Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerrintem nem egyről beszélünk, mert Te a anti-defekt anyagra gondolsz. én meg a defekt spray-ről beszélek.

amit én használtam:
állok a belvárosba a jog-om mellett épp iszok, egyszer csak egy spontán szisszenés és 20sec alatt összesett a gumi. de jó. de volt nálam spray. befújtam, az anyag /hab szerű/ és ahogyan megy bele a belsőbe vagy a gumiba /TT-TL ,ez TT volt/ úgy ez a hab elzárja a lukat, és a spray hajtógáza felfújja a gumit. ezzel beton keményre fülfújtam és 10-12 km et bírt 60-70 s tempóval. 100 méter kellett tolnom
És meddig birja, mert kéthetente defektet kapok. Azt monodm ha kifujnám vele akkor meddig birhatná....mondjuk nem sok pozitivumot találtam hozzá neten, hogy ezek mindennapi használatra jók lennének.
egyszer már használtam ,szerencsére még haza tudtam jönni a robesszal a belvárosból, amúgy ha táskával megyek mindíg van nálam!
Én sem tom, de meg kell néznem holnap mert kell vennem belsőt.
Használ itt valaki defekt spray-t?
4.10*18 ámerikásul. ami tudtommal olyan 100/90*18 nak felele meg.
Én nemtom most hanyas gumi van az enyémen... Remélem sokat segítettem
az hátsó gumi méret amit megadtál a kerékméret az 18*8,5
ha jól tudom amúgy nekem 110/80r18 as gumi van rajta.
hali hali
egy kérdésem lenne felétek. van 1 dt 80-asom lc2, és a hátsó kerékméret érdekelne engem.
nekem 130/90/18 van, hogy mi a gyári méret
köszönöm a választ
Nem minenkinek kezdődik jól a szezon jajjjjajjjajjajjj
Ezt jó tudni köszi.
Bánt az téged?
Nem kell beszarni,itt csak hülyeségeket beszélnek
ja na most majdnem hülyeséget mondtam ugy értettem h a zégert asubertün lejjeb kell teni ha aztakarod h többet kapjon
lejebb kell tenni. mert minél kevésbé vant ben a tű a csőbe annál több benzin tudd kijönni
feljebb
hali Ha kevés benzint kap akkor a súbertűt hova kell tenni? (egyel feljebb vgy lejebb) ?
hát jó lenne egy nemrégóta van nálam a moci és észresem veszem hogy nincs ott az a rugó behúztam a kuplungot reccs és az a tengely felugrott és átfordult kivettem beraktam rendesen ma meg elszakadt a bowden és nem tudtam kipróbálni hogy lett e más baja is de az a tengely fel le mozog gondolom ez a rugó azt is gátolná remélem nem lett komolyabb baja
minél kisebb a lánckerék annál jobban nyírja a lánc
Viszont.nemvalami nem szám az a motor
Valvoline White Synthetic Chain lube ot :-D Sztem jó!
De lehet. Van 10-es, az a legkisebb.
lemaradt a kép
én repsolt. ,de nem tudom ez mennyivel jobb mint a Lidl-ben kapható 500 ft-os. tegnap fújtam be először