Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mozul van itt 2700.-Ft
www.robogotuning,hu
Nos sehol nem találok itt 10W30- olajat. Szerintetek ha veszek 10W40-et az is jó? Amúgy szintetikus vagy félszintetikusat kellene venni ? Mi a tapasztalatotok?
Miért áll meg egy motor ha fel melegedik?
Sok a kompresszió a vasadba(leemeli a hengerfejet)
Csak vicc! Na szóval az előttem szólóval egyet értek. Bár nekem is lemez van . Lehet az enyém is kukta lesz egy hét múlva
mert fos a hengerfej tömítésed
nekem is ugyanez volt a 80assal
mentem 10-50 km aztán bugyborékolt a hűtő
keress valami maszekot aki csinál tömítést, az a kemény kingelit féle valamit kicsi fém karikával az égéstérnél
mert ezek a lemezes fosok semmit nem érnek
Kurva 125-ös Dt..........
Már megint hengerfejes lett ez a fos. Pedig pasztázva raktam össze, és mégis. Kb 100 kilómétert bírt. Elegem van. Megint szedhetem szét.
Több idő a sok sallangot leszedni, mint a tömítést kicserélni...
Van valakinek ötlete mitől lehet?
Véleményeket várok...
Megjött az új láncszettem itt van FULL-osan minden úgyhogy bejött a jó idő lehet menni motorozni :) 1 gyors képet mellékelek a cuccosról...(vettem új NGK BR9ES gyertyát, mert a régi meghalt...) egyébként senki nem kérdezte... csak úgy közzé tettem !
Ugyan ilyet vettél?Ez lc-be való?Az egyik felfogatása nem stimmel de majd egy lemezt kivágok és fúrok rá 2 lyukat és akkor jól lesz fennt.Megbizniszelem szerintem egy próbát megér.
Sziasztok !

Olyan kérdésem lenne, hogy nincs valami tanácsotok, hogy miféle hasznosat csinálhatnék a motorommal?:( Már besokaltam, folyton szenvedek vele, nem volt még egy normális nyaram amióta megvan...Sachs XTC 125-német papíros ( YAMAHA DT 125ös blokk van benne) Egyéként újra kéne kábelezni, és normálisan, hozzáértő módon összerakni. Érdemes felrakni hirdetni? Esetlen valami telepen lebírom adni? Válaszatokat előre is köszönöm.
Lemaradt a kép!
Üdv!
Ha már ennyire felmelegszik a DT-m akkor megáll. Megvárom mig kihül és megint jó. Gyertyám NGK R 8-as hőértékü! Mi lehet a baj?
2000 ft és állítólag yamaha .Én is tőle vettem és az elektrónika is a hátuljába volt szóval ennyiért ingyen van.
Értem szóval nekem 3 vezetékes kell.Hát megpróbálok keresni valahonnan hátha van jóval olcsóbbért mint egy DT szervó.
Ha neki indulok egy 75km-es útnak, mit vigyek magammal, mit csináljak előkészületeknek?
Az enyém 1992-es, 80-as. 47ezer van benne!
Meg tudom valahogyan állapítani , hogy a csapágyaim kopottak ? Persze szétszerelés nélkül. Mert olyan 4000 környékén beremeg a motor nem nagyon de remeg. Itt a fórumon láttam korábban , hogy csapágytól is lehet.
A 125 Powermotor biztos belemegy, mindegy hogy tzr vagy tdr, vagy dtr.
2 féle powermotor! van, 3 ill 5 vezetékes. A 3 vezetékesnek a hátuljában van a vezérlőelektronika, az 5 vezetékes külső vezérlőelektronikás, így az is kell hozzá.
Most már átlátod?
hello van 1 dt80 mx blokkom hiányos ha valakit érdekel
hello ha sikerült légyszi ird meg nekem hogy s menyibe volt mert ugyanezen gondolkodom quanta@freemail.hu
a felniben, elvileg a szelep környékén (ha nem ott akkor szemben)van írva több szám, felni mérete meg a többi, na ott a végén kéne lenni egy 3 vagy 4 jegyű számnak ami mondjuk így néz ki: 492, ez azt jelenti hogy 1992. év 04. havi, de ha cserélték a felniket akkor csak az alváz/motor szám maradt
Nem rég ezen szócsatáztam:) Sztem ha 40-50nél még bontatlan a blokk,akk esedékes lesz lassan egy felújítás...de raksz fel egy vidit a hangjáról,vagy hozzáértő emberkével meghallgattatod...mindenre fény derül...az hogy 98 as -e motor/alvázszám alapján lehet megállapítani,esetleg idomok "hátulján" fel van tüntetve...! R és sima lc között kül...hát az R 89től 2004ig gyártották elől/hátul tárcsás...89előt volt az lc2 és lc1 széria...hátul dobos...
üdv mindenkinek lenne pár kérdésem: egy 98-as nagyrészt utcán használt dt-be sok-e a 40-50 ezer km? Amúgy mennyire szervíz igényesek ezeke a 25-ös DT-k? a képeken szereplő dt valóban 98-as szerintetek? és még egy.... a dt R és a sima dt között mi a különbség? válaszokat előre is köszi

további szép napot üdv: vÍgH NíNó
Valaki rakott már TDR 125 power motort a DTR-ébe?Valaki irta a multkor hogy 5 vezetékeset rakott bele és jó lett.
Szerencsés vagy Hogy sikerült Kiírom már azt is...nem leszek anonim,csak nehogy megbánjam...vigyázni kell ilyenekkel,visszaélhetnek vele
Felvettelek msn.-re.............