Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello

Valki tudna nekem segíteni, az lenne a probléma hogy nincs szikra a gyertyánál! Eddig nem volt ilyen problémám most jött elő mi ennek az oka?
Meg azt mondják hogy az NGK gyertya az nagyobb szikrát ad és mégis milyen NGK gyertyát vegyek bele?
ok
annyira nem érdekel h mit gondolnak, ezért nem fogok kamera után koslatni!
Baráti körödben, ismerőseid közt biztosan van valakinek egy legalább kamerás mobilja. Nekem is van egy xar k770-em a lényeg látszik vele.
és mivel vegyem fel? nincs kamera csak fényképező!
Javasolnék egy onboard vidit, és meg van oldva a sebesség kérdés.
Na látod ebben különbözünk, Én nem ugyanolyan ember vagyok mint TE.
És ennek igazán örülök.
Egy dolgot nem tanított meg apád, a többiről nem is beszélve, de ez az egy fáj...
A "TISZTELET"
A lányom 8 éves, és már most tudja, kivel milyen hangon lehet beszélni...
Írkálj nyugodtan, ezzel magadat minősíted....
Részemről off.
70-es motorban még ha halott is van annyi nyomaték, hogy megy úgy mint egy jó 50-es... Amúgy 50 cm3-ről volt szó. A 70cm3 nem bőven megy 90 felett hanem kb. ott a vége. Bármilyen áttételed lehet, a menetszél akkora ott, hogy a 70cm3 is kevés oda. Most nem szarrá tunyingolt motorról beszéltem...Mehet az még 200-at is, megfelelő távon, megfelelő széllel...
jó engem marhára nem érdekel hogy te 30 valahány éves vagy ugyanolyan ember vagy és ha beszólsz visszaszólok ha valami nem tetszik vagy nem hiszed el vagy valaki más akkor tartsa meg magának! nem kell ezért egyből kötözködni, h most ő nem hiszi el h ennyit megy... hát ne higgye el! és az meg h kikkel beszélek olyanokkal akik még nem hallottak olyanról, h egy dt mehet egy kicsit többet a kelleténél és nem hiszik el! és felőlem lehettek akárhány évesek......
Vegyél vissza ebből a hangnemből!
Nézd meg, hogy kikkel beszélsz így. Ha jól tudom, te vagy a legfiatalabb köztünk, és neked van a legkevesebb sütniivalód a dolgokhoz.
Mellesleg nem szeretem azt ha a fiatalság alá, alávágnak egy motort és még kérkedik is vele. A faterod tehet róla hogy elkényeztetett, de nem baj ennek később TE fogod meginni a levét.
Amúgy nekem is ez a láncszettkonfigom van, és kötve hiszem hogy 145-öt menne végre, pedig nekemvan még kipu rendszerem is.
Tudtommal a powert meg csak egyféleképpen lehet beállítani, úgy hogy max fordulaton, teljesen nyitva legyen.
Csavarozz fel egy GPS-t (lóvés családban biztos van minden fiókban egy) oszt rájössz mennyit csal az órád...
Először szerintem szét kellene szedned, hogy milyen méretű van benne.
Szerintem.
Ha dugót cserélsz, érdemes lenne fúrni is, az +3-4 ropi.
Dugóba Proxot ajánlom, de az 50-esbe a Phix is elmegy. Ezek alá nem adnám...A Phix a Prox leányvállalata, csak kínában gyártják Japán felügyelettel..Amúgy meg mérnék inkább kompressziót, és úgy dönteném el a felújítást...7 Bar alatt nyúlnék hozzá.
engem nem érdekel h ki mit mond úgysem ismerlek és nem is láttad a motoromat, meg semmi úgyhogy marhára azt mondasz amit akarsz úgyis lesz.rom! és nem írtam h gyári áttétel van rajta, félreértetted! 1.5 éve más áttétel van! hátul 57fogas, elől14
A Castrol 4T 10W-40 biztos jó bele. Én azt vettem, rá van írva (igaz németül)hogy váltóba is jó, mert kuplungadalékolt. Jah és 1900.- volt.
már sokszor írtam, hogy én Autómata váltó olajat használok a blokkba. szerintem ez tökéletes bele és olcsó. versenyző ismerősömtől jött az ötlet, és nem bizonyult rossznak. de ha ebben nem bízol ,akkor mindenképp olyan motorkerékpár olajat vegyél bele amilyen olyan 4t motorkerékpárba való ,ahol a kuplung ugyan azzal az olajjal van áztatva, mint a vezérlés, főtengely ,és minden más.

tudtommal létezik "2t" váltó olaj is ,az is jó bele.
köszönöm az elismerő szavakat, hát igen szerintem aki motorozik illendő legalább kicsit értenije ,hozzá legalább annyira ,hogy ha Ő vagy valaki az út szélén tolja a gépet legyen egy jó ötlet.
Sziasztok. 125ös dt-be Ti melyen olajat ajánlotok a blokkba? Azt tudom h 10v40 de mégis milyen márka? Meg oda végülis motoroloaj kell vagy váltó olaj vagy hajtómű? SZerintem motorolaj de sokan mondanak anyi hülyeséget h elbizonytalanodtam Most Valvoline maxlife van benne de nemtudom h az jo-e
Sziasztok!
Aki tud az létszíves segítsen! Most vettem egy használt Yamaha DT 50 MX-et... És éppen felújítás alatt van. Szétkaptam teljesen a vázig... És az a helyzet, hogy szóval a berugó kart kézzel simán letolom... És arra gondoltam, hogy veszek bele új dugót gyűrűvel együtt... Nah, de nem tudom eldönteni hogy milyen vegyek.... http://e-motorparts.addel.hu/s...
Innen akarok rendelni. De nem tudom, hogy melyiket rendejlem meg? Ebben kéne a segítség...
(ha valakit érdekel a felujítás menete, akkor dobálok fel képeket is;) )
Üdv
50esként lett volan:) csk már én is sietve helytelenül írok...
50-es motor 120km/h és 200km-en keresztül? :D:D:D Olyan nekem is kellene... holnap visszaolvasok, mi ez. Van amúgy valakinek Yamaha DT 50 M motorja? Nekem volt egy 1979-es.. imádtam. Hiába csak 65-öt ment.
hali ( csak annyira jó hogy mikor először állított meg a rendőr erősködött hogy 125ccm és mikor lehajolt a blokkhoz ELNÉZÉST KÉRT vagy 3x)
Én nem tudom mi van itt...de itt mindenki el van szállva...50esek meg 110et fasza....
"..hogy említsek itteni ilyen emberkéket(mumi DT,karika)." félreérthető,uh úgy értem...h akik úgy látom tisztában vannak e téren sokmindennel....
Tnap még azt írtad...gyári áttétel van rajta,mára látom ez változott! Am nem szoktam szívózni senkivel....mert végülis lényegtelen dolog,tisztelem az olyan személyeket akik tisztában vannak a motorjuk képességével annak karbantartásával,szerelésével,felújításával és nem mással végeztetik az efféle minkákat,persze nem mindenki érthet mindenhez...hogy említsek itteni ilyen emberkéket(mumi DT,karika)....de az olyanokat akik még ...áhhh haggyuk olvastam a teszted...nevetséges...(szomorkodtál napokat...aztán csak meg kellett tankolnod)! Hát lehet nem is kellett volna írnom nekem ugyan mind1 mennyit megy a motorod...de am mond nm félsz? 50eskéne 80-120között szaladgálsz 200km fölötti távokon...