Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tegnpa kicsit szét kellett szedni ,a koncsinkat ,és így pár órára szabad volt a 2 hátsó kerék. Gondoltam feldobom a Dt-re oszt megnézem milyen vele... húúúú....
Szia!

Igen ezek DT 80 LC2 küllők.
írj mi-mennyi érdekel!
Üdv
Én épp most voltam vele a vörösvári pályán bár én csak átgurulok rajta mert én még nagyon kezdő vagyok. Ez mellett Csobánka felé a hegyekben endurózgatok vele és szerintem erre teljesen megfelel a DT. Van egy másik DT-s is és ő azért mondhatni küldi neki már régóta és "tetszik" a dt-nek is. Ja és 125-ös DT-ről van szó.
Jövőre már biztosan nagyobb lesz...
idénre marad a kis DT...
az adatlapomon kint van, tanulni használom...
Mármint crosspályára fogod vinni rendszeresen? Arra az YZ való. De majd rájössz.
Hát lehet hogy igazatok van, azonban nem értek vele egyet. Erre fogom használni, és szeretni fogom a kicsikémet. A legjobbat kapja mindenből.. csak menjen.
Kiokoskodtam, hogy valami ilyesmire való lehet . Na de most már megy is mint a szellő, valami kis piszok volt a karbiban. De ezek a japók túl sok helyet nem hagytak, jó szűkösre tervezték a DT-t.
A DT az "VÁROSI ENDURO" !
Utcai az inkább. Pályára semmiképp se való. Ilyen szaladgálósnak lehetne mondani.
Ez igaz, viszont nem is utcai motor...szerintem. Egyébként meg erre való.
a pályát ok h ki kell probálni, de a DT akkor sem oda valo :)
Gyerekeeeeek!

Kint voltam a cross pályán a DTvel... szegény kapott apait anyait... de ezt ki kell próbálni.
DTR-eken van karbifűtés hidegebb napokra.
Yamaha dt 80 LC 1 -eshez keresek kipufogó végdobot.
Akinek van és elfogadható áron adja az írjon a kiskutya2@citromail.hu -ra.
Helló!
Már mindegy, épp a karbival mellettem írok:D. Am állítottam rajta de úgysem lett jobb, mit kellett volna segítenie annak? Amúgy a karbira rácsatlakozik a hűtővíz? Hirtelen tök meglepődtem mikor észrevettem, léghűtésen ilyen nem volt:). Am ha kinyitom a hűtőtartály tetejét akkor kidolgozza a levegőt magából igaz? Mmint a kocsiknál.
Rendben van az. Nincs összekarmolva, gyári lámpák-indexek, az ülésbe lehetne belekötni, de vannak ettől sokkal-sokkal rosszabb állapotúak is
A keverékcsavaron állíts csak! Máshoz ne nyúlj!
Én nem kaptam. Rendelni tudtak volna, kb. 2000/pár lett volna.
nekem van egy eladó törött küllős felnim ha kell!
sziasztok!
készül a dt-m már minden kész van a blokkal már benne is van a yamahaámban de az a baj hogy amikor raktam fel a hengert el tört az egyik gyűrűm.Nem tudnátok mondani egy árat hogy körülbelül mennyi lehet? amugy 50.51 vagy 51.50 nem tom melyik mert el felejtettem. válaszaitokat köszönöm.
Válaszokat előre is köszönöm!
Helló!
Mentem ma a DT-vel és arra lettem figyelmes, hogy elindulni nem lehet vele csak akkor ha jól felpörgetem és csúsztatom a kuplungot. És alacsony fordulaton nem akar menni mintha lefulladna. És egy közepes tartományban megy, de ha nagyobb gázt húzok egyszerre lefulladás formát vesz fel és hörgéshez tudnám hasonlítani a hangot ami ad. Jól gondolom, hogy benzin vagy levegő hiánya van?
dt küllöNYÁT KERESEK
Hát...ezekért sorry. Most nézem, hogy az 2 oldallal arrébb volt.
Jujj *80