Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello Semmit sem vétett, csak egyszerűen nem használom, nincs időm rá még be sincs járatva... és a robesszal legalább melóba eljárok...
Hello! Nem állt be, csak szarul volt illesztve a dugó a hengerhez,nem valami sok kopresszió volt.és a hajtókar is eléggé lógott, inkább kicseréltem, így legalább tudom mi van bent.
Oké.Köszi szépen!
jo bocs de ne is haragudj másképp senki nem fogja tudni, csak ha szétszeded és megnézed öket, hogy el vannak e kopva, nézz meg egyet neten ami uj és hasonlitsd hozzá...
és honnét fogja tudni ,hogy mikor jó a Powervalvénak? ha benzines lesz a kipu nyílás?
Ebben igazad van. Viszont, ha azt nem tudod, hogy hogyan kell megállapítani hogy jó e.. Akkor tényleg vidd el szerelőhöz. Szerintem magától értetődő hogy szét kell szedni és már látod is hogy milyen.
Nem tudom mit kell gúnyolódni máson azért kérdeztem meg mert nem tudom hogy honnan tudom meg h eldobós e vagy sem....... senki nem az anya hasába tanulta....
Tűgörgő hangja van a motorodnak, vagy alsó hajtókar, Ezt megállapítani nem lehet. De te inkább a darálásra gondolsz....szerintem. Túl sokat kap, magyarul benzinben dús a keveréked. A keverékcsavaron tekerj kifelé, amíg megszűnik ez a darálás. Talán lesz alapjáratod is.... . A kiput meg kapd le, és ujjazd meg a powert. Célszerű levenned a powerdeknit is, és ellenőrizni, hogy áll...
vidd el egy szerelöhöz :)
Honan tudom meg hogy jóó ee?
ha odavan akkor szokták, ha meg jo akkor minek?
Értem...
Nekem csurom fagyálló volt a hátsó kerekem...
Már kész vagyok... .....csak sallangokat kell rádobálni: kipu, tank, ülés, oldaldekni. Kíváncsi leszek, mert a h.fej tömítésnél láttam belefújást, de a hüvelyezeés is elég czigány... . Remélem nem ott van a gond. Mert akkor tökönbököm magam....
Jóestét! Szakik:http://www.sportmotor.hu/motor...
mitől lehet ez? nem a csörgésre gondolok, hanem erre a rekedtségre, múltkor légszűrőtisztítástól jobb lett, de most nem változtatott rajta, előre is köszönöm:)
Sziasztok amikor a motorba kuplung lamella csere van akkor az acél lamellát is cserélni szokták?
ja és bowdent itt csináltattam/fogok is.

http://bowdendoctor.hu/
Oké! Köszi. Amugy mit kel hozzá bontani?Kuplung?
persze, ha lent van az oldaldekli 10 percel feladat
köszi megnézem ezeket!
És én ezt házilag meg tudom csinálni?(szerszámok simson blokk széthúzásához+összerakásához szinten vannak )Mert nem akarom megin elvinni szerelőhöz, mert akkor 10 ezer...
olyat nem tudok ahol bármit kész adják polcról, de ha kell valami megrendelik

www.motoroazis.hu
www.kelomotor.hu
én vmi márka független boltra gondoltam! kocsihoz se veszek gyárit ,nem vagyok milliomos
Az acélnak milyen vastagnak kell lenni?Mennyibe kerülhet az is?
el kell fordítani a berúgó tengelyen lévő fogaskereket 180 fokkal, nálam ez után lett tökéletes. már egy hete igen aktívan használom és semmi gond!
/azért kell elfordítani mert ennek mindíg csak kb az egyik fele dolgozik, ez már elkopott ,de a másik oldala vadonat új!/
Yamaha szalon... Csak csillagászati árakra számíts :-D
én TRW /Lucas/ -t vettem bele 8400Ftért. ezek a kopólamellák, nagyon rossz esetben az acélok is scerések ,csak az húzósabb.