Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

50 es hengerhez milyen kipurendszert ajánlanátok?
ahan már fordulat szám mérő sincs csak szokatlan volt hogy seholsem találom azthittem én vagyok a vaksi de akkor nincs vízhőfok visszajelző
Turner jelentkez! kéne nekem 49ccm-es táblácska TURNER!
azokon elvileg már ford.mérő sincs ha jóltudom.
Hello

Valakinek nincs egy yamaha dt 50ccm 19 colos első kerék ami jó dobfékes mert érdekelne,vagy egy 19 colos első sport gumi vagy enduro sport! Akinek van írjon léci és ha valamilyen alkatrész kell neki akár még csere is lehet mert nekem van egy másik dt-m is nincs meg minden alkatrész de van pár jó cucc!
hűtővíznek nics a mocin gyárilag visszajelzője? 2003 as
Lánc-lánckerék,légszűrő,gyertya nem árt!
hali új még a gép most meg jó idő van miket szoktak átnézni rajta ilyenkor?
sziasztok nincs valmi ismeröse valakinek akinek 125 YZ je van és FMF vagy ProCircuit rezonátor van rajta nem e tudná össze hasonlitania DT rezioval hogy mi a különbség hogy rá lehetne e rakni valhogy
Nem értetek ti a link beszúráshoz
Turner csinálja!
49 ccm-es tábla még mindig nagyon kéne, aki tudja, h ki csinálja akkor írjon légyszi!
vagy nagyon kijött a dugattyú és keresztbe állt. Akkor nehogy neki ess szorítóval! ki kell nyomatni onnan és helyre tenni.
Csináltam már többször és mindig jó volt de most felújítottam és mikor szétszedtem haverom behúzta a féket és kijött a dugattyú és nem megy vissza.Amúgy le tudom légteleníteni meg minden.Írták itt, hogy gyorsszorítóval meg stb. szerintem nem értik a problémámat, és lehet te sem. Eddig mindig mikor leengedtem az olajat akkor tudtam mozgatni a fékdugattyút, de most vagy beragadt vagy nem tudom, de nem mozog sehova, de szerintem nem jött ki belőle az összes olaj és azért.Miért lehet az, hogy nem jött ki az összes olaj?
ha lesz időm akkor lehet ,hogy megpróbálkozok a szétszedéssel .
azért köszi a segítséget!
Köszi.
De az is lehet hogy valaki esetleg sokat kapart a Dt-vel vagy akármi és szétégtek a lamellák
Nem tudhatom.....szerelője is válogatja...
Tényleg nem veszi be...
www/wd40/wd40q.html" target="_blank">Ezt szeretted volna belinkelni?
Titkos recept....
Jah amúgy meg egy kalap szar....nem olyan mint rég...Régen elég volt évente befújni valamit, nem volt rá gondom...most meg hetente kell...
Megváltoztak az összetevők.
Amúgy meg nem a karmantyú olajálló, hanem a fékolaj olyan különleges, hogy nem bántja a gumit.
Teszt.: egy olajálló gumikarmantyút, dobj be egy éjszakára motorolajba...olyan lesz, mit a takony.
és én ezt megtudom csinálni ? még nem csináltam hasonlót se!
szerelő ezt kb. mennyiért csinálná meg szerinted?
ettől a hülye linktől megzavarodik a forummotor, vagy nemtudom.
Sziasztok!

Nemrégibel valaki írt itt, hogy elbont egy LC2-es DT-t! (azt hiszem 125-öst) Nem tudjátok ki volt az? Valamint a fékkar egyezik a 125-ös és a 80-as Lc2-eseken? Sikerült ma elcsúsznom...
www/wd40/wd40q.html" title="http://www.meteor.hu/www/wd40/wd40q.html" target="_blank">http://www.meteor.hu/www/wd40/...
na így jó lesz. szóval nem bántja a gumit, ez a lényeg.