Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megtaláltam a méreteket!
19810 számú hszben!
sziasztok srácok! itt a fórumon valaki készített 49 ccm-es táblákat és engem nagyon komolyan érdekelne!
jaja valami kép is volt fent
azthiszem olilaci csinált olyat amire te gondolsz - előfeszítéshez ilyen fém pogácsát
egy csavarhúzóval feszítsed szét a fékbetéteket.
elmennék de rohadt messze van :/
*elnézek(meg pár haver)
MUMI! Hétgén elézünk velencei tóhoz! Megnézzük a nagy találkozó helyét! xD

Ki jönne a Velencei tóhoz egy DT találkozóra? Jöhet kísérő is!
Használ valaki DTR-hez első teleszkóphoz keményitőt? Nem intelligenset Ez elég hülyén hangzik de más megfogalmazás nem jut eszembe.Tudna esetleg mondani róla valami méretet hogy hányxhány mm-es henger.Köszike
Ahaa!
Amúgy belevágtam a csavarvégébe, mert hosszabb volt, és csavarhúzóval kitekertem.
*emberi
az 5. képen az emeri kéz?
hogy szetted ki a beletörtet?
de a gumiharang legalább meg lett?
Üdv!
Elmentem ma egy közeli motoros boltba (15km)teleszkóp gumiharangért. Mikor mentem ilyen 80-90 fele elég szépen füstöltem. De ha városban közlekedek akkor nem szoktam. Ez miért van?
Azt haza értem neki álltam szétszedni. Sikerült letörnöm a tárcsa védő műanyag egyik felfogatóját. Kicseréltem, kideürlt, hogy nagyobb méret. Azt elkezdtem meghúzni a a csavarokat.
A fölső 2.t meghúztam, az alsó kettőt elkezdem. Az egyik rotty beletört. Utána mondom akkor már meghúzom az alsót. Meg húzom az is bele tört. Hát mondom ez kurva jó. Pedig nem húztam erősen mert sima villáskulcsa húztam meg. Azt az alsó csavarokat mind a két oldalt kicseréltem, azt jóvan. Már csak kell vennem bilincseket azt kész. Jah meg ugye kivettem az első kereket. Össze raktam és elég faszán befog a fékem. Mit csináljak vele? Vagy majd bekopik?
AZ azért van mert mint már mondottam volt egy rombuszra megy rá a tárcsa és valószínű neked még nincs elforgatva(fojtott állapotba van)
Sikerült lefotózni a lábtartókat?
igen ,ott egyszerűbb ,de ha ott nem megy akkor még lent is van esély, ha az olyan ,hogy lent is állíthatós!
Hello

Valakinek nincs egy yamaha dt-hez való első kerék 19-colos akinek van írjon!
fent a kormánynál?
lazíts vissza a kuplungbowdenen.
hali tudnátok segíteni nekem 3 napja vettem egy yamaha dt 50 2003 as sm mocit már most nagyon szeretem csak nagyon kint fog a kuplungja és nem tudom mit csináljak vele vagy mit cseréljek ki? tud nekem valaki segíteni? meg hol lehet huzzá tuningcucokat kapni? köszöntem!
sziasztok képzeljétek hogy jártam szét szetem a hütö rendszert átnéztem nem találtam semmit meg a termosztátot is utojára hagytam az olajat hogy megnézem a váltoban azt zártam ki leg végsö esetben és mit láttam mint a tejföl szoval összefolyt a vizem az olajjal pedig még csak 600 km er vana mociban és vadi uj szimering igaz utángyártott ami 1700 ft volt az eredeti meg 7000 lett volna és képzeljétek a vízpumpa tengelyre rá éget a szimering fel lett polirozva atengely és let bele rakva másik szimering igy jó lett de még mindig forralta a vizet na aztán egy motorozás után széjel kaptam az egész hütöt levetem átfujatam komressoral aztán átnyomatam slagon keresztül nagyobb nyomásu csapi voizzel az egész hüttöt mega blokot is
lehet azért forralta mivel ugyebár a kiegynelitö tartály a vázhoz cstalakozik egy csövel gondolom hogy a gáznyomások távozanak de el volt dugulva a csatlakozástól feljeb a váz ahol a nyomás távozot volna lehet hogy ezért forralta a vizet
ahogy nézem a motorod rendszám állománya hiányos, az enyém forgalmis, oda is adtam meg a jogsit azt csö, az ismerös jött oda kérdezte is h "jo az idö?" aztán mondtam neki hogy lehetne már sokkal jobb csak endurocross verseny volt kinn a pályán és nem birtam hogy ne szedjem elö a taligát
A tied is 50-es? Nem mondtak semmit?Le akartam menni haverhoz mocival mert zsir idő volt.Hát az utcánk végén ott dekkoltak a rendőrök.Hát mondom hogy ide minek álltak be amikor erre az utcára csak azok az emberek jönnek akik itt laknak vagy mennek a kórházba látogatóba.Mind1 úgyis megálltam volna mert minden szabályos De a végén nem mentem le