Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

örülnék ennek a dt találkozónak ,csak minimum 6-8 dt kéne szerrintem és ahogy nézem nem nagy a tolongás. régebben volt itt fórumon pl. Lefeusource ,Ő is mondta ,hogy szívesen jönne ,meg menjünk motorozni. már 2-3* írtam rá msn-en ,de eddig nem válaszolt.
Jaja mennék és még egy DT-s haverom is. Bár csak akk ha már jó idő lesz mert nekem kb 50km-re van és 90felett azért hűvös tud lenni..:D
Valamikor tavasszal, ha már jó idő lesz. Jönnél?
1500Ft. A MotoComplet-ben, peremartonban.
ha valaki tud még olyan oldalt ahonnét online lehet rendelni dt 50 hez cucokat az ne tarcsa magába
Mikor lenne az a DT találkozó?:D
Náluk 20.300 ft vagyis akkor boltba kb 25 ért megkapod ha nem motorline-tól rendeled...
hol tudok hozzá tuningot nézni kipu rendszert szeretnék!
köszi sikerült sokkal jobb lett
Mennyi volt a harang párban?
üdv
dehogynem 125r csak azért írtam, h tuti jó! és h 7végén lesz csak kép!
Annyit nem fordítasz rajta!
Szerintem vedd le a dobodat, és kukkants be.
Az enyém most nagyon jól megy...
Ez az egyik legszebb szín Dt r be! Nagyon gyönyörű!
köszi
Kiszakadt a szelep Picsába
Szépen néz ki! első gumma nem lapos?
nekem volt egy ismerősom for yamahás dugattyú volt a 125ccm-es DT-jében simán forgott 10-et is és erő is volt benne nem is kevés. Max annyi hogy sűrűbben kell cserélni hamarabb kopik a kompressziógyűrű. Egyébként itt nem a dugattyún van a hangsúly mert annak csak az a szerepe hogy a kompressziógyűrűket tartsa és egyezzen a rajta levő ablak az eredetivel. Vegyél egy for yamahas dugót és proy kompressziógyűrűket meg tűgörgős kosarat. Vagy ha külön nem lehet kapni akkor egy yamaha szalonban rendelsz ott tuti kapsz.
Bazdki ezt őszintén mondom:Ez gyönyörűűűűű
Na, kész a kormányátalakítóm. Kipróbáltam de elkapott az eső mosás után csináltam pár képet
Mi az hogy a 2 típus megegyezik? Nem DT125R-ét adnád el?
A fénykép az állapot miatt kellene.
Sziasztok!
Sok véleményt olvastam a fórumban a dugattyúkról!80-as DT-be szeretnék venni,de most akkor melyiket is? Ambika vagy for Yamaha között tudok most csak válogatni/mocskos anyagiak/!Ebben kéne akkor valami segítség mert az Ambikáról még nem láttam semmi féle véleményt,tapasztalatot tőletek,a yamahás dugó pedig eléggé "rossznak" tűnik!
A segítségeteket előre is köszönöm!
Üdv:Gergely!
Köszcsi puszcsi szercsi láwcsi
bocs darknox, de tényleg nem volt az eszemben! most hoztuk el a motoromat a fényezőtől és azzal voltam elfoglalva. igyekszem 7végén képet készíteni, de miért olyan fontos a kép, ha rákeresel a google.hu-n és kiadja a képeket! ugyan úgy néz ki, a 2 típus megegyezik, fehér színű, csak mondj egy árat aztán kész, de ha ennyire kell a kép akkor várj 7 végéig és aztán küldöm