva meg a fordualatszám mérő szar sajnos, már keresem is egye idelye neten de nemtalátam még
leszaladok megnézni a valóságban mi az ábra
3.oldal, szimering kivétele és behelyezése, de itt speckó szerszámokkal dolgoznak, de ha valaki segít értelmezni a rajzokat meg lehet csinálni otthon, mert egyelőre nekem nem sikerült értelmezni tökéletesen
2. oldal
Yamaha DT 50/80 mx első villa szerelési könyvből, ábra. Hamarosan az utasításokat tartalmazó oldalt is felrakom
email: mcadwee@deltanet.hu
de kirakom ide mindjárt a villa ábráját a szerelési könyvből, másoknak is jó lehet, meg az értelmezés még nem tökéletes, hátha valaki jobban érti a rajzot
v emailt....
az msnedet elkérhetem ottegyszerűbb ezekrőlsztem belészni:D