Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nah!
Sikerült leszedni a lendkereket. Esztergáltak hozzá lehuzót.
Szétkaptuk a blokkot.... a váltó egybe maradt!
A főtengely csapágyam volt a ludas! Itt vannak képek:
És ezt hogy csináltad? :
hali így kell megcsinálni és nem tud belekötni! :)
3éve van meg a DT125R-es motorom,és ma álítottak meg elöször a rendőrök pár órája. :D Persze amikor mentem messzebb,nagykanizsárol balatonra,meg erre arra messzebb,sosem álítotak meg,de ma igen,méghozzá a házunk elött,pont akkor áltam meg :D mondtam,hogy levan vizsgáztatva 80-as rol 50-es re,és van a kipufogóban,meg a karbiban fojtás,és elhitte :D azért mondtam hogy 80-as,mert rákérdezett,hogy az-e nemakartam mondani,hogy 50-es,mert bentvan a hengerben hogy 125-ös,és nemakartam,hogy nézegesse. Ha kilett volna csiszolva a hengerböl azthiszi,hogy 50-es :D
OK

Hülbert Dávid vagyok! Xelj be iwien, aztán majd beszélünk mondjuk msnen.. ;)
Biztos én vagyok a tökhülye, de nem találom:)

Adatlapon megtalálod;)
Egyébként tuti nem ismerjük egymást...
Ha azt nézzük, ugyanaz a minarelli am6 blokk van bennük, mint az aprlia RS, vagy yamaha TZR-ekben. Azok is mennek 110-et, csak beállítás és áttétel függvénye, én DT 50 MX-em 90 fölött ment halott 70-es hengerrel
MI a neved?
Nem igazám, hogy 5km-re lakunk egymástól és nem ismerjük egymást, legalább látásból.
Várjá, kikkel szoktam régebben endurozni.
Walli?
Szalai?
Kettinger Csabiék?
VAlaki csak csak ismerős:)
Msn?
Szia!

Részemről mehet a téma, csak ma sikerült eltépnem a kuplungbowdent... és asszem lamellacserés lesz. A hétvégén feltöltöm a telókat olajjal, és megnézem a powert, aztán részemről mehet a dolog. ;)
110? Vicces emberek vannak!
Nem kell bedőlni mindennek! Jó lesz az 80-85-nek is max.
üdv
operable :

egyébként 51 fogszámút rendeltem nem tudom honnét vettem az 53 at tegnap... :)
Nem tudom milyen idős vagy, mennyi pénzed van rá, de ha kezdő motor lesz akkor jó az 50es, de néhány hónap és ráunsz. Nem akarlak lebeszélni a 80asról, de itt a fórumon egy srác, tavaly nyáron a megvétel utáni héten ment vele, és belémentek (az autós volt hibás) és majdnem beszopta vele, mert ugye megnézték a motorszámot. Azért úszta meg, mert 6 hónapig nem foglalkoztak az üggyel, azután pedig elévül.
robogotuning.hu :

most már semmi olvastam mi lett kiírva :D :

Kiszállításra átadva a szállítónak úgyhogy gondolom 1-2 nap és itt van üdv.
vagy nem....
Majd megfognak, aztán kifizeted a jogosítvány árát. Egyébként olvass egy kicsit vissza.
még nem íllítottak meg ezzel, de sztem nem is nagyon fognak, tök normálisan közlekedem és nem is hangos a gép. bár eddig csak 4500 km-et mentem vele ,főleg Budapesten.
Állítottak már meg a rendőrök? Mit mondtak?
helyedben inkább egy 80-ast vennék. pl .olyat mint az enyém. ennek olyan kicsi a hengere,blokkja ,hagy amíg nem mész vele egy kört simán 50-esnek nézed. ,de szerintem lényegesen jobban gyorsul, és sokkal jobban bírja az emelkedőket mint egy 50es. az enyémen gyári folytott kipufogó van ,így a végsebessége kb. 80km/h és 4 litert körül fogyaszt. szerintem ha messzebbre akasz menni akkor a 80 as is nagyon kicsi, de mégsem 50es:)
Arra jutottam, hogy Yamaha DT50-et veszek.

Ebből ha jól tudom van egy újabb és egy régebbi típus.
Melyiket javasoljátok?

A tesztek közt olvastam 110 és 90 körüli végsebességeket és 3l és 7l fogyasztást. Melyik melyik?
Az új önindítós?
ha hiszed ha nem ennyit ment, nem gyári áttétel, és jó powerbeállítás! ennyi! és mondhattok amit akartok, nem leszek se több se kevesebb...
robogotuning.hu : múlthéten csütörtökön rendeltem meg tőletek a fogaskerekeket+láncot, de még nem jött meg !

- gondolom a 15.-e miatt, hogy akkor nem volt szállítás körülbelül mikorra várhatom mert ami jött üzenet ott ez ált szállítási idő : pár nap, vagy párnapon belül szállítjuk... ? várom a választ üdv.
Megoldottam ...
Elbénáztam (a tartály levételekor széthuztam egy csatlakozot) és nem volt feszültség mikor indítottam , most müxik rendesen.
Az normális , hogy a narancssárga vezetéken nincs feszültség?
Mennyi kellene legyen? Az meg egy kis "fekete doboz"ból jön
Sziasztok ki tudom mérni , hogy a trafó jó-e? Vagy csak rajta ha ad szikrát ok ha nem nem?