Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet. Még magam sem tudom mit akarok:) Jó lenne lefényezni meg matricázni, csak nincs zs. És Lefeusorce Dt-je nagyon faxán néz ki. Meg hát 80-as. Kicsit erősebb.
? elcserélnéd?
biztos, hogy sokkal erősebb lesz most. a hangján is hallani, hogy van benne erő.
Lefeusource: látom cserélnéd a Dt-t. Egy jó 50-esre, pót blokkal?
Nem emelkedett, sőt inkább esett. Mondjuk nehézkesen indult mert ugye a hengert beolajoztam, mikor raktam fel. Beröffent, de le is fulladt 1 mp-n belül. Most már egész könnyen jár. De a berugót is nehezebb lenyomni mint ezelőtt. Régebben szinte semmilyen erőkifejtés nem kellett, hogy lenyomjam kézzel. Most azért nehezebb 1 picit.
a kép alapján nem csodálom, mivel nincs rajta a pipa.
forraszd oda pl. de előbb nézd meg, hogy reagál-e a műszer.
Köszönöm, és hogy kell visszarakni?
nem azért kérdeztem,csak hogy nem emelkedett-e az új hengerrel, meg mintha az olajzóson kicsit magasabb lenne.
Előző oldalon, 26233 hozzászólásomban.

Vettem ma új gyertyát. beteszem, 2 hónap állás után pöcc röff szívatóval...szépen jár egy ideig aztán egyszer csak leáll, és semmi hiába rúgom.
Ja látom, szerintem oda, ahová most is lóg, a hőgombához. (most ordítana hajdani oktatóm, hogy gomba az erdőben van, ez jeladó )
olyan 1500 lehet mert a 2000-es led be be villan. Tegyem még lejjebb szerinted?
melyik képet? bocs, de nem tudom miről van szó, nemrég ültem ide a géphez.
Teljesen más a hangja a két vidin. az alapjáraton nem vettél visszább?
OLILACI! Nézd meg kérlek a képet...nagyon kéne a segítség! Köszönöm!
hehe. Most bezártam, nem harapdálta a kiput. Legközelebb a pofáját is lekötözöm, ne ugasson annyit:)
26251. hozzászólásba linkeltem a kettőt.
Szerintem úgy jó ahogy van.Mert ha belegondolsz hogy a power ha ki van nyitva akkor gyorsabban kiszökik a gáz az égéstérből ha viszont zárva van azaz a dugó felőli oldala van lentebb akkor megnöveli a löketet vagyis a táguló gáz tovább löki a dugót és igy lennt erősebb lesz.Legalábbis szerintem igy működik.Légyszi ne kövezzetek meg érte
1 vidi van, amit ma raktál fel, azt megnéztem. A kutyát mikor lövöd le? A múgy állatbarát vagyok.
hát van egy olyan érzésem ez sokba lesz nekem 5 napja van meg máris jönnek a hibák
nem. erre az oldalra raktál fel?
Valami eltört. Nincs mese, meg kell bontani a blokkot, mert innen senki nem tudja megmondani, hogy mi ment szét.
Laci nézted a vidiket?
a 30-as és a 15-ös közt fut a zöld-piros vezeték gyárilag.
nem csinál semmit az a tengely ott a karbinál kilyön teljesen és ha a bovdent kiakasztom át is lehet forgatni