Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Asszony meg motoron ülős.....
Szerintem nem, teljesen más a felfogatás ahogy látom....Amúgy az kéthengeres, és szerintem dupla annyi jelet kap az elektronika, vagyis neked fele annyira fog nyitni.
Szerintem.
Déééééétééééééééééé
Eskü h nem voltam ideges...csak reagáltam...nah tényleg este van már ilyenkor aludni kell...legalább ma este változatos volt...fórum előtt ülős
nem kell több, nem ez a perverzióm...köszi.
Csak ez így fair, és látod lehiggadtál...pszi-....

Operable...:
Nem szoktam magam fényképezni nincs önbizalmam Nade tényleg nem ide tartozik már ez...msn re felveszel és küldök neked...
Moooonika SHOOOW!
TDR 125/250 vagy TZR power szervója nem jó a DTR-be?Az enyém 3 vezetékes:test,táp,CDI.Légyszi valaki irjon.Ezen a hirdetésen a 2. képen van rajta.link
He he:) akár hiszed akár nem tnap lett gép formázva...magamról am nincs kép de akk tudok telefonról felrakni még 1et:D de letörölöm...pár perc múlva...
He-he-he....te tényleg hülyének nézel mindenkit?
Vagy csak engem?
Mennyivel egyszerűbb Mywipről bemásolni a gépbe egy képet, mint a gépből egyből feltölteni...
Tessék ott a képem,csak neked csak most...
Jó. Ha valaki vállalja a véleményét, az vállalja hozzá az arcát is...Ez így fair úgy gondolom...
De lehet csak 30 felett sok a hülye...
Értem én!
Én okoskodtam? Most őszintén? Véleményt írtam...mint ahogyan Te is...am nem akarom terhelni a fórumot...
Csitt.... .Csak akkor vagyok kíváncsi valakire ha nagyon okoskodik....
Te meg fent vagy msn-en, bármikor küldhetsz. De nem érdekel, mert nem okoskodsz...Érted?
...de azért nézd már meg, hogy az a 20% többsége hány éves korosztály! Mert inkább 25-30 felett. Akkor jobban rájönnek az emberek az ilyenekre. Tudom, nekem sincsen fent magamról kép mert ugy vagyok vele, hogy minek?! (15 évesen így gondolom )
30 év körül már máshogy gondolja az Ember!

ON
Nem lettem ideges...hülyén nézett volna ki fél oldalnyi szöveg Részletekben írtam...meg választ vártam...na jó éjt!
Ok értem ezt nem firtatom,gratulálok hogy segítesz másokon...hidd el nekem sem jó most itt "várni" és írni választ...én is lezárom tényleg! Sztem nem mondtam hülyeséget...dehát mind1...
Látod 4 hsz-t írtál míg én 1-et. Felspanoltad magad....ez sem pszichológia?
Légy anonim nem érdekel.....csak ne hazudtold meg magad, mert azt nem szeretem....olvass vissza miket írtál...jó éjt.
Igen.max 20%.
Azt is meg lehet nézni milyen képet. Én nem olyan képeket tettem fel, amin testi adottságaimat firtatom...és nem is sisakban.
És az életem értelmeiről is van fent kép, amit nem szégyenlek.
Nem az ego nagy, hanem ehhez értek ennyi...
Kiírtam a korom, az msn cimem, és többször a telefonszámom is.
Azért vagyok itt, hogy a fiatalságon segítsek, mert apa vagyok, és más a világszemléletem, mint apának....
Csak akkor írok, mikor valakinek szüksége van segítségre.
Értelmetlen vitatkozásotokkal indult amire leírtam pártatlan véleményem, a tisztább látás érdekében.
A Fórum krémje, fel van véve msn-re, és általában ott segítek amit te itt nem látsz. Mert ott gyorsabb a szóváltás, és nem a fórumot terheljük, mint most is...
Ebben is mások vagyunk....
Részemről befejeztem az eszmecserét.
Ez a süket mellébeszélés: "Szétszedtem az oldaldeknijét, és látszik a hajtásláncon a valós km." ha te ilyen pontosan megállapítod a km ert zseni vagy ! Ember legyen a talpán aki 10 000km pontossággal meg tudja mondani!

Másik...írtad is hajtókarod volt a cserés én meg írtam,hogy gondolom alsó tűgörgő...mivel 1értelmú hogy akk cserélik...ha alsó görgő...

Nah abba nem 38 van az is tuti,de am lényegtelen is...
"Látod nem kell kiírnod, ahhoz semmit sem hogy a süket mellébeszélés mellett kiderüljön, ki az aki érti is miről beszél"

Mellébeszélés? Mi a mellébeszélés? Ha kiindultunk abból,hogy ajánlottam az illető személynek én is ezt a márkát! Szóba jött más szerint a dugaattyú keménysége...arra adtam egy hülyeség választ,későbbiekben megfogalmaztam mért hülyeség amit ír! Aztán jött ez a km es téma és a blokkod széthúzása hajtókar végett,amire lehet nem megfelelő választ adtam szted...de magától értetődő volt amit írtam,legfeljebb nem jól értelmezted,vagy nem akartad jól értelmezni! Mivel nem használom oly sokszor a sportmotort...mtx fórum am is halott...képnek nem látom értelmét...meghát minek:D
Semmi sértőt nem írtam...sztem...tudom nem feltétlen rám céloztál...és sztem azért mert azt írtam,hogy nagy egoval rendelkezel mert úgy látom,az sem sértő! Viszont a fiatalkák szoktak "vitatkozni"!
Nem vagyok fiatalka...tévedtél! Van egy látásmódod,nekem is van 1! Magyarázd el milyen hozzá nem értésről tanusítottam valamit is? Sztem semmi ilyenről nincs szó...Pszihológiához meg sztem közöd sincs...azt korában is láttam,hogy nagy ego val rendelkezel minden mellett! Direkt néztem sztem max 20% ha van aki képet rak fel magáról! Sztem ez absz nem ide tartozik,hogy van kép vagy nincs...
Gondolom még fiatalka vagy....ez nem önbizalom kérdése, a kép kirakása, feltöltése. Ez valamilyen szinten egy anonim oldal. Aki meg akarja őrizni az anonimitást, az nem tesz magáról képet. Viszont aki már régebb óta itt van, az tudja "ezek" az emberek a legokosabbak, mindenhez értenek, sőt példa nélküli módon beszólogatnak (tiszt. a kivételnek). Ha teszel magadról képet, megválogatod a szavaid...ez meg pszichológia.
Látod nem kell kiírnod, ahhoz semmit sem hogy a süket mellébeszélés mellett kiderüljön, ki az aki érti is miről beszél, és ki az aki a hallott infókat továbbadja. Ez látod pár HSZ.-ből lejön.
Direkt új hsz.-t írtam és nem a tiedre válaszoltam.
Mégis rárepültél...ez is pszichológia.