Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem DT 125-re való
Rd dx 125 twin re való?
ha levan hajtva a sztender és berakod sebességbe leáll a motor, ilyen biztonsági dolog
Mire jó a kitámasztónál az a kapcsoló? Ha kinyitom a kitámasztót,benyomódik egy kapcsoló. De nem csinál semmit?
Mi célja lenne?
Vannak bovdeneim ujjak 4000ftért bontatlan csomagolásban
Töltöttem fel az oldalra gázbowdent, km.spirált, fékbowdent, fordulatszám spirált. olcsók nézzétek meg.
www.robogotuning.hu
szia!
Milyen választ vársz?, csak mert én nem kaptam semmiféle kérdést
Oké!
e-mail: h.harcos@freemail.hu

siess mert ma elvittek 2db-ot és már nem sok van!
Szia!
Lehet édekel majd bovden! pár nap múlva vissza térünk rá!+várom mit válaszolnak robogotuningról!
Még mindig eladó a DT!
Hali!
80-as DT-ben hol van az üresjelző kapcsolója?
Előre is köszi.Sziasztok!
Vannak bovdeneim ujjak 4000ftért bontatlan csomagolásban
Hello!
125R-hez nincs gázbovdenetek?az oldalon sajnos nem találom! ha ma rendelek pár cuccot (jópárat) az jövő 7en +jön valamikor?
Hello

Valaki nem tudna nekem segíteni yamaha dt 50ccm motorba kellene nekem fordulatszámmérő, meg km/h mérő spirál és hogy milyen lenne jó bele mert azt mondják ohgy a yamaha ami bele kell az elég drága segítégeteket kérem
Ezek helyett már új cuccok vannak benne.
Kész a főtengelyem! Dobok két képet a kivett hajtókar alsó részéről
Moci beindul és megy most már szivató nélkül is. Kevés volt neki a nafta, azért durrogott. De még mindig szivárog a benya. Karbi ki lett takaritva, benzinszűrő is van.
Túlfolyik a karbid. Kosz mehetett a tűszelephez, és nem tud lezárni. Vagy megszorult az úszó, szintén kosz miatt. Lehet még elrepedt úszó is, de az szinte kizárt, ezekben.
Biztos hogy van átalakító benne, mert nekem a szivargyújtós töltője se normál méretű, illetve sima usb kábelről is megy, bár az usb 500 mA-t ad le max, a szivargyújtós töltőn pedig 2 amper van írva. De inkább veszek egy sz.gyújtó csatlakozót (+kapcsolót és biztosítékot), és elrejtem valahol rajta.
Nem sebességméréshez kéne, hanem van 1-2 messzebbi célpont és jobban érzem magam ha gps-el tévedek el.
Szerintem meg csak magas az úszószinted...
Jah akkor nem ez lesz a gond nekem be sem indult mert nem adott szikrát....
Sry, 1996/ DT 125r
Fordulatszámmérőhöz honnan tudnék bowdent szerezni? Jó lenne ha már működne
Szevasz pizzu84

kosz van a karbidban szedd szét és mosd ki rendesen és rakj a benzincsőbe szűrőt
Cső.

Van egy kis gond a mocival. Csak tolásra indul, csak szivatóval. Szivató nélkül lefullad, nincs alapjárat sehogy tökig betekert alapjárat állitó csavarral sem, szivató nélkül tolásra csak durrog a kipufogó olyan 2-3mp-nként. Miután feladom az inditási kisérletet, a képen láttható furatból szivárog a nafta. Jah meg ha szivatóval beröffen 2 lépés után, akkor nem durrog semmi baja csak turáztatni kell hogy le ne álljon, meg ha el akarok vele indulni nem bir menni, lefullad, aztán ha be akarom tolni megint csak durrog. Szerintetek xar a karbi?