Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem vettem észre, hoyg sugárhajtóműolajról van zsó,mert van aki nem hazsnálja a válasz gombot.
Na ez idáig a legjobb, amit ezen a fórumon olvastam. Zárással szikra, te jóisten. Na az elepvető hiányosságok valahol itt kezdődnek.... no comment
Sziasztok!Yamaha szívócsonkot keresek 5R2 jelölésűt.Ha van valakinek eladó szóljon.
és ezek a különbségek miben számítanak, az átlag felhasználó számára ,az átlag motorjába? persze ha mindkét olaj 10w30-as, olajfördőskuplungos, hajtóműolaj.
Ki mondta, hogy van neki DT80-hoz "hiányos" TÖMÍTÉSKÉSZLETE?
dellorto 19es karbihoz alkatrészeket, vagy felújitó kkészletet nem tudjátok hol lehet venni? Nem találok sehol a neten.
nekem van 1 aksim odaadom 2e-ért
Az helyett hogy megnézted volna googleban,. hogy mennyi egy rohadt akksi, itt a fórumon kérdezed meg, az ember egyből válaszol, nem is hülyeséget, aztán még neked áll feljebb?

Na mindegy, nagyon köszi, hogy válaszolhattam.
Ezek szerint te tudod, hogy mi a normális ár. Akkor meg mi a fsznak kérdezel?
A székely és a fia mennek haza a szekéren. Egyszercsak elrobog mellettük egy fej nélküli motoros. Amint mennek tovább megint elrobog mellettük egy fej nélküli motoros.
Odaszól a fiú az apjának:
- Te apa! Nem kéne beljebb húzni a kaszát?

Szóval lovaskocsi mellett lassan és figyelmesen! Annak a hajtók is örülnek
Ha megnézed a paramétereiket, van difi, nem is kicsi.
Te...nem hogy örülnél hogy van hova jönni kérdezni...ha elmentél volna Yamaha ker-be kapsz egy 10k-s ára oszt' csókolom,ez normálisabb?

na OFF
Ez mér nem volt neked normális? FIX árat akarsz? Mindenhol más. De ezt te i megtudtad volna nézni, csak lusta voltál beirni a Google-be, hogy "akumlátor 12V"
Hali.
Nincsen valakinek eladó sportdobja 125-ös Dt hez?Vagy nem tudjátok honnand tudnék venni? Valami linket pls.
Szerintem egy endúrónál, vagy akármilyennél nem az a legjobb ha minimális olajat kap. Inkább kicsit többet, mint kevesebbet. Nem nagy költség az olaj, egy generálhoz képest.
ha normálisat nem tudsz írni, ne is írj
98as körüli, de nem tudom pontosan.
ugy értem, minimális olajat fogyaszt, faszán be van állítva:), de szerintem tudod hogy értettem:)
szerintem tökéletsen teljesen mindegy. kétlem hogy bármi észrevehető különbség lenne az itt felsorolt márkák olajai közt
na jó magyarul repsol,castrol,ipone stb. milyet
pl. sugárhajtómű olajat
hello arra lennék kiváncsi h szerintetek milyen hajtómű olajat vegyek a yamaha dt 125ösömbe (1987)
NEM! XD elkúrtam nem kicsit.....