Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ganyézd ki a karbit először is...
hali.
szeretnék segítséget kérni...mit csináljak akkor ha magas fordulaton 6000-7000töl elkezd fulladozni és nem akar húzni most vettem rá légszűrőt. http://www.stage6.hu/legszuro/...
Ez PS ugye? Ennyire erős a vasad? Váóóóóóóóóóóóó......
:)
210-es főfuvi bele oszt Gooooooooo!
kész lett a motorom, rajta az uj láncszett
a régivel 110 felett volt a vége kicsit, több nyomaték volt és kb max 80-as utazo (14/57 áttétel)
most a gyárival (16/57) tudtommal 125öt tudnia kellene gyárilag, ehelyett alig 110 a vége, természetesen hosszabbak a sebességek és 90-95ös utazoval mentem ma
90nél váltok 6.ba és onnan nem akar gyorsulni, már 5.re is kezd fogyni de 6. olyan mintha csak a fordulat esne viszont nem akar kipörögni az istennek se...
a kérdés adott, ha tudja valaki mi a hiba és miért nem akar kipörögni (fojtás, ilyesmi) akkor az mondja el legyen szives hogy tehessek ellene, nem száguldozni szeretnék, a motornak se tenne jot meg ott már elég instabil is, de akár elözésnél vagy néhány szituban jol jöhet az a kis plusz
Jovan nem kel MZ cucc. És amugy, hogy előbb sehogyse lehetne megrendelni? Pl.: ha még ma leadnám a rendelést?
Attól függ, hogy mi mennyi. Meg akkor lehet, hogy a lánc is érdekelne. Árakat tudsz irni? Vagy msn-re feltudsz venni?
Zoltán barátom erre azt mondaná ,hogy SIMÁN MEGOLDOM
Szilíciumos alumínium drót + AVI hegesztő. Előtte legyökölni és mehet vissza a darabja. Egyetlen gond lehet hogy a hőtől a blokk vetemedhet De megfelelő hűtéssel elkerülhető. 2-3 ezerért meg csinálják aki ezzel foglalkozik. PL: hengerfej felújítók
péntekre van nálad legkésőbb.
MZ 125 lánckerék van, milyen kell?
Csáá!
Érdekelne MZ-re lánckerék(125). Van? Meg ha rendelnék holnap, az mikorra érne ide? Jah meg a DT hez kellenek még cuccosok.
Két komponensű fém erősragasztóval bármikor vissza lehet ragasztani ha megvan az egész kitört rész, csak figyelni kell, hogy befelé ne nyomódjon ki, mert nem tudod beletekerni a csavart. Ragasztottam vele szimó olaj felöli deknit, szét volt repedve, yamahámra karbit, szívócsonkot. Egyszer egy suzuki tvs eco lendkerekébe azzal ragasztottam vissza a mágnest. Azóta is jó. Viszont majd a biztonság kedvéért a kilógó részre raknék egy szorítóbilincset, véletlenül se tudja szétnyomni a csavar.
szerintem meg tudják hegeszteni, de ha az orosz tajgán lennék és csak egy adag jóféle műgyanta/ragasztó lenne nálam azzal megkenném a törést és bentlévő csavarnál visszaragasztanám a hiányzó darabot. ez a ragasztás tényleg egy gány megoldás ,de ha minden kötél szakad működhet. robogó variátorházat ,már ragasztottam be /bár itt nincs se olaj se terhelés csak a por ne menjen be/ elég jó minőségű epoxi gyantával+sűrítővel, és azóta is jó.
Ha még maradt valami menet, lehet megfogja a teflonszalag...
Bár nem én adtam a tippet....
Jah igen....azt ki szokták lágyítani....
Vagy alu-ra cserélni...
Az a rohadt réz alátét...
Ez kuka.
Mivel blokkfelet nem lehet cserélni, így mindkettőt kell egyszerre. Vagy egy üres blokkba átpakolod a cuccaid, vagy veszel egy komplett blokkot. Olcsóbban jössz ki. Ezt ott meg nem hegesztik neked, úgy hogy jó is legyen...
Ha legközelebb olajat cserélsz, a leeresztő csavarra tekerj 3 menet teflonszalagot, és akkor nem fog ereszteni. Akkor talán nem csinálsz ilyen mértékű kárt.
Szeva.
Érdekelne h neked honnan van hozzá könyved? Esetleg nem tudnád nekem elküldeni mailbe? Szükségem lenne egy szerelési v kezelési v akármilyen könyvre amibe vannak adatok a motor szereléséről/ alkatrészeiről :)
email címem: olahmate18@gmail.com
Így néz ki. Meg lehet ezt hegeszteni, illetve sét kell hozzá húzni a blokkot?
Víz nem tudom hogy maradhatott.....mikor fagyállóval töltötted fel...
Mit kell ezen fennakadni?
Öcsém!
Van benne fagyálló elég? Azt ellenőrizd, oszt utána húzzad a gázt, amíg meleg van...mingyá vége a nyárnak...
Nem egyezik a főtengely. A te blokkod mx-es az enyém meg R-es.
Találtam itt Debrecenben egy gépműhelyet ahol hegesztenek aluminiumot. De az a jó hogy csak fizu után tudom megcsináltatni. Az meg 10.-én lesz.
akkor rakd be az "én" blokkomat, asszem annak semmi gondja nem volt. és így csinálhatsz a 2 ből 1 tutit!
a vékonyabb résznél letört a blokkházig a kiálló része.
igen ,meg lehet hegeszteni, csak olyan személyre bízd aki ért hozzá, és megfelelő aluminium hegesztő eszközei vannak. ,de ha nem akarsz rá pénzt áldozni, akkor vedd ki a csavart és mosd el benzinbe ,meg törölgesd meg a lyukat és környékét. majd kend be a menetet tömítőanyaggal jó vastagon és talán nem fog ereszteni, persze ha nincs nagy repedés...
Sziasztok.

Van egy kis gondom.
Az olajleeresztő csavar ház része a blokkban elrepedt. Sőt már egy darab le is tört belőle. Túlhúztam a csavart. Meg lehet hegeszteni?