Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem értem! xD!
forgás irányba forgattam el 180 fokkal, tehát semmi sem változott ,csak annyi hogy most az eddig használatlan, teljesen újszerű fele kapcsolódik a köztes fogaskerékkel!
Gyertya?
mostmár ha bemelegedik a motor mindig durrog :( olyan mintha kihagyna a gyújtás, de ha szép finoman húzom a gázt akkor nem csinálja... (2004-es dt50R ) Tudom hogy már nem igazi yamaha de azért valaki legyen szíves segítsen.
Amugy te a berugó féle fogaskerekedet hogyan fordítottad meg 180 fokkal? Mert akkor beljebb lesz. Nem?
Igen. De gyárilag nincsen. Mondjuk elég egy hülye megoldásnak tartom, mert azért sokszor jól jönne...
Nem tudom már hol olvastam, de azt irták ez DT-s hiba. Egyébként nekem is neha üresbe valt 5 és 6 között.

Csatoltam egy képet, azon a 7-es alkatresz (5WX-E1311-00) kellene nekem, tud valaki esetleg segíteni hol lehet ilyet venni olcsón?
És a franciák eszik.
A csigát csigának nevezik.
Csak az elsö feltöltés 750, cserénél kevesebb!
Sziasztok!

Nekem van egy Yamaha dt-m 80ccm-s léghűtéses, megszakításos gyújtás, 6 sebességes, csak némi karburátor problémával küzdd(konkrétan most nincs is hozzá jó karburátorom)

Az az érdekes, hogy bár gyári a motor, de nem yamaha hanem valamilyen BETA vázban van, körlámpás, és egész jól néz ki, de látszik, hogy nem összekókányolt, hanem gyárilag volt ilyen.

Szerintetek most ilyen állapotban mennyit érhet? Átnyergeltem más dolgokra, és nem igazán szeretnék foglalkozni vele, hanem inkább megszabadulnék tőle.
a jobb oldali dekli/ni felső-első részében található!
Sok sikert!
Azt spirálnak nevezik, 80as DT-n nem tudom, de szerintem nem nehéz végigkövetni, hogy merre megy.
Sziasztok nem tudj valaki hogy hogy kell kicserélni a fordulatszámmérö meghalytó csigát melyik oldalt kell lebontani dt 80 as lc 1
Nektek is szokott lenni indőnként egy "üres" a 5. és 6. fokozat között? vagy csak már kopott a váltóm...
Én nekem ablak fölött lett a szint. Leengedés előtt pont az ablak felénél volt, de mikor leengedtem, az nem volt 750cm3.
Az ES végződésű hosszabb menetes, mint a HS, a hőértékeikben azonos számnál nincs különbség.
B8ES -t ír az NGK alkatrészkeresője, 88-90-es évjáratra. Többi évjárathoz nem ír. Levegőshöz: 50-es B6HS, B7HS. 80 ccm-hez B8HS
Hello

Valaki tudna nekem segíteni?!
Milyen NGK gyertyát tegyek egy yamaha dt 50ccm-be vízhűtésesbe?
Egy valahogy mínusz:D.
Persze bele van ütve, de szerintem valahogy az a kis ablak valahogy csal. Azért kérdeztem, hogy nincs esetleg valaki aki már lemérte e egyszer.
Jah és 3 vezetékes a power szervóm.
Valaki még mindig nem tud valami olyan megoldást amivel helyre hozhatom a power szelepem?Valami másik motor power szervója nem jó bele valahogy?Mert az enyémben beszart az elektronika, a mozgató motor jó, csak az egyik IC meghalt és nincs rajta semmilyen jelzés igy meg nem pótolható.Köszike
Nincs beleütve az olajbetöltő csavar mellett/ fölött?
Hy!
Egy nagyon egyszerű kérdésem lenne. Nem tudja valaki pontosan mennyi deci olaj megy a DT blokkba? Kíváncsi lennék mert, az a kis ablak a blokk oldalán tuti nem stimmel.