Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem akar átverni, ezt senki nem mondta, de az a kérésem lenne, hogy mindenképpej írd meg ha sikerült venned hozzá.
Előre is köszönöm
De nem értem ebben mi a lehetetlen.Nem akarok senkit megbántani,de most miért akarna átverni egy motorosbolt engem,hogy tkr dugót ad,közben meg nem azt küld?
de nem vettél.
Majd ha veszel is hozzá akkor elhiszem, addíg nem
Jövőhéten rendelem hozzá.
Akkor nekem,hogy ajánlottak hozzá?
De van hozzá TKRJ dugó
nincs TKR 80-as dugó
AMBIKA, VAGY FOR YAMAHA mindegy
Szerintem egyik se való semmire, max ha valakit meg akarsz dobni vele, de tényleg ez a max.
Csak fejfájást okoz mindegyik.
Nekem AMBIKA van benne, de állítólag a TKRJ is jó nem tudom....
4t 125? semmire se jó, talán városban az igaz hogy nem eszik szinte semmit. 2-3 liter.
nekem is 600as tenere lett a dt után, december közepétől most márciusban tankoltam először , bárhol elpötyög, és még olcsóbbat is lehet találni mint ez a dr.
igen 80-as LC2. Nem nagyon találok TKRJ-t hozzá...
Mindkettő?
80-as a motorod?
olyan nincs
A TKRJ-t érdemes megvenni!
a FOR és AMBIKA márkájú dugók közül melyiket érdemes megvenni? köszi
kürt
szerintem duda
akkor jó kis szaküzletben voltam :) köszi!
Sziasztok, tudna valaki segíteni, hogy mi ez a két kábela képen? A kéknek a vége szigszalaggal le volt ragasztva a narancssarga csak ugy szabadon volt. Kép alapján tudja valaki mire valok ezek es miert nincsenek bekötve? köszi
van 53 mm-es dugó is :) itt :

http://robogotuning.hu/spd/amb...

ki lehet választani, hogy milyen 49,5 a legkisseb 53 mm es a legnagyobb....
ki kellett ma gurulgatnom Szentendrére, és sikerült megszereznem az 5000. DT nyeregben töltött kilóméteremet 2009. aug.13-nov.2 -téli álom- 2010. 02.25-máig sikerült ennyit beletennem
ez a hasonlat...
Sziasztok! DT 80 fúrás ügyben lenne kérdésem. A boltban azt mondták, hogy nincs nagyobb dugó, ezért nem tudom felfúratni a gépem. Jelenleg kb 49.85 mm-es a dugó benne. Tényleg nincs ennél nagyobb? Köszi