Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
125R-hez van váltó karotok? láttam sok féle van fent az oldalon de nem találtam konkrétan dt-hez. van valami ami jó rá?
esetleg azt nem tudod hg aprilia Etx50be vagy af1 50be milyen kell?
mind a 2 Rv4 blokkos
Kösz a gyors választ
köszi az infót
Ha nálam veszed megmondom
Katalógus szerint NGK B8ES
Sziasztok!
Valaki megtudná mondani mien gyertyát vegyek léghűtéses Dt125-be?
Szia!
DT 80 LC -hez van TKR hajtókar(6900.-Ft), viszont ez nem jó DT80LCII-höz.
TKR nem lesz, de valószínű, hogy ha megadod a méreteket akkor tudok adni hozzá, viszont az csak szétszedés után derül ki.
Nem bírsz semmit cserélni benne, mert a gyár csinálta hozzá az IC-t, és olyat nem kapsz boltban. Venned kell másikat!
Hajaj....power vez. ("fekete doboz") eltávozott....
kapott + áramot vagy nemtudom pontossan,elektronika szerelés közbe "csekkolt" a power,azóta fél6 lett szegényke(nem csinál semmit)

megúszhattam csak IC,egyéb alkatrész elszállással?vagy komplett csere?
Hello. Ki az aki tud vác környékén eladó 125dt legaláb 98 as évjáratú legyen előre is köszi!
De ledekhez igen. 7812 pl 1 vagy 1.5A-t bír el. Bár ekkor már hűtés kell neki, gyakorlatban a jobbfélék kb 40V Vin-t bírnak el. Ez azért elég komoly ledekhez is egész.
Annyiban kiegészíteném az írást, hogy ha komolyat akar valaki, akkor nem csupán áramgenerátoros meghajtást csinál, hanem impulzusüzeműt. De erre vannak direkt cél Ic-k.
Szevasztok!

Hol tudnék szerezni DTmre(125) forulatszámmérő bowdent?
robogotuning! Az üzletedben van TKRJ hajtókar DT80 LC2 höz?
Mert dugót azt biztos tőletek rendelek és ha lenne akkor tőletek rendelnék ezt is. köszi
78xx árama kb semmire nem lesz elég.
Nekem is csak járó motornál van világítás, park fény pedig akksiról megy. És jól mondod, a led csak fél periódust világít. Lehet egyenirányítani, aztán mérni alapjáraton és full gázon feszt, ha nagy az eltérés (2-3V) akkor érdemes valamilyen fesz.szabályzót építeni. Ha nem nagyon értesz hozzá akkor egy 78xx, ha komolyabbat akarsz, akkor áramgenerátoros meghajtást is csinálhatsz.
köszönöm a választ! mint írtam lehet ,hogy nyákolás lesz belőle. fehér ledből lesz, mert a piacon pár száz forintért kapni ledes lámpákat ,amikben temérdek brutális fényű led van ,a búra majd beszínezi. De ,most találtam ki, hogy még egy graetz hidat is be fogunk ípíteni ,hogy alacsony fordulaton ne villogjon, mivel az én világításom /ami csak járó motornál van, park fényem nincs is/ váltakozó feszültségű! bezony! és pl a helyzetjelzőm alapjáraton láthatóan villog: mivel váltófesz, alacsony fordulat=alacsony frekvencia ,és mivel a led félvezető ezért csak a szinusz hullám felénél világít. én így értelmezem.
Szerintem felesleges ezért foncsort venni. Vágsz egy akkora nyákot ami passzol a lámpába.
Én itt szoktam vásárolni mindenféle cuccot (itt van egy ár-érték tekintetében jó led, persze van több pénzért sokkal komolyabb is):
http://www.hestore.hu/termek_1...
Ebből veszel amennyi belefér, ugye 12 voltról megy a lámpa, 3 led sorba, meg egy (kb) 180 ohmos ellenállás, és jó is.
nem szerencsére, csak most 'led izzó' van benne. /21w-os foglalatában ledek/ és ennek kevés a fénye. izzót nem akarok. és gondoltam szerzek egy másik foncsort amit telefúrok ledekkel ,és úgy kötöm be, hogy pl egyharmada helyzetjelző, a maradék meg a fék. ,de lehet belerakok a mostaniba egy nyáklapot ,melyet teleültetek leddel.
Jól tudod.
A relé nyilván nem csinál mást, mint a bemeneti jelet szabályosan megszaggatja.
A 3 lábúnak azért van külön visszajelző lába, mert arra az ágra kisebb izzót(terhelést) kell/lehet kötni, ami elég érthető, necces lenne, ha 25 watt tolná bele az arcodba, hogy megy a zindex:)
Összetörted?
....mondjuk ha búra nem kell, akkor nem valószínű!
Nem mélyültem még el a relék lelki világában, de ha jól tudom, akkor a 3. láb a műszerfalra visszajelző izzó.
És talátam relét is! http://www.freeweb.hu/ledshop/...

Csak nem tudom majd mitkell csinálni, mert a mostani 2pólusu, ez meg 3.
Ma került rá a Ledes index, és az új kézvédő :) Szerintem nagyot dob rajta :P
csáó! Azt szeretném kérdezni nem tudtok olyan gyújtás kapcsolót amit kulcsal együtt adnak mert nekem olyan 2003-as dt 50-em van amihez csak egy gomb van és nincsen kulcs és én nem találok sehol!

Pls segítsetek!
Nincs valakinek egy elfekvő hátsólámpája lc2 re? a búra nem kell ,csak a foncsor része