Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pontosan.... Ez DT 80 váza. Vagyis a 80 asé a 125 ös váza!
Lényeg: Ez ugyan olyan váz mint a DT90-é és nem lehet 90 feletti évjárat...
Felkerültek a képek a mocimról. (tudom nem a legszebb esztétikailag, de fák közé, sárba tökéletes)


Akit érdekel eladó utcai túra enduró gumi, az szóljon. Csere is érdekel, megbeszéljük!
Egyébként szerintem is 200K alatti értéket képviselnek ezek a kis csodák. Millió tényező határozza meg persze az ár/érték viszonyt. Bár meglátásom szerint sokan csak mondják a felújítást.. én minden számlát félreteszek, amit a motorra költöttem. Még a tankolás után is. Ha majd eladom,meg lehet nézni, mi milyen állapotban van. Így korrekt. (elfogult voltam kissé) Viszont, nem fogok lutrit csinálni az eladásból, az én nyakamra ne jöjjön vissza a vásárló, hogy ez meg ez sem jó, pedig "állítólag ki lett cserélve".
Szerintem Szerintem.
Úgy látom, a sok eladó vas még mindíg eladó....
Az ár nagy mértékben határozza meg a mindenkori piacot.
Szememben ezek a motorok nem érnek 2K felett, és ezt úgy látom rajtam kívül, sokan gondolják így. (nem akartam senki lelki világába taposni) A rendszám nélküli motorokról nem is beszélve. Én 170- ért vettem 1,5 év műszakival. Igaz forgalmi szerint '89-es de ezeknél a motoroknál ahogy elnéztem inkább az esztétika, mint az évjárat a fontos...
Akkor még csak kíváncsiságból raktam fel, most viszont tényleg szeretném eladni.
Igen az enyém 100% hogy 92-es mert még direkt a alvázszám alapján is visszakerestettem. Viszont amikor megvettem 98-asnak volt meghirdetve. Szerelő mondta hogy ez tuti nem az mert kb 94-95 felé már önindítós DT-ket csináltak. A tankja pedig alapból is ilyen volt amikor vettem de ez tényleg a fekete-zöld DT tankja és nem az eredeti. Amúgy ezt a motort augusztusban vettem és ez az első motorom. Nagyon könnyen el lehet hitetni mindent a hozzánemértőkkel. Mivel semmi tapasztalatom nem is volt ilyen téren nem volt okom kételkedni benne hogy 98-as vagy sem. De hát ez van.
SZiasztok nem tud valaki küllöanyát dt kerékhez
Aha. Azthittem van valami oldal, ahol mondjuk kiválasztom a kocsi márkáját, stb...
A dolog már tárgytalan, visszaolvastam a fórumban, és rájöttem, hogy gyenge az akksi, mert forgatja az önindítót, de ha fel van töltve frissen akkor indul, így néhány nap után meg alig lehet indítani.
Elég ritka darab, van a régebbi ami szinte R-es DT kinézetű, illetve az újabb ami inkább az YZ-WR vonalat követi design-ba!
http://en.wikipedia.org/wiki/Y...
Hali!
Érdeklődni szeretnék, hogy mit tudtok a 200-as DT-kről?
Most hozzá tudnék jutni egyhez, 97-es évjárat, csak hát Magyarországon nem nagyon találtam ilyen 200-as DT-t, szóval érdekelnének róla vélemények.
Már tavaly augusztusban is láttam a hirdetésed, azóta nem tudtad eladni?
Sziasztok!
Az enyém forgalmi szerint 92-es:
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
A service manul szerint 88tól gyártották ezeket a szürke blokkokat, amit nem értek mert akkor az lc2esek milyen évjáratúak?
Sziasztok
Mi a hivatalos indítási módja a DT-nek? Szivató+önindító és indulnia kell? És berúgókarral?
Pl. renault autók esetében: http://www.meganeklub.hu/index...
Egy ilyesmi leírás jól jönne yamahákhoz.
Mert autogyártóknál hol van ilyen oldal? Érdekelne.
Hát nemtudom a dugót ugy vettem hozzá, mint 92eshez, lehet a váz nem 92es vagy én nemtudom.
nem létezik olyan yamaha oldal neten, mint egyes autógyártóknál, hogy vázszám alapján kiad pár infót, esetleg képet?
Megvolt a szétszedés és felcsiszolás. Mint írtam az olajcső ugrott le és nem a hajtókar volt "görbe". Előtte kapott gyári újat. +Fúratás, csapágyak, szimeringek. Bejáratós volt, a szívem szakadt meg amikor hallottam a nyikorgó dugót.
Ez 100% hogy 1992. Akkor jött be a kékfekete, bár ennek a tankja nem gyári! Mert az önindítóson (mint az enyém) van zöld csík.

A hirdetőnek: lehet hogy 92esnek hiszed, mert te is úgy vetted, de nem hiszem hogy akkora kérés, hogy ne verd át a következő tulajdonost, bár ugye jó ötlet fiatalabbnak írni, hátha rámennek.
Hát ez tényleg tuti nem 92-es
Nekem 92-es a DT-m és hasonlítsad össze a 2 motort. ( Nem azért mondom hogy fényezzem a motorom, de szerintem elég szembetűnőek a különbségek)
Na meg azért az is durva, hogy aki el akarja adni a motorját, annak a 90%-a most újjította fel. Vagy ha az emberek pénzt akarnak, akkor elötte költenek? Nem hiszem....
SZia ezek dt küllök mert engem érdekellne küllöanya dt hez ha tudsz segiteni légyszi irj
KÜllöanyát kersek Ha Valaki tud jelezzen