Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok oks megpróbálom:) thx
Oda ahova van kötve most is. Nekem a másik egy túlfolyó szerüség asszem. Amugy ajánlom, hogy cseréld ki az olajos csövet átlátszóra és akkor láthatod, hogy mik is történnek ott.
Kellene egy kis segítség az olaj csövet hova kell bekötni?
aki tudja segítsen
ha van 1 kis szabadidötök: KATT
Sok sikert!
...töltöttem fel új galériát! Tessék megnézni!
szijasztok
addig jutottam a moccal hogy át nyomatam a víz rendszert, meg termosztátot le ellenőriztem, meg észre vetem hogy kicsit össze folyt a víz az olajjal, kicseréltem a régi szimeringet felujitáskor, egy újra ami után gyártott volt ami 1700 forintba került, az eredeti 7000 lett volna azt, inkább hozattam az olcsobikból 2 öt na és az történt hogy a vizpumpa tengelyire rá éget a gumi a szimeringből így átfolyta víz az olajaba, most kicseréltem mindent meg átnéztem mindent, meg 50-50% -ba bekeveretem be a fagyálot remélem jó lessz a gép lesz egy kis jobb idő akkor meg járatom
nekem van lcII-é ha érdekel, kinyit meg minden :D
Hát igen....meg szerintem egy pár karbi tisztitás kéne.. ! A DT-m gyenge pontja. Hétvégre én is terveztem volna, valami hosszabb tórát, de szar az idő, meg senki sem jön....
Nem vállalnám be xD
bírnia kéne, amikor pizzáztam volt hogy az ócska Jog-ommal napi 150-180km-et mentem a bel-kül városban és egy rossz szava sem volt./nyár 40 fok/

szerintem itt a pilot a gyenge pont. én tegnap estig lenyomtam olyan 60-80 km-et ami egyáltalán nem sok ,de úgy szétültem a she.gem ,hogy az nem volt jó.
EMBEREK! Bírná a kis 80 asom a 240 km-et?Nah meg még a vissza utat is....
Körülbelűl
Azt megmondom...hány km tőlem? 240?
Az szép kis út lessz xD
Pontosan!
De ha majd a nyáron eljutok hozzád DT-vel bepótolunk mindent!
Sztem a Movie Maker jó!
Korrekt ember vagyok ezek szerint
A Vegasokat én is próbáltam, de nekem az túl bonyolult volt...
okés köszike majd holnap kipróbáukn1 párat
SONY VEGAS 7. vagy a 6-os verzió! Én ezzel tolom.
Corel VideoStudio X3 PRO. Vagy valami ilyesmi. Nekem ost ez van de elég jó szerintem. Telepítésel szenvedni fogsz egy kicsit... Meg az enyém csak 30 napos ver. De ez nem ilyen MovieMaker féle szerkesztő..:D
valaki tudna mondani nekem 1 jó videó szerkesztő program nevét /ha magyar az se gond /köszike
köszönöm, megtaláltam. Végső megoldásként lehet ,hogy rendelek egyet tőletek, de egyenlőre még keresem az olcsóbb megoldást. Addig papírozom a hűtőt, csak ez így kicsit Ifás....
Még régebben "danielblack"-től vettem index rácsokat. 500FT ért adta a négyet. Utaltam neki 800 ft körül...vagy 700, mert sima borítékba eltudta küldeni. Aztán feladta elsőbbséggel azt valami 400 ft körül volt neki.... Szégyelltem is a pofám.. De mondtam neki hogy meghálálom neki.
nem tudom, jó lehet e bele a Minarelli AM6 termosztát, azt tudok adni.