Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon köszönöm a választ!:)
Bár nem engem kérdeztél, de tudom a választ. A motor eleje felé kéne lennie, tehát nyitás irányba, mivel pont az volt a baj, hogy így nincs kinyitva teljesen. Én még nem néztem meg, nekem ahhoz kell ide egy kis napsütés
Szia! A karbulálásról annyit tudok, amennyit Karikától tanulhattunk itt mindnyájan. Neked ugye közép tartományban kell erő, erre a súbertű állítást javasolta, tehát jó irányba haladsz, csak ne a tűt rakd lejjebb, hanem a rajta levő lemezt
Tiszteletem mindenkinek! Kedves karika760120 olvastam amit itt írtál ,hogy a powerben annak a kis pöcöknem nem egy vonalbanm kell állni! Na ma megnéztem az enyémet (először volt levéve a motor élete alatt a power fedele) és olyan szinten egy vonalba volt hogy beállítani se lehetett volna jobban! Az volna a kérdésem hogy a pöcöknek a lyuk előtt vagy után kell lennie? Tehát amikor ráadom a gyújtást amerre forog ott kell előrébb lenni a lyuknál vagy visszább kell lennie?(motor elejéhez képest) remélem érthető voltam A választ előre is köszönöm !:D
Ami mire utal?
Nem arra, hogy kevés benyát kap?
Kiszedtem a gyertyát és hát piros volt nem barna.
Laci: ma kipróbáltam a gépet. Erősebb lett végre is többet megy. Csak annyi bajom van vele, hogy 8000 alatt meg van halva. Alig húz. 8000től megindul mint a barom. Meg ha elkezdem nyelezni, 4.-re elfogy a szufla, és nem akar felmenni a fordulat, mintha nem kapna naftát, vagy levegőt hozzá. Szerinted állítsak még a tűn és adjak neki még benzint?
Nincs jogsi? Vagy már elkezdted?
valószínű, hogy ez lesz... köszi..
Hehe! persze, mivel mi találtuk ki csak annyi szopás van, hogy nekem még nem ártana addig egy forgalmi vizsga
Eljönnél majd "MUMI-DT"-vel a DT Találkozóra?
majd akkor itt vagy msn-en írj.
Vírusos még az MSN-ed? Pár linket már küldött nekem.
Jaja motorozhatunk, amit hajlandó beindulni a drága
Hali , régebben írtad h mehetnénk motorzni valamikor, mikor?

egyébként pl suziki swift, régi mazda meg ilyesmi hőőgombák jók a 80lc2-be és akkor nem kell forrastgatnod!
Okés kipróbálom úgy is hogy milyen.Csak az a baj hogy a szervóm szar Akkor gondolom a bowdeneket nem úgy kell bekötni hogy 1-1 és 2-2 hanem 1-2 2-1.
Tudnál adni egy linket.?!
ha megadod a méreteket biztos találok neked lamellát.
ezek a méretek kellenek.
Flexel
cs! régi 50-es DT teleszkóp szárát, hogy kell szétszedni valkai tudna segíteni?
Sziasztok.Azt szeretném megkérdezni hogy a Dt Lc1 és Lc2 kuplung lamellái meg egyeznek?Meg hogy adjatok már nekem internetes motoros boltot(ahol alkatrészekkel foglalkoznak) mert kuplung lamellát szeretnék venni.Előre is köszi.
töltöttem fel videót! majd nézzétek meg és a kommentár az alap! na szép napot mindenkinek!
Akkor is lezár valamennyire. Szedd szét, és ujjazd meg gyújtáson.
Ha szintben van, akkor jó a beállításod. Ha nem akkor állítsd úgy ahogy mondtam.
ÉS ÉLVEZZ MÉG LEGALÁBB 5 LÓERŐT..........
Vedd a fáradságot, és rúgd le róla a dobot. 2 perc
Csak talán picivel kisebb. Van itt egy 80-as ahol lakom, de szerintem kisebb termetű mint az enyém.