Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello

Nincs hézak közötte egy hete szedte szét a szerelő és én meg apám is ott volt de a kompreszió az meg lehet ohgy egy kicsi meg majd megnézük hogy mivan a megszakítónál az enyém is léghűtéses akkor olyan évjárat mint a tied.
Amúgy a gyújtás az a bal oldali dekni alatt van, amerről a lánckerék is. De a helyedben nem piszkálnám. Ha a szorulás előtt jó volt, megeshet, hogy bejáratás után helyreáll ha bekopik.
Helló, először is biztos a tied 1986-os évjárat? Az én 87-esem léghűtéses még, lehet ezért nem volt jó a bele vett tengely, mert nem 86-os. Másodszor: a kompressziónak nincs köze a berúgó kar rugójához. A régebbi motoromban nekem is szimó rugó volt, mert nem kaptam sehol, de tökéletesen működött. A kompresszió a gyűrűk tömítéséből adódik, illetve, hogy mennyire sűrít. Ha most lett felújítva megnézném, nem-e valamelyik tömítésnél kifúj a henger. Az én gyújtásomat nem lehet állítani. De ha a tied megszakítós, akkor az is okozhatja azt, hogy rúgásra nem indul, hogy nagy a hézag a megszakítónál. Tolásnál jobban pörög a motor, mint rúgásnál. Ha még nagyon bejáratós a motor, akkor kicsit nehezebben indul. Eddig minden motoromnál, és amit szereltem így volt. Rugó ügyben nem tudok segíteni. Hirdetőoldalakon keresgélj, bontott blokkokat láttam nem rég.
Hello mcadwee!
Most lett teljesen felújítva a blok mert a dugó beált és új főtengej új gyürűk stb.
Nem a gyujtásal lehet a probláéma az úgye a váltónál van le kell szedni a deknit és ott van nem ott lehet valami baj?
Vagy be kellene állítani a gyujtást mert tolásra elkapja rögtön rúgásra meg nem és mégegy lehet hogy kicsi benne a kompreszió mert egy simson rúgó van benne mert nem találtam sehol se rúgót vettem egy komplet berúgó tengelyt rúgóval együtt de az meg vastagabb meg másabb de az is 50ccm be való!
Nekem egy yamaha dt 50ccm isbe való berúgó rúgó kellene bonomittal együtt ami a tengelyre kell van pénzem meg is tudnám most venni ha nem olyan drága
Tudok róla képet is küldeni
Akkor légyszi add meg a mailt.
Köszi
aha értm. thx a gyors választ
DT 80 LC
Az LC az vízhűtéses
robogotuning.hu :

ez víz vagy léghűtéseshez való vagy tökmind1 :) ?

: http://robogotuning.hu/spd/MPW...
Szia!
Remélem jó hozzá, de ha nem akkor visszaveszem, beszerelés előtt össze kell hasonlítani azzal amit csrélni akarsz.
Új termék, nincs több információm róla.
Jövő hét végéig simán nálad van.
Olvastam hogy a régebbi DT-k úgy vannak lefojtva,hogy a Power fordítva van berakva. Szerintem az enyém is ilyen.. Ezt házilag lehet orvosolni?
Valószínűleg simán be lehet kötni. De ehhez látni kéne, hogy mivan benne.
robogotuning
"Hello!
125R-hez nincs gázbovdenetek?az oldalon sajnos nem találom! ha ma rendelek pár cuccot (jópárat) az jövő 7en +jön valamikor?" erre vártam a választ! de látom tettél fel bovdeneket!
olyan kérdésem lenne, hogy ami most található az oldalon gázbovden az 125R-hez jó? és ha ma rendelek az jövő 7végéig ideér?
előre is köszi
Meg van a mélcíme és a telefonja is. Privátban megadom.
Tudtommal nem lehet olcsón szerezni. Van egy Malamut67 nevű fórumtárs, akinek sikerült találni egy gyártót, de hogy olcsó lett volna azt kétlem. Jó lenne, ha erre járna, mert a részleteket ő tudná elmondani.
Hello!

Nem tudja véletlen valaki hogy küllőt hol lehet olcsón szerezni?

Előre is köszi.
És ka egy komplett sárvédőtoldatró lenne szó?
Ja, egyébként mielött még belekötne valaki, van rajta o gyűrű is a résolajat tömíteni.
Nyilván off, de példának remek. Bár tény, ha szakszerűen szerelik, akkor nem fog annyi hengerfejtömítés fogyni :)
Sokféle megoldás van. Pár oldallal korábban volt róla szó. Ha nem érdekel mikor megy tönkre, vagy nem értesz az elektronikához, úgy is meg lehet csinálni, és vannak egész komoly megoldások is. A legegyszerűbb ha veszel ledes izzót, ami egy az egyben passzol az eredeti foglalatba! Az jólesz.
Hali!
Ha Ledes hátsólámpát akarnék felnyomni a mocira, akkor kell valamit bütykölni? ellenállás, vagy ilyesmi?
Akkor már lezabál nem csoda ha nem akar indulni. Ha gyújtás nélkül rugdalod, akkor ne szívatóval. és lassan, hogy ne köpje ki a kipuffba a cuccot.
na, Te aztán értesz hozzá...

az az a rész ahol a bal hátsó index bordásszíjának a feszítőgörgőjének a zsírzógomb-hűtőradiátora van.

Úgy szoktam gyújtás nélkül rugdosom közbe húzom a szívatót gyújtás rá akkor is szívatom de nem akar indulni.
próbálj szívatóval rúgni egyet kettőt, utána anélkül.
Nekem is ugyanez a gondom.Rúgásra nem akar indulni visszont mikor megtolom indul(lépek vagy 3mat felengedem a kuplungot márt indul is)márt 3x szettem szét és takarítottam ki a karbit kompresszorral.
Köszi nekem 10körül lesz.